Mamed Khalidov

Artykuły - Mamed Khalidov (19)

 • Media: Tomasz Drwal kontuzjowany. Walka z Chalidowem pod znakiem zapytania

  Tomasz Drwal doznał kontuzji pleców i nie dojdzie do jego walki z Mamedem Chalidowem na KSW 29 - podały serwisy mmarocks.pl i mmanews.pl.
 • KSW29: Khalidov vs. Drwal. Mamed o kontroli antydopingowej przed walką

  Mamed Khalidov potwierdza w rozmowie ze sporty-walki.org, że Tomasz Drwal podczas negocjacji z KSW zażądał od niego testów antydopingowych. "Oczywiście, róbmy to przed każdą walką" - powiedział Khalidov, który zmierzy się z Drwalem na KSW 29 w Kraków Arena już 6 grudnia.
 • Tomasz Drwal zdradza szczegóły przygotowań do walki z Mamedem Khalidovem

  Tomasz Drwal zdradza szczegóły przygotowań do walki z Mamedem Khalidovem

  "Trenuje codziennie, ale planuję jeszcze wyjazd do Poznania i ciężki trening z zawodnikami Ankosu Zapasy, którzy przygotowują się do swoich walk w podobnym terminie" - mówi w rozmowie ze sporty-walki.org Tomasz Drwal. Wczoraj Konfrontacja Sztuk Walki ogłosiła, że to on będzie najbliższym przeciwnikiem Mameda Khalidova.
 • Pudzianowski zdemolował Sappa, wygrane Chalidowa i Materli

  Mariusz Pudzianowski (4-2) zdemolował Boba Sappa (11-12). na gali KSW 19, która odbyła się w łodzkiej Atlas Arenie. Wszystko trwało zaledwie 40 sekund. Swoje walki wygrali też Mamed Chalidow i Michał Materla.
 • Khalidov zmierzy się z niebezpiecznym Brazylijczykiem

  Mamed Khalidov (21-4-2) w walce wieczoru na gali KSW 15 miał się zmierzyć z Mattem Lindlandem, jednak ten złapał kontuzję i jego występ 19 marca na warszawskim Torwarze został odwołany. Dlatego Polak będzie miał za rywala Thalesa Leitesa (18-4).
 • Mamed Khalidov nokautuje w Japonii

  Mamed Khalidov (21-4-2) chciał bardzo zwyciężyć przed czasem po kontrowersyjnym werdykcie w marcowej walce z Jorge Santiago (23-8). Na gali Sengoku "Soul of Fight" w Japonii, pokonał Yukiego Sasakiego (22-19-1) poprzez techniczny nokaut już w pierwszej rundzie.
 • Mamed Khalidov otrzymał polskie obywatelstwo

  Mistrz świata w mieszanych sztukach walki MMA, pochodzący z Czeczenii 30-letni Mamed Khalidov otrzymał we wtorek polskie obywatelstwo.
 • Mamed Khalidov otrzyma polskie obywatelstwo

  Mamed Khalidov otrzyma we wtorek 21 grudnia z rąk wojewody warmińsko-mazurskiego akt nadania obywatelstwa polskiego.
 • Khalidov: Początki zawsze są ciężkie

  - Początki zawsze są ciężkie. Znalazłem się w obcym kraju o innej kulturze, tradycjach. Przez pierwszy rok było bardzo ciężko, tęskniłem za krajem. Później już się zaadoptowałem i było dobrze - o pierwszych latach w Polsce, swojej karierze i szansach Mariusza Pudzianowskiego w rozmowie z BoxingNews.pl opowiada Mamed Khalidov.
 • Gala KSW 13 oczami fana - zobacz film!

  Przed dwoma tygodniami w katowickim Spodku odbyła się ostatnia, trzynasta już edycja Konfrontacji Sztuk Walki. W walkach wieczoru Mariusz Pudzianowski pokonał Yusuke Kawaguchiego, a Mamed Khalidov zremisował z Ryutą Sakuraiem.

Filmy - Mamed Khalidov (3)

 • KSW 54. Mamed Khalidov: Wolałbym oglądać Gamrota w KSW

  Rozmowa z Mamedem Khalidovem, który był obecny na gali KSW 54. (Polsat Sport)
 • Mamed Chalidow powraca! Zmierzy się z pogromcą Materli. Wideo

  Mamed Chalidow długo nie wytrzymał na sportowej emeryturze. Zawodnik MMA powróci 7 grudnia w pojedynku z Anglikiem Scottem Askhamem. Czy ma szansę na zwycięstwo?
 • Mamed Khalidov ma płuca 23-latka

  - Trzeba robić badania, trzeba dbać o swoje płuca i wiedzieć, co się z nimi dzieje. Tym bardziej trenując. Często robimy badania związane z płucami podczas wysiłku i pracujemy nad poszerzeniem płuc. W tym celu zakładamy również maski – mówi Mamed Khalidov, gwiazda Federacji KSW oraz ambasador akcji Płuca Polski. W sporcie, który wykonuje Mamed Khalidov, bardzo ważna jest kondycja fizyczna. Gwiazda Federacji KSW chce też do dbania o swoje zdrowie przekonać Polaków. Mamed Khalidov został ambasadorem akcji Płuca Polski i wykonał badania, które pokazały ile mają lat jego płuca. - Okazało się, że mam płuca 23-latka – mówi Mamed Khalidov. – To nic nie boli i lepiej wcześniej się sprawdzać i coś wykryć. Dbajmy o swoje zdrowie i odstawmy papierosy, bo to jest największe zło, które może być – dodaje. Badanie spirometryczne, które wykonał Mamed Khalidov pozwala m. in. na rozpoznanie POChP, choroby która zajmuje czwarte miejsce wśród najczęstszych przyczyn zgonów, a w Polsce z jej powodu rocznie umiera ok. 17 tys. osób.