manifestacja

Artykuły - Manifestacja (133)

Filmy - Manifestacja (7)

 • "Nacjonalizm to nie patriotyzm”. Policja usunęła blokujących marsz narodowców

  Gdy Obywatele RP próbowali zablokować marsz narodowców ulicami Warszawy, zainterweniowała policja, która usunęła blokujących. Część z blokujących miała w rękach białe róże, inni trzymali transparenty z napisami "Nacjonalizm to nie patriotyzm”. Kiedy czoło marszu narodowców docierało do miejsca blokady, policjanci - przy użyciu siły - usunęli protestujących. (RUPTLY/x-news)
 • Mazurek o liście Frasyniuka i Wałęsy (TV Interia)

  Mazurek o liście Frasyniuka i Wałęsy (TV Interia).
 • Joanna Scheuring-Wielgus: Zachęcam wszystkich, by 13 grudnia sprzeciwić się rządom PiS

  „Do mojego biura przychodzą żołnierze i mówią, że nie są zadowoleni ze swojego zwierzchnictwa” – tak Joanna Scheuring-Wielgus z Nowoczesnej tłumaczy, skąd wzięła się odezwa do żołnierzy i policjantów, by wzięli udział w demonstracji przeciwko rządowi Prawa i Sprawiedliwości. Taka manifestacja ma się odbyć 13 grudnia. „Zachęcam wszystkich, by 13 grudnia sprzeciwić się rządom PiS” – powiedziała nam posłanka Joanna Scheuring-Wielgus. „Dla mnie PiS to jest taka formacja, która dzieli społeczeństwo. (…) Obciachem jest należenie do PiS” - powiedziała w internetowej części rozmowy Joanna Scheuring-Wielgus. Przyznała też, że niektórzy z działaczy partii opozycyjnych chcą przejść do Nowoczesnej. „Są tacy chętni, mówię o posłach” – mówiła. Odniosła się do programu 500+. „Każdy odpowiedzialny rodzic powinien brać te pieniądze” – uznała dodając, że „bardzo ważne jest to, aby po roku sprawdzić, co było dobre, a co złe” w sztandarowym projekcie PiS.
 • Manifestacja służby zdrowia w Warszawie

  Konieczny jest natychmiastowy istotny wzrost nakładów na publiczną ochronę zdrowia i wzrost pracowniczych wynagrodzeń - uważa Porozumienie Zawodów Medycznych, które w liście do premier Beaty Szydło zwraca się o możliwość spotkania i apeluje do rządu o dialog.