Marcin Jędrych

Artykuły - Marcin Jędrych (12)

 • Marcin Jędrych na 30-lecie RMF FM: Od Scorpions do Toto

  Marcin Jędrych na 30-lecie RMF FM: Od Scorpions do Toto

  Z okazji 30-lecia RMF FM prezentujemy listę 10 piosenek, które tworzyły historię stacji. Zestawienie przygotował jeden z najpopularniejszych dziennikarzy radia - Marcin Jędrych.
 • Ten Top Marcina Jędrycha: Duet boysbandów i nowa Gaga

  Ten Top Marcina Jędrycha: Duet boysbandów i nowa Gaga

  Zobaczcie nowy odcinek programu Ten Top TV prowadzonego przez Marcina Jędrycha, popularnego dziennikarza RMF FM.
 • Marcin Jędrych poleca śpiewające dziewczyny

  Marcin Jędrych poleca śpiewające dziewczyny

  Czy ktoś, kto ma w dorobku jedną płytę i dwa przebojowe single może być uważany za gwiazdę? - m.in. na to pytanie w programie Ten Top TV odpowiada Marcin Jędrych, popularny dziennikarz RMF FM.
 • Marcin Jędrych poleca: Ten Top TV

  Marcin Jędrych poleca: Ten Top TV

  Zobaczcie magazyn wideo popularnego dziennikarza RMF FM - Marcina Jędrycha.
 • Jackson nie dał im szans!

  Jackson nie dał im szans!

  Wiemy już, kto zwyciężył w plebiscycie The Best Of Miasto Muzyki 2009, w którym wybierano największy przebój Miasta Muzyki. Ostateczne wyniki w specjalnej audycji ogłosił Marcin Jędrych.
 • The Best Of Miasto Muzyki 2009: Wielki finał

  The Best Of Miasto Muzyki 2009: Wielki finał

  Już dziś (26 stycznia) wielki finał plebiscytu The Best Of Miasto Muzyki 2009. O tym, komu przypadnie tytuł największego przeboju minionego roku, dowiemy się w specjalnej audycji, którą poprowadzi znany z radia RMF FM, Marcin Jędrych.
 • 2008 wg Jędrycha: Bez rewolucji

  2008 wg Jędrycha: Bez rewolucji

  W mijającym 2008 roku czekałem na kilka płyt z wielką niecierpliwością oraz nadzieją, że ich zawartość mocno mnie zaskoczy i da powód do ich wielokrotnego przesłuchania - pisze w podsumowaniu kończącego się roku Marcin Jędrych, prowadzący magazyn muzyczny "TEN TOP" w RMF FM.
 • Rozszerzony skład zarządu INTERIA.PL

  Rozszerzony skład zarządu INTERIA.PL

  Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy INTERIA.PL SA dokonało w dniu 23 czerwca 2006 r. zmiany w składzie zarządu spółki. WZA przyjęło rezygnację Grzegorza Wójcika z funkcji wiceprezesa. Do zarządu zostały wprowadzone dwie nowe osoby: Marcin Borek na stanowisko wiceprezesa oraz Marcin Jędrych na stanowisko członka zarządu.
 • Dragony: Muzyczne nagrody RMF FM

  Dragony: Muzyczne nagrody RMF FM

  W piątek, 15 lutego, oficjalnie wystartuje plebiscyt Dragony RMF FM, w którym słuchacze radia wyłonią dwadzieścia największych przebojów tego roku. Program "Gwiazdozbiór Smoka", w którym prezentowane będą propozycje do Dragonów, poprowadzi Marcin Jędrych, a posłuchać go można w każdy piątek od godz.20.00 do 23.00 oraz w sobotę i niedzielę, od godziny 18.00.
 • Pożegnanie z listą Hop Bęc

  Pożegnanie z listą Hop Bęc

  W niedzielę, 10 lutego, na antenie Radia RMF FM po raz ostatni wyemitowana została lista Hop Bęc, jedna z najpopularniejszych w naszym kraju list przebojów, od samego początku prowadzona przez Marcina Jędrycha. Teraz program będzie można oglądać jedynie w telewizji Viva Polska, ale swe głosy na listę nadal możecie oddawać na naszych stronach.