Marcin Prokop

Artykuły - Marcin Prokop (124)

 • Marcin Prokop prawdę ci powie

  Marcin Prokop prawdę ci powie

  W jaki sposób poznać, że mężczyzna jest naprawdę zainteresowany daną przedstawicielką płci pięknej na początki znajomości? Marcin Prokop ma kilka przemyśleń na ten temat.
 • Marcin Prokop - na bakier z gotowaniem

  Marcin Prokop - na bakier z gotowaniem

  Chociaż połowę zawodowego życia Marcin Prokop spędził w programach śniadaniowych, przyglądając się z bliska kuchennym "wymiataczom", jedyne, co potrafi przyrządzić, to naleśniki z dżemem. Dieta, którą stosuje, nosi nazwę "umiar".
 • Marcin Prokop: Na bakier z gotowaniem

  Marcin Prokop: Na bakier z gotowaniem

  Chociaż połowę zawodowego życia Marcin Prokop spędził w programach śniadaniowych, przyglądając się z bliska kuchennym "wymiataczom", jedyne, co potrafi przyrządzić, to naleśniki z dżemem. Dieta, którą stosuje, nosi nazwę "umiar".
 • Marcin Prokop na zdjęciu sprzed lat

  Marcin Prokop na zdjęciu sprzed lat

  Polacy uwielbiają Marcina Prokopa! Prezenter potrafi przeprowadzić rozmowę z każdym gościem, a do tego nie stroni od, często kontrowersyjnych, żartów.
 • Prokop komentuje swoją wpadkę

  Prokop komentuje swoją wpadkę

  Gwiazdy stacji TVN wciąż żyją imprezą z 30 stycznia, która odbyła się z okazji ogłoszenia wiosennej ramówki. Na ich Instagramach pojawiają się kolejne zdjęcia i komentarze dotyczące nowych programów.
 • Marcin Prokop: Ciężarna kobieta zmieszała mnie z błotem

  Marcin Prokop: Ciężarna kobieta zmieszała mnie z błotem

  Prowadzi duże i małe programy oraz imprezy, pisze książki. Kiedy pojechał do USA odpocząć, na wszelki wypadek zabrał ze sobą kamerę.
 • "Niezwykłe Stany Prokopa": Marcin Prokop odkrywa Amerykę

  "Niezwykłe Stany Prokopa": Marcin Prokop odkrywa Amerykę

  Tysiące mil przemierzane w samotności, jedzenie w przydrożnych barach, serce głośno bijące w rytmie muzyki country i niesamowita różnorodność - od Nowego Jorku aż po San Francisco! Marcin Prokop w pełnym humoru programie "Niezwykłe Stany Prokopa" wybierze się w spontaniczną podróż po Ameryce, jakiej jeszcze nie znamy! Już 11 listopada o godz. 17.30 w Travel Channel premiera pierwszego odcinka. Czy to prawda, że Prokop odkrył Amerykę?
 • Marcin Prokop: Myślę o sobie jak o zwykłym kolesiu

  Marcin Prokop: Myślę o sobie jak o zwykłym kolesiu

  Inteligentny, wygadany i obdarzony fenomenalnym poczuciem humoru. Kochają go widzowie i uczestnicy programów. Dziennikarz nie boi się żadnych wyzwań. - Najbardziej lubię nagłaśniać ważne sprawy - mówi Marcin Prokop.
 • Marcin Prokop: Jestem wybitnym słuchaczem

  Marcin Prokop: Jestem wybitnym słuchaczem

  Nie wszyscy pamiętają, że Marcin Prokop swoją przygodę z mediami zaczynał jako dziennikarz muzyczny. Czy prezenter jest niespełnionym muzykiem?
 • Skoda Auto Muzyka: W Garażu z Dawidem Podsiadłą

  Skoda Auto Muzyka: W Garażu z Dawidem Podsiadłą

  Zobacz, jak zaprezentowali się podopieczni Dawida Podsiadły podczas przesłuchań w Garażu, w ramach akcji Skoda Auto Muzyka. Co o tych występach powiedział juror?

Zdjęcia - Marcin Prokop (2)

Filmy - Marcin Prokop (15)

 • Marcin Prokop: Mam dystans do tego, co się o mnie mówi

  Warszawa. Marcin Prokop wyznał, jak z jego perspektywy wygląda postrzeganie celebrytów przez inne osoby. Dziennikarz przyznał, że popularność kojarzona jest z arystokracją. Według niego społeczeństwo nie chce wierzyć, że praca w mediach niczym nie różni się od innych zawodów. Prokop skomentował również zdjęcia z gejowskiego klubu, które kilka lat temu pojawiły się na portalach plotkarskich. - Mam dystans do tego, co się o mnie mówi i pisze - powiedział. (20m2 Łukasza/x-news)
 • Marcin Prokop: Pewna dziennikarka zapytała mnie, czy dzisiejsi dziennikarze to pajace. Nie jest to dobry sposób na rozpoczęcie rozmowy

  Wywiad to wymiana intelektualnych fluidów – uważa Marcin Prokop. Prezenter twierdzi, że stara się nie peszyć swoich rozmówców, sam też rzadko bywa speszony pytaniami dziennikarzy. Zdarza mu się natomiast otrzymywać dziwne pytania – podczas Balu Dziennikarzy został zapytany o to, czy dzisiejsi dziennikarze to pajace. Marcin Prokop jest jednym z najpopularniejszych polskich prezenterów. W ciągu czternastu lat kariery telewizyjnej udzielił wielu wywiadów, chętnie bowiem komentuje otaczającą go rzeczywistość. Przyznaje, że zdarza mu się otrzymywać dziwne pytania od rozmówców. Podczas charytatywnego Balu Dziennikarzy został zapytany o to, czy dziennikarze stali się w ostatnim czasie pajacami. – Jeśli w pytaniu z góry kryje się teza i próba obrażenia rozmówcy, to wydaje mi się, że to nie jest dobry sposób na rozpoczęcie rozmowy. Jeśli już kogoś bić, to bić celnie i w odpowiednim momencie, a nie na dzień dobry – mówi Marcin Prokop. Zdaniem prezentera nie ma też osoby, która mogłaby go speszyć podczas wywiadu. Uważa bowiem, że tak długo jak dziennikarz wie, do czego zmierza, zadając konkretne pytania, tak długo nie ma podstaw, by którakolwiek ze stron czuła się speszona lub zażenowana. – Nie o to chyba chodzi w takiej relacji, jaką teraz uprawiamy, żeby któreś z nas czuło się speszone. Mamy się porozumieć, mamy wymienić ze sobą jakieś intelektualne fluidy, a nie się peszyć – mówi Marcin Prokop. Marcin Prokop zaczął karierę dziennikarską w 1997 roku jako publicysta. Cztery lata później trafił do telewizji, gdzie pełnił funkcję gospodarza m.in. takich programów jak „Automaniak”, „Mamy Cię” i „Dzień dobry TVN”. Pracuje również jako prowadzący koncerty i imprezy publiczne. Twierdzi, że w ciągu kilkunastu lat kariery zdołał wyzbyć się tremy, choć przed każdym wejściem na scenę jest bardzo skoncentrowany.
 • Marcin Prokop: Wywiad to wymiana intelektualnych fluidów

 • Marcin Prokop: Lubię zmieniać auto przynajmniej raz w roku

  Marcin Prokop często zmienia samochody i przyznaje, że co roku musi kupić sobie nowy model. Obcowanie z autami wysokiej klasy - zwłaszcza tymi sportowymi - dziennikarz porównuje do przyjemności podziwiania supermodelki lub fantazyjnego dania. - Jeśli chodzi o auta do jeżdżenia od święta, to lubię często je zmieniać, bo jest to moja pasja, i lubię z nimi wchodzić w silne, ale krótkotrwałe relacje. Miewam romanse motoryzacyjne, nie jestem długodystansowcem, więc tak raz w roku przynajmniej staram się auto wymienić na inne. Szukam w samochodach duszy, jakiejś unikalności, jakiejś niedoskonałości, jakiegoś pęknięcia, nie dosłownie, tylko w jego charakterze - mówi prowadzący program "Dzień Dobry TVN". Marcin Prokop wyznaje też, że marzy o dużym garażu, w którym będzie mógł parkować wszystkie luksusowe samochody, które planuje kupić - oraz te, z których korzysta na co dzień: wygodne, ekonomiczne i niezawodne modele, nie rzucające się w oczy.