Marcelina Zawadzka

Artykuły - Marcelina Zawadzka (58)

 • Marcelina Zawadzka przerywa milczenie. "Nie uczestniczyłam w praniu pieniędzy”

  Marcelina Zawadzka przerywa milczenie. "Nie uczestniczyłam w praniu pieniędzy”

  Na początku lipca prowadząca „Pytania na śniadanie” usłyszała zarzuty w sprawie tzw. afery vatowskiej. Dotąd nie komentowała publicznie tej kwestii, ale w końcu zabrała głos. „Nie uczestniczyłam w tzw. 'praniu pieniędzy', 'tworzeniu karuzeli VAT', nie ukradłam ani złotówki, a tym bardziej '58 mln złotych'” - stwierdza w wydanym oświadczeniu.
 • Marcelina Zawadzka wyznała, że szuka miłości

  Marcelina Zawadzka wyznała, że szuka miłości

  W weekend media obiegły zdjęcia Marceliny Zawadzkiej, które prowadząca "Pytanie na śniadanie" opublikowała na swoim Instagramie. Wszyscy skupili się na prowokującym wyglądzie byłej Miss Polonia, nikt jednak nie zauważył poruszającej dyskusji, która miała miejsce pod postem.
 • Marcelina Zawadzka szuka miłości

  Marcelina Zawadzka szuka miłości

  W weekend media obiegły zdjęcia Marceliny Zawadzkiej, które prowadząca „Pytanie na śniadanie” opublikowała na swoim Instagramie. Wszyscy skupili się na prowokującym wyglądzie byłej Miss Polonia, nikt jednak nie zauważył poruszającej dyskusji, która miała miejsce pod postem.
 • Marcelina Zawadzka zaskoczyła fanów. Co za zmiana!

  Marcelina Zawadzka zaskoczyła fanów. Co za zmiana!

  Marcelina Zawadzka jest w stałym kontakcie z fanami. Miss Polonia 2011 regularnie publikuje w mediach społecznościowych relacje z codzienności. Ku uciesze fanów z każdym dniem jej wirtualna galeria się powiększa. Ostatnio postanowiła pokazać się w zupełnie zaskakującym wydaniu!
 • Marcelina Zawadzka: Zapewniam wszystkie dziewczyny, że konkurs Miss Polonia jest bezpieczny

  Marcelina Zawadzka: Zapewniam wszystkie dziewczyny, że konkurs Miss Polonia jest bezpieczny

  ​Marcelina Zawadzka z czystym sumieniem zachęca wszystkie dziewczyny, które marzą o koronie najpiękniejszej, do udziału w konkursie Miss Polonia. Prezenterka ma jak najlepsze doświadczenia i wspomnienia związane z wyborami. Obowiązki, jakie niesie ze sobą tytuł miss, również dostarczyły jej wiele pozytywnych emocji, wzruszeń i były nie lada przygodą.
 • Marcelina Zawadzka: Musiałam udowadniać, że uroda to nie wszystko

  Marcelina Zawadzka: Musiałam udowadniać, że uroda to nie wszystko

  ​Miss Polonia 2011 wielokrotnie w życiu musiała udowadniać, że oprócz urody dysponuje także wiedzą i inteligencją. Marcelina Zawadzka tłumaczy, że ludzie często oceniają ją przez pryzmat wyglądu, ale nie ma im tego za złe. Wie bowiem, że jest to wynikiem działania podświadomości i trudno nad tym zapanować.
 • Marcelina Zawadzka: Odwagę odziedziczyłam po babci

  Marcelina Zawadzka: Odwagę odziedziczyłam po babci

  Uchodzi za niezwykle pozytywną, a do tego odważną osobę - niebawem wyruszy w rajd po afrykańskich bezdrożach, które będzie przemierzać za kierownicą ciężarówki. Jak przyznaje Marcelina Zawadzka, te cechy odziedziczyła po swojej niezwykłej babci
 • Marcelina Zawadzka spełnia marzenia

  Marcelina Zawadzka spełnia marzenia

  W styczniu była Miss Polonia wystartuje w rajdzie Africa Eco Race, podczas którego będzie prowadzić samochód ciężarowy. Zanim jednak ruszy w trasę po afrykańskich bezdrożach, musi zdobyć prawo jazdy kategorii C. Egzamin teoretyczny już zdała.
 • Marcelina Zawadzka: Prawo jazdy na ciężarówkę

  Marcelina Zawadzka: Prawo jazdy na ciężarówkę

  W styczniu była Miss Polonia wystartuje w rajdzie Africa Eco Race, podczas którego będzie prowadzić samochód ciężarowy. Zanim jednak ruszy w trasę po afrykańskich bezdrożach, musi zdobyć prawo jazdy kategorii C. Egzamin teoretyczny już zdała.
 • Marcelina Zawadzka w koronkowym staniku

  Marcelina Zawadzka w koronkowym staniku

  Marcelina Zawadzka doskonale wie, jak rozpalić zmysły internautów. Piękna Miss Polonia 2011 oraz prezenterka zaprezentowała się bowiem w niezwykle zmysłowym wydaniu, eksponując swoją zgrabną sylwetkę, odziana w koronkowy biustonosz. Obok tak intrygującego kadru internauci nie mogli przejść obojętnie!

Zdjęcia - Marcelina Zawadzka (4)

 • film.interia.pl
  Telekamery "Tele Tygodnia" 2020: Czerwony dywan
 • film.interia.pl
  Telekamery "Tele Tygodnia" 2017: Laureaci
 • film.interia.pl
  Telekamery "Tele Tygodnia" 2017: Czerwony dywan
 • film.interia.pl
  Nowe pary "Pytania na śniadanie"

Filmy - Marcelina Zawadzka (19)