Sport - Mamed Chalidow

Artykuły - Mamed Chalidow (110)

 • Mamed Chalidow - Scott Askham II walką wieczoru KSW 55!​

  Mamed Chalidow - Scott Askham II walką wieczoru KSW 55!​

  Scott Askham (19-4, 12 KO, 2 Sub) stanie do pierwszej obrony tytułu mistrzowskiego kategorii średniej na gali KSW 55. Rywalem Anglika będzie po raz kolejny największy dominator w historii tej dywizji, Mamed Chalidow (34-7-2, 14 KO, 16 Sub). Stawką pięciorundowego starcia, do którego dojdzie 10 października, będzie pas należący do Askhama, który Chalidow zwakował w 2018 rok.
 • MMA. ​Tajemniczy wpis Mameda Chalidowa. "Czeka nas wielkie polowanie"

  MMA. ​Tajemniczy wpis Mameda Chalidowa. "Czeka nas wielkie polowanie"

  Mamed Chalidow po raz ostatni do klatki KSW wszedł w grudniu ubiegłego roku. Przegrał wtedy ze Scottem Askhamem. Od pewnego czasu zawodnik Arrachionu Olsztyn czeka na propozycję od największej polskiej organizacji. W sobotę 40-latek umieścił tajemniczy wpis na swoich mediach społecznościowych.
 • MMA. Mamed Chalidow: Ktoś chciał mi wmówić, że jestem bandytą

  MMA. Mamed Chalidow: Ktoś chciał mi wmówić, że jestem bandytą

  ​Mamed Chalidow wciąż z przykrością wspomina moment aresztowania w zeszłym roku, dodając, że zachowanie policji i prokuratury było dla niego dotychczasowym największym życiowym rozczarowaniem.
 • MMA. Mamed Chalidow złowił prawdziwy okaz

  MMA. Mamed Chalidow złowił prawdziwy okaz

  Mamed Chalidow pochwalił się w mediach społecznościowych złowionym przez siebie wielkim szczupakiem. Gwiazdor MMA zadziwił fanów, a fotografia ryby wywołała niemałe wrażenie.
 • ​MMA. Mamed Chalidow: Wszystko było pisane ręką Boga

  ​MMA. Mamed Chalidow: Wszystko było pisane ręką Boga

  - Depresja mnie przygniatała. Godzinę czułem się dobrze, a przez resztę dnia miałem siekierę w głowie. Pojawili się wokół mnie nieodpowiedni ludzie i dałem się wtedy oszukać - opowiada Mamed Chalidow w rozmowie z Interią.
 • Mamed Chalidow: Scott Ashkam zaskoczył mnie planem na walkę

  Mamed Chalidow: Scott Ashkam zaskoczył mnie planem na walkę

  Mamed Chalidow mimo przegranej w KSW 52 ze Scottem Ashkamem i nieudanego powrotu ze sportowej emerytury, po walce tryskał dobrym humorem. Zapytany o przebieg pojedynku stwierdził, że Anglik zaskoczył go swoim planem taktycznym na tę walkę.
 • KSW 52: The Race. W walce wieczoru Mamed Chalidow przegrał ze Scottem Askhamem

  KSW 52: The Race. W walce wieczoru Mamed Chalidow przegrał ze Scottem Askhamem

  W walce wieczoru podczas gali KSW 52: The Race w Gliwicach powracający ze sportowej emerytury Mamed Chalidow przegrał na punkty ze Scottem Askhamem.
 • MMA. Mamed Chalidow wraca do klatki

  MMA. Mamed Chalidow wraca do klatki

  Mamed Chalidow wraca do MMA. Polak na emeryturze spędził bardzo ciekawy, choć nie zawsze szczęśliwy, rok. Powrót też nie będzie łatwy, bo Chalidow zmierzy się z mistrzem KSW.
 • Mamed Chalidow wraca do klatki i opowiada swoją wersję wydarzeń z zatrzymania

  Mamed Chalidow wraca do klatki i opowiada swoją wersję wydarzeń z zatrzymania

  7 grudnia oczy polskich kibiców mieszanych sztuk walki będą zwrócone na Gliwice, gdzie w najnowocześniejszej hali w Polsce do klatki wraca Mamed Chalidow. Rywalem naszego wojownika będzie pogromca kolejnych Polaków, czyli Scott Askham. "Kanibal z Groznego" po raz ostatni toczył walkę przed ponad rokiem, zapowiadał sportową emeryturę, ale długo w tym postanowieniu nie wytrwał. Postanowił też wrócić do okoliczności swojego głośnego zatrzymania i opowiedzieć własną wersję wydarzeń z tego traumatycznego momentu. Prokuratura Krajowa potwierdziła Interii, że sportowiec wciąć ma status podejrzanego, tylko odpowiada z wolnej stopy.
 • Mamed Chalidow wraca do MMA

  Mamed Chalidow wraca do MMA

  Zaskakujący zwrot akcji w sprawie Mameda Chalidowa. Słynny wojownik MMA, który ponad rok temu ogłosił zakończenie sportowej kariery, zmienił zdanie. 39-latek poinformował, że wraca do klatki.

Filmy - Mamed Chalidow (9)

 • Mamed Chalidow - Scott Askham II walką wieczoru KSW 55! Wideo

  Scott Askham (19-4, 12 KO, 2 Sub) stanie do pierwszej obrony tytułu mistrzowskiego kategorii średniej na gali KSW 55. Rywalem Anglika będzie po raz kolejny największy dominator w historii tej dywizji, Mamed Chalidow (34-7-2, 14 KO, 16 Sub). Stawką pięciorundowego starcia, do którego dojdzie 10 października, będzie pas należący do Askhama, który Chalidow zwakował w 2018 rok.
 • Mamed Chalidow powraca! Zmierzy się z pogromcą Materli. Wideo

  Mamed Chalidow długo nie wytrzymał na sportowej emeryturze. Zawodnik MMA powróci 7 grudnia w pojedynku z Anglikiem Scottem Askhamem. Czy ma szansę na zwycięstwo?
 • Bottle Cap Challenge coraz popularniejsze. Sportowcy podejmują wyzwanie. Wideo

  Wyzwanie polegające na odkręceniu nakrętki butelki kopnięciem z półobrotu zyskuje popularność. Coraz więcej sportowców włączyło się w akcję, a niektórzy z nich pokazali swoją, zmodyfikowaną wersję.
 • Mamed Chalidow debiutuje na dużym ekranie! Wideo

  Mamed Chalidow debiutuje na ekranach kin w filmie "Underdog". Zawodnik MMA po przegranej walce z Tomaszem Narkunem zakończył karierę. Czy rola w filmie to początek nowej drogi dla sportowca?
 • Szymon Bońkowski: Mamed Chalidow wystąpi w pierwszej połowie 2018 roku (wideo)

  - Nie mogę za Mameda ogłosić oficjalnie co z nim dalej, lecz wkrótce zostanie to ogłoszone. Jest nadal mistrzem KSW. Mogę jedynie zdradzić, że ma już termin walki w pierwszej połowie przyszłego roku. Termin jest już ustalony, wkrótce się o wszystkim dowiecie - mówił Bońkowski.
 • Mamed Chalidow o rywalu na KSW 35: Zapowiada się wojna

  Już wiemy z kim zmierzy się Mamed Chalidow podczas gali KSW 35. Rywalem urodzonego w Groznym 35-latka będzie Aziz Karaoglu. - To bardzo niebezpieczny zawodnik. Odważnie wchodzi w wymiany, ma ciężkie ręce. Na pewno będzie chciał mnie znokautować - powiedział Chalidow. Źródło: Agencja TVN/x-news
 • KSW 33. Mamed Chalidow: Takiej walki jeszcze nie było

  Mamed Chalidow po zwycięstwie nad Michałem Materlą powiedział, że jest pod wrażeniem oprawy walki. "Kibice spisali się świetnie. Takiej walki jeszcze w Polsce nie było"
 • KSW 33. Mamed Chalidow szczerze: Euforii nie było

  Mamed Chalidow po zwycięstwie nad Michałem Materlą przyznał, że mimo triumfu czuje się źle. "Psychicznie było mi bardzo ciężko" - powiedział.
 • Chalidow kontra Materla już na KSW 33?

  28 listopada na gali KSW 33 w Krakowie może dojść do walki Mameda Chalidowa z Michałem Materlą. - Rozmowy są, ale wszystko zależy od tego, czy dogadają się od strony finansowej. Jeżeli ma to być najważniejsze wydarzenie w polskim MMA, to wynagrodzenie musi być adekwatne. Muszą z tego odłożyć na emeryturę - powiedział Piotr Bagiński, trener Materli. Jego zdaniem przyjaźń pomiędzy zawodnikami nie powinna odbić się na poziomie pojedynku. - Myślę, że zachowają się jak profesjonaliści. Nie będzie odpuszczania i dadzą z siebie sto procent - podkreślił Bagiński. Źródło: Press Focus/x-news