marchewki

Artykuły - Marchewki (-8)

 • Daniel Marchewka wybrany na burmistrza Żagania

  Daniel Marchewka (KWW Ruch Żaganian) z poparciem 62,50 proc. wygrał II turę przedterminowych wyborów na burmistrza Żagania (Lubuskie). Jego rywalem był b. burmistrz Sławomir Kowal (KW Stronnictwo Demokratyczne).
 • I to jest słuszna koncepcja

  Spełnianie oczekiwań inwestorów jest groźne dla rynków ze względu na nieuniknioną realizację zysków. Lepiej - jak się okazuje - jest składać obietnice, pełniące rolę marchewki na kiju.

Filmy - Marchewki (2)

 • Cooknij to!: Burgery marchewkowe z sosem BBQ

  Burgery przeżywają dziś swoją drugą młodość na całym świecie! Dostępne w setkach wersji, są doskonałym sposobem na szybkie, ale sycące danie. Maia Sobczak z Qmamkasze.pl tym razem jednak przygotowała nietypowe, bo marchewkowe burgery, które w połączeniu z odrobiną klasycznego sosu BBQ dostarczają niesamowitych wrażeń. Zobaczcie, jak zrobić je w parę chwil!
 • Sałatka z kaszą jaglaną i marchewkami

  Sałatki to pyszny i bardzo zdrowy sposób na przekąski - dzięki bogactwu warzyw nie tylko wyglądają, ale i smakują genialnie! Tym razem przygotowaliśmy dla was przepis na sałatkę z użyciem wracającej do łask kaszy jaglanej, której ważnymi składnikami są jeszcze drobne marchewki i pyszna, wyrazista w smaku rukola. Całość tworzy niesamowite danie, które zachwyci każdego.