Mania

Artykuły - Mania (66)

 • Film z Polą Negri w Filharmonii Narodowej

  Film z Polą Negri w Filharmonii Narodowej

  Zrekonstruowany cyfrowo film "Mania. Historia pracownicy fabryki papierosów" z Polą Negri w roli głównej zostanie zaprezentowany w niedzielę w Filharmonii Narodowej w Warszawie. Pokazowi będzie towarzyszyć grana na żywo muzyka Jerzego Maksymiuka.
 • Mania tanich zakupów wisi nad Polską

  Mania tanich zakupów wisi nad Polską

  Dla 48 proc. kobiet zakup markowych i idealnie dopasowanych dżinsów na wyprzedaży oznacza większą satysfakcję niż seks - wynika z badań People StyleWatch. W centrach handlowych rozpoczynają się właśnie wyprzedaże. Póki co do 50 proc., ale Polacy już szykują się na te największe.
 • Nikt nie chce, by gwiazda kina promowała Polskę

  Nikt nie chce, by gwiazda kina promowała Polskę

  Minister kultury Bogdan Zdrojewski zdecydował w poniedziałek, 14 marca, o zmniejszeniu kwoty dofinansowania filmu z Polą Negri "Mania. Historia pracownicy fabryki papierosów" z 2,5 mln zł do 1,5 mln zł. O decyzji poinformował rzecznik ministra kultury - Maciej Babczyński.
 • Film z Polą Negri będzie promował Polskę

  Film z Polą Negri będzie promował Polskę

  "Mania. Historia pracownicy fabryki papierosów" - niemy film z 1918 r. z Polą Negri - będzie, mimo sprzeciwu filmowców, promował Polskę podczas jej prezydencji w UE - zdecydował minister kultury Bogdan Zdrojewski. Resort nie wycofa się z finansowania projektu.
 • Emma Stone w "Spider-Manie"?

  Emma Stone w "Spider-Manie"?

  Emma Stone zastąpi Kirsten Dunst w roli Mary Jane Watson w kolejnym filmie o przygodach Spider-Mana w reżyserii Marca Webba - informuje Deadline Hollywood.
 • Gwiazda "Bękartów" w "Spider-Manie"?

  Gwiazda "Bękartów" w "Spider-Manie"?

  Wytwórnia Sony zainteresowana jest obsadzeniem w roli czarnego charakteru w kolejnym filmie o Spoider-Manie gwiazdora "Bękartów wojny" - Christopha Waltza - informuje Production Weekly.
 • Pupa Nail Mania

  Pupa Nail Mania

  Profesjonalna linia kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji paznokci.
 • Malkovich w "Spider-Manie 4"

  Malkovich w "Spider-Manie 4"

  John Malkovich potwierdził, że w "Spider-Manie 4" wcieli się w postać Vulture'a. Aktor przyznał jednak, że cały czas czeka na gotowy scenariusz filmu Sama Raimiego.
 • Dziwna mania polskich raperów

  Dziwna mania polskich raperów

  Prezentujemy fotorelację z powstawania teledysku "Stan wyjątkowy" Grupy Operacyjnej.
 • Mania sortowania

  Mania sortowania

  Lubisz porządek. Wszystko masz odpowiednio poukładane - ubrania kolorystycznie, buty zgodnie z porą roku, książki alfabetycznie, a szklanki według kompletu? Chcesz też zrobić coś dla środowiska i zacząć segregować śmieci, ale kilka worków o różnym przeznaczeniu psuje twoje poczucie estetyki? Jest na to pewien sprytny sposób.