Marcin Najman

Synonimy:
El Testosteron, Najman Marcin
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Marcin Najman (223)

 • Marcin Najman bez dostępu do znanego medium społecznościowego

  Marcin Najman bez dostępu do znanego medium społecznościowego

  Marcin Najman, który cieszy się sporą popularnością w mediach społecznościowych, przez pewien czas będzie musiał przyzwyczaić się do zmniejszenia swojej aktywności. Okazuje się, że przez niefortunny komentarz został zablokowany na miesiąc.
 • Knockout Boxing Night 15. Niezwykłe debiuty. Marcin Najman został konferansjerem

  Knockout Boxing Night 15. Niezwykłe debiuty. Marcin Najman został konferansjerem

  Na gali Knockout Boxing Night 15 doszło do niezwykłych debiutów. W boksie pierwszy raz walczyli influencerzy, a w nowej roli zaprezentowali się także Marcin Najman i Rafał Jackiewicz.
 • MMA. Marcin Najman zapowiada powrót i walkę z Jackiem Murańskim

  MMA. Marcin Najman zapowiada powrót i walkę z Jackiem Murańskim

  Marcin Najman zapowiedział powrót do MMA. „El Testoteron” chciałby się zmierzyć z Jackiem Murańskim. Pojedynek miałby zostać zorganizowany w organizacji MMA-VIP założonej przez samego Najmana.
 • Marcin Najman wraca na ring! Zgodził się na warunki Murańskiego

  Marcin Najman wraca na ring! Zgodził się na warunki Murańskiego

  Kontynuacja kariery Marcina Najmana stała się faktem. Okazuje się, że znany wojownik zgodził się na warunki Jacka Murańskiego i zawalczy na gołe pięści. „Walka bez rękawic, z łokciami, bez przerw między rundami” – powiedział „El Testosteron”.
 • Żużel. Druga walka żużlowców u Najmana!

  Żużel. Druga walka żużlowców u Najmana!

  Marcin Najman nie zwalnia tempa. Gdy w lutym podczas gali MMA-VIP odbyła się pierwsza w historii walka żużlowców w formule MMA wydawało się, że ciężko będzie znaleźć kolejnych śmiałków. Tymczasem już na drugiej gali MMA-VIP odbędzie się nie jedna, a dwie walki żużlowców!
 • Marcin Najman dla Interii: Jeśli wejdę do polityki, to trzeba z tym zrobić porządek

  Marcin Najman dla Interii: Jeśli wejdę do polityki, to trzeba z tym zrobić porządek

  - Pomagałem już wiele razy, włączałem i włączam się w wiele akcji na rzecz dzieci chorych na SMA. Te dzieci potrzebują lekarstwa, które jest jednak najdroższe na świecie i które kosztuje ponad dziewięć milionów złotych. Dla mnie to jest absolutnie niepojęte, żeby od ludzi wyciągać tak olbrzymie pieniądze. Nie wierzę, że te lekarstwa są tak drogie. Jeśli kiedyś wejdę do polityki, będę chciał z tym w końcu zrobić porządek - mówi w rozmowie z Interią Marcin Najman.
 • Żużel. Dwukrotny mistrz Polski zawalczy na gali Marcina Najmana

  Żużel. Dwukrotny mistrz Polski zawalczy na gali Marcina Najmana

  Marcin Najman nie zwalnia tempa, jeśli chodzi o organizację walk żużlowców w oktagonie. Kibice oglądali już starcie Dominika Tymana z Edwardem Mazurem i wciąż oczekują na starcie tego drugiego z Kamilem Wieczorkiem. My dowiedzieliśmy się już nieoficjalnie, iż kolejnym, który zamieni owalny tor na klatkę jest Daniel Kaczmarek!
 • Marcin Najman będzie gościem Kliniki Skeczów Męczących

  Marcin Najman będzie gościem Kliniki Skeczów Męczących

  Już w najbliższą niedzielę, 9 maja, o godzinie 20:00 w Telewizji Polsat, dziesiąty odcinek show "Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących"! Tym razem klinikę odwiedzili Marcin Najman, Piotr Gąsowski i Jerzy Kryszak! Ale to nie koniec niespodzianek! Premierę miała także płyta oraz singiel "Samoloty" zespołu Enej.
 • Marcin Najman dla Interii: Hejt już mnie nie rusza

  Marcin Najman dla Interii: Hejt już mnie nie rusza

  - Zawsze starałem się być sobą, starałem się żyć po swojemu i nie mam z tym problemu. Hejt mnie już nie rusza. Lubię żyć intensywnie i ciekawie. Wiele rzeczy wychodzi samych z siebie. To nie jest tak, że Marcin Najman siedzi z kartką i myśli tak: teraz zrobię to, a potem tamto. Nie, tak się nie dzieje - mówi w rozmowie z Interią Marcin Najman, były kick-bokser i zawodnik mieszanych sztuk walki.
 • Kinga Rusin kontra Weronika Rosati na gali MMA?

  Kinga Rusin kontra Weronika Rosati na gali MMA?

  Kinga Rusin i Weronika Rosati starły się przy okazji ostatniej gali wręczania Oscarów. Na razie na słowa. Z propozycją starcia wręcz wystąpił były bokser, który obecnie stara się promować w telewizji nowy format programu rozrywkowego, w którym znani i lubiani nie tańczą, nie śpiewają, za to okładają się po twarzach, kopią i duszą. Czyli MMA-VIP.

Filmy - Marcin Najman (36)

 • Marcin Najman dla Interii: Pomagam chorym dzieciom. Nie wierzę, że lekarstwa są tak drogie. Wideo

  To jest ogromne..., żeby od rodziców chorych dzieci wyciągać pieniądze na ich leczenie. Nawet 9 milionów złotych. Nie wierzę, że te lekarstwa są tak drogie. Rodzice oddadzą za swoje dzieci nawet życie. Wiem, bo często pomagam dzieciom chorym na SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni - mówi w rozmowie z Interią Marcin Najman.
 • MMA. Marcin Najman dla Interii: Dostałem propozycję wejścia do polityki. Wideo

  Polityka to są bardzo poważne sprawy. Nie ukrywam, że pewną propozycję dostałem z prawej strony sceny politycznej. Nie wiem jednak, czy dalej chcę w to brnąć. To jest bardzo stresogenne środowisko choć stresu się nie obawiam - mówi w rozmowie z Interią Marcin Najman.
 • MMA. Marcin Najman dla Interii: Pół miliona na stole i wracam nawet za 15 minut. Wideo

  Zostawiłem sobie furtkę i mogę wrócić do klatki. Nawet za 15 minut! Ta furtka to pojedynek z Jackiem Murańskim. Ale na stole musi leżeć pół miliona złotych. Wiem, że internauci żyją takim naszym potencjalnym pojedynkiem. 18 czerwca Marcin Najman organizuje Galę MMA VIP-2.
 • Najman: Jestem doskonałym łącznikiem. Czasy Gołoty już minęły. Wideo

  - Jestem doskonałym łącznikiem sportu ze światem walk rozrywkowych. Doskonale wiem, jak wygląda sport od podszewki. Teraz gale bokserskie wyglądają już inaczej, czasy Andrzeja Gołoty minęły. A ja, jak czas pokazał, doskonale odnalazłem się po karierze sportowej w przestrzeni walk rozrywkowych - mówi Marcin Najman, który niedawno zakończył karierę i zadebiutował w roli konferansjera.