mama

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Mama (Film (2010) Reż.Nikołaj Renard) , Mama (Film (2013) Reż.Andres Muschietti) Mama (Film (2014)[Mommy] Reż.Xavier Dolan)

Artykuły - Mama (48)

Filmy - Mama (15)

 • Jak uspokoić płaczące dziecko? Znalazła rozwiązanie

  Jak uspokoić płaczące dziecko? To pytanie zadaje sobie chyba każda mama. Zobaczcie, na jaki pomysł wpadła bohaterka wideo!
 • Maluch wzlatuje w górę na rękach tańczącej mamy

  Ten bobas uwielbia, kiedy mama podnosi go na rękach i kręci się na rurze do tańczenia. Zobaczcie, jak sprawnie robi to kobieta i jak wiele radości sprawia maluchowi.
 • Rodzina pielęgniarki wykonuje jej utwór niespodziankę

  Czy nie robi się nam miło, gdy po skończonej pracy wracamy do domu i spotykamy najbliższych? Co więcej, gdy najbliżsi szykują nam ciepłe i pełne wdzięczności powitanie. Taka sytuacja miała niedawno miejsce w Walii, gdzie na pewną pielęgniarkę czekała w domu niespodzianka. Jej synowie, mąż i córka zaśpiewali utwór "The best" Tiny Turner. Chcieli w ten sposób okazać wdzięczność i podziw za trud i poświęcenie w codziennej walce i pracy w szpitalu. Udało im się podnieść mamę na duchu w tych trudnych, przesiąkniętych koronawirusem czasach.
 • Panda tuli swoje małe. Urocze?

  Podglądana przez kamerkę pandzia mama nie szczędzi czułości swojemu maluchowi. Rodzicielka zachowuje się niczym człowiek i ciężko nie wzruszyć się na taki widok. Urocze? (STORYFUL/x-news)