Marcela Leszczak

Artykuły - Marcela Leszczak (12)

Filmy - Marcela Leszczak (4)

 • Marcela Leszczak i Michał Koterski razem… śpiewają

  Marcela Leszczak i Michał Koterski razem… śpiewają. Gdzie będzie można ich usłyszeć? – Przygotowujemy taką płytę rodzinną. Tyle możemy powiedzieć. Może zdradzę, że ona jest oparta na piosenkach mistrza, czyli Marka Koterskiego – wyznał Michał Koterski.
 • Marcela Leszczak i Michał Koterski o przyszłym ślubie

  Marcela Leszczak i Michał Koterski poznali się w styczniu 2017 roku, zaś 10 miesięcy później pochwalili się pierwszym zdjęciem swojego nowo narodzonego synka Fryderyka. Jednak dlaczego do tej pory nie wzięli ślubu? W wywiadzie dla Wideoportalu Marcela tłumaczy, że obecnie przede wszystkim zajmuje się dzieckiem. Michał z kolei zajęty jest pracą. Dużo czasu zajęło im urządzanie i przeprowadzka do nowego mieszkania. Marcela i Misiek nie śpieszą się, ponieważ chcą, aby ich ślub był wyjątkowym wydarzeniem dla nich oraz ich bliskich.
 • The Story Of My Life: Marcela Leszczak i Michał Koterski

  Talk show „Historia naszego życia” stawia na uczucia. Nasi goście zobaczą, jak będą mogli wyglądać za 20 - 30 lat oraz 40 - 60 lat. A dzięki Katarzynie Montgomery skonfrontują się z pytaniami, które skłonią do refleksji nie tylko ich samych, ale również widzów przed telewizorami. Gośćmi kolejnego odcinka 2. edycji talk show „Historia naszego życia” są: Marcela Leszczak i Michał Koterski.
 • Marcela Leszczak chodzi na zajęcia aktorskie

  Finalistka „Top Model” Marcela Leszczak wraca do serialu „Miłość na bogato”. W drugiej serii scenarzyści postanowili kontynuować, a nawet znacznie rozwinąć wątek granej przez nią bohaterki. Modelka podkreśla, że traktuje swoją rolę bardzo poważnie, dlatego, żeby doskonalić swoje umiejętności, zapisała się na indywidualne zajęcia aktorskie. Pierwszy sezon serialu spotkał się z miażdżącą krytyką widzów i internautów.