Marcin Prokop

Artykuły - Marcin Prokop (85)

 • Marcin Prokop: Muzyka na czas apokalipsy

  Marcin Prokop: Muzyka na czas apokalipsy

  Marcin Prokop umieścił na instagramowym profilu zdjęcie odzianej w gumową, zakrwawioną rękawiczkę dłoni, zaciśniętej na szyi martwego gołębia. To okładka nowej płyty zespołu Napalm Death. Popularny dziennikarz i prezenter telewizyjny poleca ten album jako ścieżkę dźwiękową do apokalipsy.
 • Marcin Prokop wspomina swoje ekstremalne przygody kulinarne

  Marcin Prokop wspomina swoje ekstremalne przygody kulinarne

  ​Marcin Prokop opublikował na Instagramie wspomnienie ze swojej pierwszej wyprawy do Korei Południowej sprzed dwudziestu lat. Miał wtedy poważne problemy z dogadaniem się z obsługą hotelu, w którym mieszkał. Te trudności w komunikacji okazały się szczególnie uciążliwe podczas zamawiania posiłków w restauracji. Z tego powodu jeden z obiadów mógł się dla Prokopa bardzo źle skończyć.
 • Marcin Prokop: Jestem osobą, która wybitnie szybko znika z imprez

  Marcin Prokop: Jestem osobą, która wybitnie szybko znika z imprez

  Od wielu lat pracę w telewizji łączy z prowadzeniem rozmaitych imprez. W pracy konferansjera Marcin Prokop jest wierny zasadzie, że po zakończeniu części oficjalnej wydarzenia ulatnia się jak kamfora. I jak ognia unika picia alkoholu z ludźmi, którzy wynajęli go do prowadzenia imprezy. Dlaczego się tego trzyma? Jak wyznał w wywiadzie, którego udzielił Tomaszowi Kammelowi na jego youtubowym kanale, nie chce być "małpką w cyrku".
 • Gąsowski, Ibisz i Prokop na zdjęciu sprzed lat

  Gąsowski, Ibisz i Prokop na zdjęciu sprzed lat

  W jednym z najnowszych odcinków programu "Demakijaż", prowadzonego przez Krzysztofa Ibisza, gościem był Piotr Gąsowski. Po tym nagraniu znany prezenter opublikował w sieci zdjęcie sprzed 15 lat, na którym wraz z prowadzącym i Marcinem Prokopem pozują ze swoimi dziećmi. Który z nich zmienił się najbardziej?
 • Fryderyki 2020: Hania Rani największą wygraną. Kto jeszcze zgarnął nagrody? [WYNIKI, RELACJA]

  Fryderyki 2020: Hania Rani największą wygraną. Kto jeszcze zgarnął nagrody? [WYNIKI, RELACJA]

  1 października na specjalnej konferencji rozdano tegoroczne Fryderyki. Najwięcej nagród - cztery - otrzymała Hania Rani. W kategoriach popowych triumfowali Daria Zawiałow i Natalia Przybysz.
 • Marcin Prokop jako prowadzący "Lego Masters"

  Marcin Prokop jako prowadzący "Lego Masters"

  Ruszają zdjęcia do jednego z najbardziej wyczekiwanych w tym sezonie rozrywkowego programu w polskiej telewizji. Prowadzącym "Lego Masters" będzie Marcin Prokop.
 • Dorota Wellman w bikini, Marcin Prokop bez koszulki

  Dorota Wellman w bikini, Marcin Prokop bez koszulki

  Dorota Wellman w bikini, Marcin Prokop bez koszulki. Gwiazdy "Dzień dobry TVN" w wakacyjnym wydaniu.
 • Marcin Prokop: Z kim teraz stworzy duet?

  Marcin Prokop: Z kim teraz stworzy duet?

  Popularny prezenter słynie z nietuzinkowego poczucia humoru. Do pracy podchodzi z pasją. Prywatnie uwielbia podróże. Marcin Prokop opowiada o życiu w czasie pandemii i o tym, kto może zastąpić Szymona Hołownię u jego boku w "Mam talent!".
 • Wiadomo, który program zastąpi "Mam talent"! To nowy hit TVN?

  Wiadomo, który program zastąpi "Mam talent"! To nowy hit TVN?

  W tym roku wyjątkowo jesienią nie zobaczymy kolejnej edycji programu "Mam talent". Co zastąpi lubiany talent show ramówce TVN-u? Będzie to "Lego Masters". Ujawniono również, że prowadzącym będzie Marcin Prokop.
 • Marcin Prokop żegna się z widzami "Dzień Dobry TVN"?

  Marcin Prokop żegna się z widzami "Dzień Dobry TVN"?

  Tym wpisem Marcin Prokop mocno zmartwił swoich wiernych fanów! Prowadzący program "Dzień Dobry TVN" zamieścił bowiem zdjęcie, na którym towarzyszy mu Dorota Wellman, a w opisie zawarł słowa pożegnania...

Zdjęcia - Marcin Prokop (2)

Filmy - Marcin Prokop (9)

 • Marcin Prokop: Pewna dziennikarka zapytała mnie, czy dzisiejsi dziennikarze to pajace. Nie jest to dobry sposób na rozpoczęcie rozmowy

  Wywiad to wymiana intelektualnych fluidów – uważa Marcin Prokop. Prezenter twierdzi, że stara się nie peszyć swoich rozmówców, sam też rzadko bywa speszony pytaniami dziennikarzy. Zdarza mu się natomiast otrzymywać dziwne pytania – podczas Balu Dziennikarzy został zapytany o to, czy dzisiejsi dziennikarze to pajace. Marcin Prokop jest jednym z najpopularniejszych polskich prezenterów. W ciągu czternastu lat kariery telewizyjnej udzielił wielu wywiadów, chętnie bowiem komentuje otaczającą go rzeczywistość. Przyznaje, że zdarza mu się otrzymywać dziwne pytania od rozmówców. Podczas charytatywnego Balu Dziennikarzy został zapytany o to, czy dziennikarze stali się w ostatnim czasie pajacami. – Jeśli w pytaniu z góry kryje się teza i próba obrażenia rozmówcy, to wydaje mi się, że to nie jest dobry sposób na rozpoczęcie rozmowy. Jeśli już kogoś bić, to bić celnie i w odpowiednim momencie, a nie na dzień dobry – mówi Marcin Prokop. Zdaniem prezentera nie ma też osoby, która mogłaby go speszyć podczas wywiadu. Uważa bowiem, że tak długo jak dziennikarz wie, do czego zmierza, zadając konkretne pytania, tak długo nie ma podstaw, by którakolwiek ze stron czuła się speszona lub zażenowana. – Nie o to chyba chodzi w takiej relacji, jaką teraz uprawiamy, żeby któreś z nas czuło się speszone. Mamy się porozumieć, mamy wymienić ze sobą jakieś intelektualne fluidy, a nie się peszyć – mówi Marcin Prokop. Marcin Prokop zaczął karierę dziennikarską w 1997 roku jako publicysta. Cztery lata później trafił do telewizji, gdzie pełnił funkcję gospodarza m.in. takich programów jak „Automaniak”, „Mamy Cię” i „Dzień dobry TVN”. Pracuje również jako prowadzący koncerty i imprezy publiczne. Twierdzi, że w ciągu kilkunastu lat kariery zdołał wyzbyć się tremy, choć przed każdym wejściem na scenę jest bardzo skoncentrowany.
 • Marcin Prokop: Wywiad to wymiana intelektualnych fluidów

 • Marcin Prokop: Lubię zmieniać auto przynajmniej raz w roku

  Marcin Prokop często zmienia samochody i przyznaje, że co roku musi kupić sobie nowy model. Obcowanie z autami wysokiej klasy - zwłaszcza tymi sportowymi - dziennikarz porównuje do przyjemności podziwiania supermodelki lub fantazyjnego dania. - Jeśli chodzi o auta do jeżdżenia od święta, to lubię często je zmieniać, bo jest to moja pasja, i lubię z nimi wchodzić w silne, ale krótkotrwałe relacje. Miewam romanse motoryzacyjne, nie jestem długodystansowcem, więc tak raz w roku przynajmniej staram się auto wymienić na inne. Szukam w samochodach duszy, jakiejś unikalności, jakiejś niedoskonałości, jakiegoś pęknięcia, nie dosłownie, tylko w jego charakterze - mówi prowadzący program "Dzień Dobry TVN". Marcin Prokop wyznaje też, że marzy o dużym garażu, w którym będzie mógł parkować wszystkie luksusowe samochody, które planuje kupić - oraz te, z których korzysta na co dzień: wygodne, ekonomiczne i niezawodne modele, nie rzucające się w oczy.
 • Marcin Prokop: Cały czas rosnę

  "Milion w minutę" to polska wersja popularnego w Stanach Zjednoczonych teleturnieju "Minute to win it". To teleturniej, w którym sprawność fizyczna, trochę szczęścia i sprytu pozwala wygrać milion złotych. Marcin Prokop zdradza nam jednak, że to wcale nie jest taka łatwa robota...