Marcin Dorowiński

Artykuły - Marcin Dorowiński (5)

 • Marcin Dorociński: Maksymalne dawki skondensowanych wrażeń

  Marcin Dorociński: Maksymalne dawki skondensowanych wrażeń

  Reżyser, ksiądz, menelka, policjant, kierowca TIR-a, farmaceutka, robotnik, fryzjerka. Co ich łączy? Wszyscy piją. Bo picie to nasz sport narodowy. - Gdyby porównać picie do piłki nożnej, to rzeczywiście możemy się pośmiać, ale sytuacja jest dramatyczna. Tak naprawdę ciągle strzelamy sobie jakieś samobóje - mówi Marcin Dorociński.
 • Dorociński: Jak w "Szóstym zmyśle"

  Dorociński: Jak w "Szóstym zmyśle"

  20 kwietnia na ekrany polskich kin trafi "Lęk wysokości" - najlepszy debiut zeszłorocznego Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, wielokrotnie nagradzany obraz nominowanego do Oscara Bartosza Konopki.
 • Co łączy Dorocińskiego i Rosati?

  Co łączy Dorocińskiego i Rosati?

  Weronika Rosati i Marcin Dorociński ponownie spotkali się na planie, tym razem na planie filmu "Obława". On z pistoletem w dłoni, ona z... apteczką. Właśnie zakończył się pierwszy etap zdjęć do wojennego thrillera Marcina Krzyształowicza. Film trafi do kin jesienią 2012 roku.
 • Marcin Dorociński w erotyku

  Marcin Dorociński w erotyku

  Najnowszy film z udziałem Marcina Dorocińskiego "Kobieta, która pragnęła mężczyzny" trafi 16 kwietnia na ekrany polskich kin. To "opowieść o świecie kobiecych fantazji i erotycznych pragnień" - tłumaczy dystrybutor obrazu, Gutek Film.
 • Dorociński odważny erotycznie

  Dorociński odważny erotycznie

  W Warszawie trwają właśnie zdjęcia do erotycznego dramatu z Marcinem Dorocińskim i duńską aktorką Sonją Richter, znaną z głównej roli w filmie "Otwarte serca". Film w reżyserii Per Fly nosi tytuł "Kobieta, która pragnęła mężczyzny".

Filmy - Marcin Dorowiński (1)

 • "Jack Strong": Jak grecka tragedia

  "Jack Strong" to film sensacyjny, opowiadający jedną z najbardziej fascynujących historii szpiegowskich świata. To prawdziwa historia pułkownika Ryszarda Kuklińskiego - człowieka, który, tkwiąc w środku systemu, podejmuje współpracę z CIA i staje się kluczowym (choć niewidocznym) aktorem czasu zimnej wojny.