Marcin Lewandowski

Artykuły - Marcin Lewandowski (299)

Filmy - Marcin Lewandowski (9)

 • Marcin Lewandowski dla Interii: Za mną sezon życia. Wideo

  - Pięć razy poprawiałem rekord Polski, obroniłem trzeci raz z rzędu tytuł mistrza Europy na hali, zwieńczeniem tego najlepszego w mojej karierze sezonu był brązowy medal mistrzostw świata w Dausze - mówi w rozmowie z Interią brązowy medalista MŚ w biegu na 1500 metrów Marcin Lewandowski.
 • Lekkoatletyczne MŚ. Podsumowanie ostatniego dnia MŚ w Dosze. Medale żeńskiej sztafety i Marcin Lewandowskiego. Wideo

  Ostatni dzień MŚ w Dosze był bardzo szczęśliwy dla polskich biegaczy. W finale sztafety 4x400 m Polki zdobyły srebro, a Marcin Lewandowski w biegu na 1500 m wywalczył brąz.
 • Marcin Lewandowski po wygranym półfinale MŚ. Wideo

  - Żaden ze mnie profesor, to ujmuje ludziom, którzy naprawdę mają ten tytuł i sobie na niego zasłużyli. Wolę, żebyście kojarzyli mnie z Marcinem Lewandowskim - sportowcem, żołnierzem Wojska Polskiego, czy ewentualnie fajterem. Ale żaden ze mnie profesor - mówił Interii Marcin Lewandowski po wygranym w genialnym stylu półfinale MŚ w Dosze na 1500 m.
 • Lekkoatletyczne MŚ. Lewandowski: Mogłem wygrać, ale tego nie potrzebowałem. Wideo

  - Wbrew pozorom to był bardzo kontrolowany bieg. Na tyle wypracowałem sobie ostatnie metry, żeby pewnie wejść. Mimo tego, że przybiegłem dopiero piąty, to przegrałem tylko o 0,08 s. Gdybym bardzo chciał, tobym się spiął na ostatnich metrach i wygrał ten bieg, ale o nie było nikomu potrzebne. Plan był taki, żeby jak najmniejszym kosztem energii awansować, tak zrobiłem i jestem bardzo zadowolony – powiedział Marcin Lewandowski, który uzyskał bezpośredni awans ze swojego biegu eliminacyjnego do piątkowego półfinału na 1500 m podczas lekkoatletycznych mistrzostw świata w Dosze.