Mamed Chalidow

Artykuły - Mamed Chalidow (111)

 • MMA. Mamed Chalidow: Ktoś chciał mi wmówić, że jestem bandytą

  MMA. Mamed Chalidow: Ktoś chciał mi wmówić, że jestem bandytą

  ​Mamed Chalidow wciąż z przykrością wspomina moment aresztowania w zeszłym roku, dodając, że zachowanie policji i prokuratury było dla niego dotychczasowym największym życiowym rozczarowaniem.
 • MMA. Mamed Chalidow złowił prawdziwy okaz

  MMA. Mamed Chalidow złowił prawdziwy okaz

  Mamed Chalidow pochwalił się w mediach społecznościowych złowionym przez siebie wielkim szczupakiem. Gwiazdor MMA zadziwił fanów, a fotografia ryby wywołała niemałe wrażenie.
 • ​MMA. Mamed Chalidow: Wszystko było pisane ręką Boga

  ​MMA. Mamed Chalidow: Wszystko było pisane ręką Boga

  - Depresja mnie przygniatała. Godzinę czułem się dobrze, a przez resztę dnia miałem siekierę w głowie. Pojawili się wokół mnie nieodpowiedni ludzie i dałem się wtedy oszukać - opowiada Mamed Chalidow w rozmowie z Interią.
 • Mamed Chalidow: Scott Ashkam zaskoczył mnie planem na walkę

  Mamed Chalidow: Scott Ashkam zaskoczył mnie planem na walkę

  Mamed Chalidow mimo przegranej w KSW 52 ze Scottem Ashkamem i nieudanego powrotu ze sportowej emerytury, po walce tryskał dobrym humorem. Zapytany o przebieg pojedynku stwierdził, że Anglik zaskoczył go swoim planem taktycznym na tę walkę.
 • KSW 52: The Race. W walce wieczoru Mamed Chalidow przegrał ze Scottem Askhamem

  KSW 52: The Race. W walce wieczoru Mamed Chalidow przegrał ze Scottem Askhamem

  W walce wieczoru podczas gali KSW 52: The Race w Gliwicach powracający ze sportowej emerytury Mamed Chalidow przegrał na punkty ze Scottem Askhamem.
 • MMA. Mamed Chalidow wraca do klatki

  MMA. Mamed Chalidow wraca do klatki

  Mamed Chalidow wraca do MMA. Polak na emeryturze spędził bardzo ciekawy, choć nie zawsze szczęśliwy, rok. Powrót też nie będzie łatwy, bo Chalidow zmierzy się z mistrzem KSW.
 • Mamed Chalidow wraca do klatki i opowiada swoją wersję wydarzeń z zatrzymania

  Mamed Chalidow wraca do klatki i opowiada swoją wersję wydarzeń z zatrzymania

  7 grudnia oczy polskich kibiców mieszanych sztuk walki będą zwrócone na Gliwice, gdzie w najnowocześniejszej hali w Polsce do klatki wraca Mamed Chalidow. Rywalem naszego wojownika będzie pogromca kolejnych Polaków, czyli Scott Askham. "Kanibal z Groznego" po raz ostatni toczył walkę przed ponad rokiem, zapowiadał sportową emeryturę, ale długo w tym postanowieniu nie wytrwał. Postanowił też wrócić do okoliczności swojego głośnego zatrzymania i opowiedzieć własną wersję wydarzeń z tego traumatycznego momentu. Prokuratura Krajowa potwierdziła Interii, że sportowiec wciąć ma status podejrzanego, tylko odpowiada z wolnej stopy.
 • Mamed Chalidow wraca do MMA

  Mamed Chalidow wraca do MMA

  Zaskakujący zwrot akcji w sprawie Mameda Chalidowa. Słynny wojownik MMA, który ponad rok temu ogłosił zakończenie sportowej kariery, zmienił zdanie. 39-latek poinformował, że wraca do klatki.
 • Mamed Ch. usłyszał zarzuty. Chodzi o paserstwo luksusowych samochodów

  Mamed Ch. usłyszał zarzuty. Chodzi o paserstwo luksusowych samochodów

  Mamed Ch., były mistrz sztuk walki MMA, usłyszał zarzuty nie tylko paserstwa wyłudzonych w Czechach luksusowych samochodów, ale również podżegania do podpalenia dwóch samochodów, znieważenia policjantów oraz naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariuszy – podaje portal tvp.info. Grozi mu za to kara do 5 lat pozbawienia wolności.
 • Mamed Chalidow komplementowany za rolę w filmie

  Mamed Chalidow komplementowany za rolę w filmie

  Ogłoszenie końca kariery sportowej w mieszanych sztukach walki przez Mameda Chalidowa zbiega się z premierą filmu "Underdog", w którym 38-latek wciela się w jedną z głównych ról. Mający polskie obywatelstwo wojownik z Czeczenii zbiera sporo komplementów od koleżanek i kolegów z planu, m.in. od aktorki Aleksandry Popławskiej.

Filmy - Mamed Chalidow (8)