Marcin Kindla

Artykuły - Marcin Kindla (20)

Filmy - Marcin Kindla (9)

 • W październiku ukaże się drugi album Marcina Kindli

  15 października na półki sklepowe trafi druga solowa płyta Marcina Kindli, wokalisty, producenta i autora tekstów. Album promują utwory „Po prostu wróć” oraz „Da się żyć”. Muzyk zaplanował również specjalną, akustyczną trasę koncertową. Przygotowywanie solowej płyty nie było jedynym zajęciem Kindli w tym roku. Muzyk został producentem albumu Tomasza Luberta „Z miłości do muzyki”. Wystąpił również gościnnie w utworze „To chyba koniec”. Jak przyznaje, pisanie i aranżacja utworów jest dla niego o wiele ciekawszym zajęciem niż samo śpiewanie.
 • Kruk w poszukiwaniu nowego brzmienia

  Dziś słuchają nas fani klasycznego rocka. Być może nasza muzyka jest trochę staroświecka. Chcielibyśmy, żeby ludzie, którzy mają problem ze starymi aranżami, znaleźli w naszej nowej płycie coś świeżego, energetycznego - mówi Piotr Brzychcy z Kruka. Hard-rockowa formacja jest w trakcie pracy nad nowym krążkiem, którego producentem jest Marcin Kindla, znany m.in. ze współpracy z Piotrem Kupichą.
 • Marcin Kindla o debiutanckim albumie

  Na debiutanckim solowym albumie Marcina Kindla znalazły się zarówno premierowe kompozycje, jak i dwie piosenki napisane dla innych wykonawców: Ewy Farnej i Jacka Stachurskiego.
 • Marcin Kindla o współpracy z Feel

  Wszystko zaczęło się od sukcesu piosenki do serialu "Rodzinka.pl", którą Marcin Kindla stworzył wspólnie z Piotrem Kupichą. A potem już poszło jak z płatka...