Marcinkiewiczowie

Artykuły - Marcinkiewiczowie (34)

 • Tak doradza Marcinkiewicz

  Tak doradza Marcinkiewicz

  Były premier wspierał firmę DSS, która dostała kontrakt na budowę autostrady A2 i zbankrutowała.
 • Marcinkiewicz dyrektorem w słynnym banku?

  Marcinkiewicz dyrektorem w słynnym banku?

  Polska staje się coraz ważniejszym miejscem dla banków inwestycyjnych. Z czołowej dziesiątki świata brakuje już tylko dwóch - informuje "Puls Biznesu".
 • Marcinkiewicz wylany?

  Marcinkiewicz wylany?

  Były premier Kazimierz Marcinkiewicz zapowiedział w sobotę, że kończy pracę w Europejskim Banku Odbudowy i Rozwoju (EBOiR). Dodał, że uzyskał taką informację w rozmowie z prezesem NBP Sławomirem Skrzypkiem.
 • Marcinkiewicz pod nadzorem

  Marcinkiewicz pod nadzorem

  Kazimierz Marcinkiewicz - obecnie jeden z dyrektorów Europejskim Banku Odbudowy i Rozwoju w Londynie - nie kryje, że lubi się zabawić. Gorące dyskotekowe rytmy i dobre piwo to sprawdzony sposób byłego premiera na doładowanie akumulatorów po trudach pracy. Na rozrywki męża niechętnie patrzy Maria Marcinkiewicz sprawę ujawnia dziennik "SuperExpress"
 • Marcinkiewicz na saksach dostał kopa

  Marcinkiewicz na saksach dostał kopa

  Nie tylko zwykli Polacy emigrują w poszukiwaniu lepszych zarobków. Również ci "niezwykli" wybierają pracę poza granicami naszego kraju, by tam zostać docenionymi pod względem finansowym oraz... ambicjonalnym. Były premier, były kandydat na stanowisko prezesa największego banku polskiego PKO BP rozpoczął właśnie pracę w Londynie. Jednym słowem - premier na saksach...
 • Marcinkiewicz za Syryjczyka

  Jak donosi "Gazeta Wyborcza" pisze, że Tadeusz Syryjczyk zrezygnował z funkcji dyrektora w Europejskim Banku Odbudowy i Rozwoju.
 • Marcinkiewicz do Londynu

  Kazimierz Marcinkiewicz potwierdził w poniedziałek, że otrzymał propozycję pracy w Europejskim Banku Odbudowy i Rozwoju (EBOiR) w Londynie. Dodał, że jeszcze podejmuje decyzję. Miałby zostać dyrektorem wykonawczym tego banku.
 • Marcinkiewicz ma jeszcze szansę

  Marcinkiewicz ma szansę zostać szefem PKO BP To bardzo poważny kandydat i jest taka możliwość - tak o szansach na objęcie fotela szefa PKO BP przez Kazimierza Marcinkiewicza mówi w Kontrwywiadzie RMF FM Krzysztof Pietraszkiewicz, prezes Związku Banków Polskich.
 • Marcinkiewicza też przesłuchają

  Marcinkiewicza też przesłuchają

  W środę o godz. 10 rano rozpoczną się przesłuchania kandydatów na prezesa PKO BP - poinformował rzecznik prasowy PKO BP Marek Kłuciński.
 • Marcinkiewicz od razu na fotel PKO BP

  Marcinkiewicz od razu na fotel PKO BP

  Były premier Kazimierz Marcinkiewicz może zostać od razu prezesem PKO Banku Polskiego. Rada nadzorcza PKO BP nie powoła Kazimierza Marcinkiewicza na p.o. prezesa banku - powiedział dziennikarzom minister skarbu Wojciech Jasiński. Dodał, że nie sądzi, aby Marcinkiewicz miał czasowo pełnić te obowiązki i powtórzył, że będzie przekonywał radę nadzorczą banku do kandydatury b. premiera na stanowisko prezesa spółki. na p.o. prezesa banku - powiedział dziennikarzom minister skarbu Wojciech Jasiński.