mapa polski

Artykuły - Mapa polski (10)

 • Samochodem po Polsce: Trzy miejsca na weekend!

  Samochodem po Polsce: Trzy miejsca na weekend!

  Myślałeś kiedyś o samochodowych wycieczkach po Polsce w weekendy? Najbliższe wakacje są do tego najlepszą okazją! Prezentujemy 3 wspaniałe miejsca, w których cudownie spędzisz czas ze swoją rodziną. O czym należy pamiętać przed takim wyjazdem? Jak przygotować samochód na długą trasę?
 • Scanmed Multimedis - kolejna placówka na mapie Polski

  Od dziś w Skawinie rusza nowa przychodnia Scanmed Multimedis. Jest to już dwudziesta czwarta placówka należąca do tej Grupy Medycznej. Nowo otwarta placówka ma charakter przychodni przyzakładowej. Oferuje usługi medyczne dla pracowników w ramach lecznictwa ambulatoryjnego w zakresie medycyny pracy, porad lekarskich oraz pomocy doraźnej.
 • "Dziennik Polski": Nowe miasta i granice

  "Dziennik Polski": Nowe miasta i granice

  Trzy nowe miasta pojawią się na mapie Polski: Zaklików (Podkarpackie), Mrozy (Mazowieckie) i Stepnica (Zachodniopomorskie). Rzeszów zaś powiększy się o ponad 1,2 tys. hektarów - informuje "Dziennik Polski".
 • Seksualna mapa Polski

  Seksualna mapa Polski

  Jakiś czas temu Eva Mendes pochwaliła się dziennikarzom: "Kochałam się w 50 stanach Ameryki". Kobitka bez przypału, prawda?
 • Muzyczna mapa Polski

  Muzyczna mapa Polski

  Jarocin powraca na muzyczną mapę Polski - w tym tygodniu to najważniejszy przystanek na kulturalnej trasie. A najbliższe dni obfitują w wielkie muzyczne wydarzenia.
 • Drogowa Mapa Polski

  Drogowa Mapa Polski

  W kioskach na terenie całego kraju jest już najnowszy numer czasopisma "Mój Komputer". Pismo zawiera płytę CD z pełnymi wersjami programów Drogowa Mapa Polski 2004 i Prawo Jazdy 2004.
 • Cyfrowa Polska...

  Cyfrowa Polska...

  Sytuacja opisana poniżej z pewnością była udziałem wielu kierowców. Jesteśmy w podróży służbowej (lub jedziemy na wakacje), wcześniej spędziliśmy wiele czasu nad papierową mapą, planując podróż. Aż tu nagle...
 • Cyfrowa mapa Polski

  Cyfrowa mapa Polski

  Dzisiaj pojawiła się na naszym rynku zapowiadana od dłuższego czasu szczegółowa elektroniczna mapa Polski, umożliwiająca precyzyjną nawigację drogową na terenie całego kraju. 
 • Powstała "Edukacyjna mapa Polski"

  Jeden z pięciu profili liceum albo szkoła zawodowa - przed takim wyborem staną absolwenci gimnazjów przed rokiem szkolnym 2002/2003. Żeby umożliwić im jak najlepszą drogę kształcenia, każde z województw przez ponad trzy lata zastanawiało się ile i jakich szkół otworzyć. Dziś samorządowcy i urzędnicy Ministerstwa Edukacji zaprezentowali "Edukacyjną mapę Polski" na specjalnej konferencji z udziałem premiera Jerzego Buzka.
 • Komputerowa mapa Polski

  Komputerowa mapa Polski

  Za kilka tygodni w Internecie ukaże się nowa komputerowa mapa Polski. Będzie można na niej znaleźć nawet ścieżki w lasach. Nad mapą pracuje zespół informatyków z przedsiębiorstwa "Lasy Państwowe". Mapa co miesiąc będzie uzupełniana o informacje przekazywane z rejestratorów komputerowych, które mają wszyscy leśnicy w Polsce.