Marcin Najman

Synonimy:
El Testosteron, Najman Marcin
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Marcin Najman (131)

Filmy - Marcin Najman (25)

 • Marcin Najman o Trzaskowskim: Warszawiacy, kogo Wy wybraliście?! Wideo

  Marcin Najman w ostrych słowach zwrócił się do prezydenta Warszawy. - Czy Ciebie po..........? - pyta się "El Testosteron", a wszystko przez opłaty za parkowanie.
 • Piotr Świerczewski dla Interii: Marcin Najman tylko szczeka. Wideo

  - Marcin Najman powyzywał kogo się dało, Mariusza Pudzianowskiego, Przemysława Saletę, Tomasza Adamka, i tylko się na tym promuje. Właśnie na tym, że wyzywa ludzi. Mnie też wyzywa, że mogę walczyć w kisielu, że powali mnie jednym plaskaczem, ale to jest wszystko tylko takie szczekanie Marcina Najmana. On przede wszystkim obraża zawodników, a sam siebie do nich porównuje, to tak jak gdybym chciał porównać zawodnika A klasy z Robertem Lewandowskim - mówi w rozmowie z Interią Piotr Świerczewski.
 • Czy gala Fame MMA 6 się odbędzie? Konferencja prasowa została przełożona. Wideo

  28 marca w Częstochowie ma się odbyć gala Fame MMA 6. Jak wiadomo zawodnicy będą toczyć walki bez udziału publiczności w związku z szalejącą pandemią koronawirusa. Organizatorzy zapewniają o zachowaniu zasad bezpieczeństwa wśród ekipy organizacyjnej, jak i zawodników.
 • Fame MMA. Najman kopnął stolik, Piechowiak odepchnął prowadzącego podczas programu. Wideo

  Podczas programu "Face to Face" na kanale youtubowym federacji Fame MMA została przeprowadzona rozmowa z Marcinem Najmanem i Piotrem Piechowiakiem. Największym echem odbiła się ich konfrontacja, przed którą zrobiło się groźnie. Zawodnicy zmierzą się ze sobą podczas gali Fame MMA 6, która zaplanowana jest na 28 marca w Częstochowie. Z powodu pandemii koronawirusa widowisko ma się odbyć bez udziału publiczności.