Marcin Chałoński

Artykuły - Marcin Chałoński (0)

 • 5 lat więzienia za zabójstwo nowo narodzonego dziecka

  5 lat więzienia za zabójstwo nowo narodzonego dziecka

  Sąd Okręgowy w Kielcach skazał w piątek na pięć lat więzienia Renatę A. za zabójstwo nowo narodzonego syna - poinformował rzecznik Sądu Okręgowego w Kielcach Marcin Chałoński.
 • Świętokrzyskie: Ginekolog z Pińczowa skazany za błąd lekarski

  Na osiem miesięcy więzienia w zawieszeniu na dwa lata oraz 10 tys. zł grzywny skazał we wtorek Sąd Rejonowy w Pińczowie (Świętokrzyskie) ginekologa za błąd w sztuce lekarskiej - poinformował rzecznik Sądu Okręgowego w Kielcach Marcin Chałoński.
 • Brytyjczyk odpowie za znęcanie się nad końmi

  Brytyjski sąd zdecydował o wydaniu Polsce Stephena Jamesa D., który został tu skazany na rok więzienia za bestialskie traktowanie koni. Procedura trwała od 2010 r. - poinformował w piątek PAP rzecznik Sądu Okręgowego w Kielcach sędzia Marcin Chałoński.
 • Sandomierz: Burmistrz może odetchnąć

  Z uwagi na znikomą społeczną szkodliwość czynu Sąd Rejonowy w Sandomierzu umorzył w środę postępowanie wobec burmistrza tego miasta - poinformował rzecznik Sądu Okręgowego w Kielcach Marcin Chałoński. W sprawie chodziło o złamanie przepisu ustawy o rachunkowości.
 • Dwa wnioski o upadłość KKSM

  Dwa wnioski o ogłoszenie upadłości Kieleckich Kopalni Surowców Mineralnych trafiły w środę do sądu - powiedział rzecznik Sądu Okręgowego w Kielcach Marcin Chałoński. Według związkowców "S" jeśli dojdzie do upadłości, będzie to skandal prywatyzacyjny.
 • Prezydent Starachowic wyszedł na wolność

  Oskarżony o korupcję prezydent Starachowic Wojciech B. (woj. świętokrzyskie) po wpłaceniu 75 tys. zł kaucji wyszedł na wolność - poinformował rzecznik Sądu Okręgowego w Kielcach Marcin Chałoński.
 • W środę ma zapaść wyrok na uciekinierów z komendy

  Sąd Rejonowy w Skarżysku-Kamiennej ma w środę ogłosić wyrok w procesie czterech uciekinierów z komendy skarżyskiej policji. Prokurator żąda kar od 4 do 6,5 roku pozbawienia wolności oraz grzywny - poinformował w piątek rzecznik Sądu Okręgowego w Kielcach Marcin Chałoński.
 • Kara w zawieszeniu dla b. policjanta za płatną protekcję

  Kara w zawieszeniu dla b. policjanta za płatną protekcję

  Emerytowanego policjanta skazał w czwartek Sąd Rejonowy w Starachowicach (woj. świętokrzyskie) na karę dwóch lat pozbawienia wolności w zawieszeniu za płatną protekcję - poinformował rzecznik Sądu Okręgowego w Kielcach Marcin Chałoński.
 • Osiem lat więzienia dla oskarżonego o kazirodztwo

  Na karę ośmiu lat pozbawienia wolności skazał Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim 49-letniego mieszkańca miasta, oskarżonego o wielokrotne kontakty seksualne z córką - poinformował rzecznik Sądu Okręgowego w Kielcach, Marcin Chałoński.
 • Świadomie zarażał partnerów wirusem HIV

  Świadomie zarażał partnerów wirusem HIV

  Europejski Nakaz Aresztowania Tomasza S., skazanego za świadome narażenie czterech partnerów seksualnych na zakażenie wirusem HIV, wydał Sąd Okręgowy w Kielcach - poinformował w czwartek rzecznik sądu Marcin Chałoński.