Marcin Daniec

Artykuły - Marcin Daniec (43)

 • Marcin Daniec dla Interii: Z pokorą i szacunkiem znoszę ten trudny czas

  Marcin Daniec dla Interii: Z pokorą i szacunkiem znoszę ten trudny czas

  Nie wychodzę z domu prawie od CZTERECH tygodni! Nie prowokujemy, nie ryzykujemy. Do całej sytuacji podchodzę ze strachem oraz z ogromnym niedowierzaniem. Świadomie nie wykorzystuję tematu epidemii do produkcji internetowych. Nie mogłem ostatnio patrzeć jak duże grupy ludzi biegały i spacerowały po parkach, nie wyobrażałem sobie nigdy tak długich kolejek do sklepów - mówi w rozmowie z Interią, artysta kabaretowy i satyryk Marcin Daniec.
 • Wisła Kraków. Marcin Daniec: "Biała Gwiazda" na pewno nie spadnie

  Wisła Kraków. Marcin Daniec: "Biała Gwiazda" na pewno nie spadnie

  Wisła Kraków wciąż zmaga się z ogromnymi problemami. Fanów "Białej Gwiazdy" martwią w ostatnim czasie nie tylko niekończące się spory klubu z miastem, napięcia na linii Towarzystwo Sportowe Wisła - Wisła SA, ale także - o ile nie przede wszystkim - forma drużyny Artura Skowronka. O jej przyszłość spokojny jest znany kibic 13-krotnego mistrza Polski - Marcin Daniec.
 • Marcin Daniec: Stand-up? Nie przeklinam

  Marcin Daniec: Stand-up? Nie przeklinam

  - Dowiedziałem się niedawno od młodszych kolegów, że to [co robię, to] nie jest klasyczny stand-up, ponieważ... nie przeklinam - przyznaje satyryk Marcin Daniec, który przygotowuje się do obchodów 40-lecia kariery scenicznej. W rozmowie z Tomaszem Bielenia zapewnił, że pozostanie wierny własnej formule sztuki kabaretowej, ujawnił też najbliższe zawodowe plany.
 • Wybór Orła wszech czasów. Marcin Daniec i jego "11" w 90 minut

  Wybór Orła wszech czasów. Marcin Daniec i jego "11" w 90 minut

  Kazimierz Deyna przed Zbigniewem Bońkiem, Włodzimierzem Lubańskim, Robertem Lewandowskim i Jakubem Błaszczykowskim - oto czołówka polskich piłkarzy w historii zdaniem polskiego satyryka i artysty Marcina Dańca.
 • Euro U21 2017. Marcin Daniec: Największą gwiazdą będzie Milik

  Euro U21 2017. Marcin Daniec: Największą gwiazdą będzie Milik

  - Największą gwiazdą mistrzostw Europy U-21 będzie Arkadiusz Milik, który już wyczerpał limit pecha i pudeł - powiedział znany satyryk i piłkarski kibic Marcin Daniec w rozmowie z Interią po losowaniu grup, które odbyło się w Krakowie.
 • Marcin Daniec o Euro 2016: I co z tym finałem?

  Marcin Daniec o Euro 2016: I co z tym finałem?

  Pytany przed laty o szanse Polaków w mistrzostwach świata czy Europy, Marcin Daniec odpowiadał, że zagramy w finale. Z czasem jego optymizm nieco osłabł, co nie znaczy, że przestał wierzyć w Biało-Czerwonych.
 • Kraków: Koncert dla Bohdana Smolenia

  Kraków: Koncert dla Bohdana Smolenia

  Krakowscy artyści zagrają 11 kwietnia koncert charytatywny, z którego dochód wspomoże rehabilitację chorego Bohdana Smolenia. "Rozmowy z artystami na temat ich udziału trwały 10 sekund" - mówi PAP Life pomysłodawca imprezy Marcin Daniec.
 • Marcin Daniec przesunął występ, aby obejrzeć mecz

  Marcin Daniec przesunął występ, aby obejrzeć mecz

  Czego nie zrobi prawdziwy kibic, żeby obejrzeć mecz? Marcin Daniec przesunął godzinę swojego występu. "Powiedziałem organizatorom: zagram, ale najpóźniej o godz. 18:00, tak, abym zdążył na mecz Polska - Irlandia" - opowiada satyryk.
 • Wisła Ticket Challenge - zaproszenie na mecz

  Wisła Kraków w interesujący sposób zachęca kibiców do przyjścia na stadion. "Biała Gwiazda" organizuje bowiem Wisła Ticket Challenge.
 • Kolejne "Marzenia Marcina Dańca" w TVP2

  Kolejne "Marzenia Marcina Dańca" w TVP2

  W Święta Wielkanocne widzowie telewizyjnej Dwójki obejrzą szesnastą już edycję popularnego programu "Marzenia Marcina Dańca". W kabaretowym show udział wezmą m.in. Marcin Daniec, Andrzej Piaseczny, Anna Guzik i Cezary Pazura.

Zdjęcia - Marcin Daniec (1)

 • muzyka.interia.pl
  Robert Janowski kończy 50 lat!

Filmy - Marcin Daniec (12)