Manowska Marta

Artykuły - Manowska Marta (10)

 • Marta Manowska w drapieżnej odsłonie

  Marta Manowska w drapieżnej odsłonie

  Marta Manowska zdobyła ogromną popularność dzięki roli prowadzącej w programie „Rolnik szuka żony”. Ostatnio zaprezentowała się fanom w zaskakującej odsłonie.
 • "Ośmiu Wspaniałych": Nowy program TVP. Gospodynią Marta Manowska

  "Ośmiu Wspaniałych": Nowy program TVP. Gospodynią Marta Manowska

  W piątek, 20 marca, TVP1 rozpocznie emisję nowego programu "Ośmiu Wspaniałych", w którym ośmiu, samotnych mężczyzn podejmie niełatwą próbę zmiany swojego życia. Program poprowadzi Marta Manowska.
 • Marta Manowska wzruszyła fanów do łez

  Marta Manowska wzruszyła fanów do łez

  W niedzielę, ósmego marca, Telewizja Polska wyemitowała ostatni odcinek drugiego sezonu programu „Sanatorium miłości”.
 • Marta Manowska pokazała zdjęcie z kąpieli

  Marta Manowska pokazała zdjęcie z kąpieli

  Na szósty sezon programu „Rolnik szuka żony” widzowie musieli czekać cały rok. Pierwszy odcinek nowej serii wyemitowano w niedzielę, 8 września.
 • Uczestniczka "Sanatorium miłości" w "The Voice Senior"?

  Uczestniczka "Sanatorium miłości" w "The Voice Senior"?

  Chociaż do premiery pierwszego odcinka "The Voice Senior" pozostało jeszcze sporo czasu, program już wzbudza wiele emocji. Najpierw wielką niewiadomą była para prowadzących. Już wiadomo, że gospodarzami show zostali Tomasz Kammel i Marta Manowska. Co ciekawe, dziennikarka nie będzie jedyną postacią znaną z "Sanatorium miłości"...
 • "Rolnik szuka żony": Marta Manowska zdradziła kulisy kolejnej edycji

  "Rolnik szuka żony": Marta Manowska zdradziła kulisy kolejnej edycji

  Kolejna, szósta już odsłona programu "Rolnik szuka żony" zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji gospodyni show Marta Manowska zdradziła, jak wyglądały pierwsze spotkania rolników z ich kandydatkami.
 • Marta Manowska pokazała mamę

  Marta Manowska pokazała mamę

  Marta Manowska cieszy się ogromną sympatią telewidzów. Dziennikarka zdobyła popularność, gdy została prowadzącą programu „Rolnik szuka żony”.
 • Marta Manowska zmagała się ze stalkerem

  Marta Manowska zmagała się ze stalkerem

  Marta Manowska cieszy się ogromną sympatią telewidzów. Prowadzi programy "Rolnik szuka żony" oraz "Sanatorium miłości".
 • Marta Manowska: Nie dla stalkingu

  Marta Manowska: Nie dla stalkingu

  Znana z programów "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości" prezenterka telewizyjna Manowska ma dosyć hejtu i przekraczania granic przez niektórych z jej wielbicieli. W mocnym wpisie, który został zamieszczony w różnych mediach społecznościowych, gwiazda oznajmiła, że nie będzie więcej milczała na temat takich zachowań.
 • Nieoczekiwany zwrot akcji w programie "Rolnik szuka żony"

  Nieoczekiwany zwrot akcji w programie "Rolnik szuka żony"

  Producenci programu „Rolnik szuka żony” mogą mieć powody do obaw. Okazuje się, że piąty sezon misyjnego show zakończył się fiaskiem.

Filmy - Manowska Marta (1)

 • Marta Manowska nie tylko o programie "Rolnik szuka żony". "Mnie jeszcze coś zaskoczyło"

  W niedzielę, 1 grudnia, finał szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony". Czy coś może jeszcze widzów zaskoczyć? - Mnie zaskoczyło, więc jest jeszcze szansa, że coś nas zaskoczy - powiedziała enigmatycznie Marta Manowska w rozmowie z Martą Podczarską. - Ta edycja skończy się niebywałym sukcesem i czasami aż ciężko w to uwierzyć - dodała gospodyni show. - Z kolei "Sanatorium miłości" to jest niebywała lekcja. Nie tylko pokory, ale i ducha. Różne są losy naszych niektórych bohaterów, można by nimi obdzielić kilka osób - przyznaje. Manowska jest jeszcze prowadzącą "The Voice Senior". - - Bohaterowie mają o czym śpiewać i wiedzą o czym śpiewają. Każdy ma za sobą jakąś historię, życiowe doświadczenie. Są niewiarygodni - opowiada.