Marcin Bosak

Artykuły - Marcin Bosak (25)

 • Maria Dębska i Marcin Bosak w podróży poślubnej

  Maria Dębska i Marcin Bosak w podróży poślubnej

  W sierpniu tego roku aktorska para Maria Dębska i Marcin Bosak stanęła na ślubnym kobiercu. Niedawno zdecydowali się na wyjazd w podróż poślubną do Włoch. Szczęśliwa Maria Dębska pochwaliła się gorącym zdjęciem w stroju kąpielowym.
 • Marcin Bosak i Maria Dębska wzięli ślub

  Marcin Bosak i Maria Dębska wzięli ślub

  Wiele wskazuje na to, że Marcin Bosak i Maria Dębska są już po ślubie. Informacje o tym, że para postanowiła zalegalizować swój związek, pojawiły się w kolorowej prasie; jak podaje "Fakt", ślub aktorskiej pary odbył się w minioną sobotę, 15 sierpnia w Kościele Sióstr Wizytek na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie.
 • "Taniec z Gwiazdami": Marcin Bosak nie wróci do programu?

  "Taniec z Gwiazdami": Marcin Bosak nie wróci do programu?

  Jak informuje "Fakt", aktor Marcin Bosak nie planuje powrotu do "Tańca z Gwiazdami". Przypomnijmy, że show Polsatu, po przymusowej przerwie związanej z pandemią koronawirusa, ma wrócić na antenę stacji 4 września.
 • Znany aktor apeluje do polskich władz o wprowadzenie stanu wyjątkowego

  Znany aktor apeluje do polskich władz o wprowadzenie stanu wyjątkowego

  Dramatyczny apel zamieścił na swoim Instagramie Macin Bosak. Aktor błaga w nim swoich fanów o to, by nie popełnili błędu Włochów i zostali w domach. Zwrócił się też do władz naszego kraju z prośbą o wprowadzenie stanu wyjątkowego z powodu pandemii COVID-19.
 • Marcin Bosak w "Tańcu z Gwiazdami"

  Marcin Bosak w "Tańcu z Gwiazdami"

  Aktor Marcin Bosak to pierwszy oficjalnie potwierdzony uczestnik nadchodzącej edycji "Tańca z Gwiazdami".
 • "Mistrz": Powstaje film o legendarnym polskim pięściarzu

  "Mistrz": Powstaje film o legendarnym polskim pięściarzu

  Biografia Tadeusza "Teddy'ego" Pietrzykowskiego - pięściarza, który zdobył tytuł mistrza wszechwag niemieckiego obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau, jest historią godną Oscara. Trwają prace nad realizacją filmu pod tytułem "Mistrz", przedstawiającego losy legendarnego boksera. W roli tytułowej wystąpi Piotr Głowacki ("Bogowie"). Za produkcję odpowiadają współtwórcy głośnego obrazu "Najlepszy".
 • Marcin Bosak: Współczuję politykom

  Marcin Bosak: Współczuję politykom

  "Współczuje ludziom, którzy zajmują się polityką, bo muszą żyć w ciągłym stresie, funkcjonować w świecie, w którym jest mało przyjaźni i szczerych relacji" - przyznaje Marcin Bosak, jeden z aktorów występujących w filmie "Polityka" Patryka Vegi, który zadebiutował w kinach 4 września.
 • Marcin Bosak: Rola u "teściowej"

  Marcin Bosak: Rola u "teściowej"

  W nowym serialu "Szóstka" Marcinowi Bosakowi przypadła wyrazista rola drugoplanowa. Co ciekawe, za reżyserię tej produkcji odpowiada Kinga Dębska - matka aktorki Marii Dębskiej, z którą Bosak jest w związku.
 • Marcin Bosak w "M jak miłość": Powrót po 12 latach

  Marcin Bosak w "M jak miłość": Powrót po 12 latach

  Takie powroty są jak trzęsienie ziemi. Po 12 latach do "M jak miłość" wraca Marcin Bosak. Nie po to, żeby nas sobą znudzić!
 • Marcin Bosak jako sadysta w mundurze

  Marcin Bosak jako sadysta w mundurze

  W nowym spektaklu Teatru Polskiego "Król", na podstawie powieści Szczepana Twardocha, Marcinowi Bosakowi przypadła rola przedwojennego gangstera-sadysty, Doktora Radziwiłka, oficera Związku Strzeleckiego. Mówi on w kilku językach, ale w żadnym dobrze.

Zdjęcia - Marcin Bosak (60)

Filmy - Marcin Bosak (3)