Marcin Kotyński

Artykuły - Marcin Kotyński (2)

Filmy - Marcin Kotyński (11)

 • "Czym chata bogata": Luka Rosi sam wyremontował łazienkę. Jak sobie poradził?

  Łukasz Rosiński, czyli Luka Rosi zaprosił kamery do swojego domu w programie "Czym chata bogata", który możemy zobaczyć na antenie Disco Polo Music w sobotę o godz. 11:00. Luka Rosi mieszka w swoim rodzinnym domu. Opowiada o zmianach i remoncie, jaki tu przeprowadził. Zwłaszcza dumny jest ze swojej łazienki, którą odnowił własnoręcznie. Przyznał się, że myśli o powiększeniu rodziny.
 • "Czym chata bogata": Luka Rosi pokazał swój dom

  Łukasz Rosiński, czyli Luka Rosi zaprosił kamery do swojego domu w programie "Czym chata bogata", który możemy zobaczyć na antenie Disco Polo Music w sobotę o godz. 11:00. Luka Rosi mieszka w swoim rodzinnym domu. Opowiada o zmianach i remoncie, jaki tu przeprowadził.
 • "Czym chata bogata": Łukasz Rosiński znany jako Luka Rosi

  Chcesz zobaczyć, jak wyglądają domy gwiazd disco i co jest w ich najcenniejsze? Jesteś ciekawy, jak wyglądają ich garderoby? Albo co mają w lodówce? Marcin Kotyński otwiera drzwi do domów gwiazd disco polo i sprawdza, co jest w środku. Prezentera do swojego domu w ramach programu "Czym chata bogata - tak mieszkają gwiazdy disco polo" (sobota, godz. 11:00, stacja Disco Polo Music) wpuścił Łukasz Rosiński, czyli Luka Rosi.
 • "Czym chata bogata": Z kamerą u Jorrgusa

  Jak mieszka popularna gwiazda disco polo? Marcin Kotyński postanowił to sprawdzić, a efekt jego pracy będzie można zobaczyć w sobotę o 11 na antenie Disco Polo Music. W ramach cyklu "Czym chata bogata" prezenter odwiedza z kamerą muzyczne gwiazdy. Wspomniany odcinek został wzbogacony także o prezentację samochodu i umiejętności jezdnych Jorrgusa.