Marcin Komenda

Artykuły - Marcin Komenda (19)

Filmy - Marcin Komenda (9)

• Siatkówka. Marcin Komenda: Cieszę się, że mogłem wrócić do rytmu meczowego. Wideo

Komentarz Marcina Komendy po drugim sparingowym meczu reprezentacji Polski siatkarzy z Niemcami. Polacy wygrali pierwsze trzy sety i przegrali dodatkową, czwartą partię.
  • ME siatkarzy. Marcin Komenda: To nie był mecz o złote kalesony. Wideo

- Wiedzieliśmy o co gramy. To nie był mecz o złote kalesony, tylko mecz o brązowy medal mistrzostw Europy, więc to normalne, że byliśmy zmotywowani - powiedział rozgrywający reprezentacji Polski siatkarzy Marcin Komenda. "Biało-Czerwoni" w meczu o trzecie miejsce ME pokonali Francję 3:0. Czas na świętowanie czy odpoczynek podopieczni Vitala Heynena nie mają. Już we wtorek w Japonii zaczyna się Puchar Świata. - Taki jest kalendarz rozgrywek i trzeba się do niego dostosować - podkreślił. Źródło: Polska Siatkówka
  • ME siatkarzy. Marcin Komenda po meczu ze Słowenią (1:3). Wideo

- Słoweńcy grali bardzo dobrze w każdym elemencie. Szkoda końcówek setów, bo mieliśmy swoje szanse, ale ich nie wykorzystaliśmy. Nie zwieszamy głów, bo w sobotę mecz o brązowy medal - powiedział rozgrywający reprezentacji Polski siatkarzy Marcin Komenda po porażce ze Słowenią 1:3 w półfinale mistrzostw Europy. Utalentowany zawodnik pojawiał się na boisku w drugim i trzecim secie. Według niektórych, Vital Heynen powinien dać mu większą szansę na pokazanie swoich umiejętności. Selekcjoner Orłów postawił jednak na doświadczenie Fabian Drzyzgi. Źródło: Polska Siatkówka
  • Marcin Komenda przed meczem ze Słowenią. Wideo

- Jeśli tylko zagramy na swoim poziomie, to będzie dobrze – mówi Marcin Komenda przed meczem ze Słowenią w półfinale siatkarskich mistrzostw Europy. Źródło: Polska Siatkówka.