Film - Mam Talent

Artykuły - Mam Talent (124)

 • Uczestnik "Hotelu Paradise" jako dziecko wystąpił w "Mam talent"

  Uczestnik "Hotelu Paradise" jako dziecko wystąpił w "Mam talent"

  Adam Radziszewski, który jest jednym z uczestników "Hotelu Paradise", swoją karierę telewizyjną zaczął znacznie wcześniej niż w randkowym reality show. Już jako 12-latek wystąpił w pierwszej polskiej edycji "Mam talent". Jak sobie wtedy poradził?
 • Startuje nowa edycja "Mam Talent!". Zgłoś się na precasting!

  Startuje nowa edycja "Mam Talent!". Zgłoś się na precasting!

  "Mam Talent!" udowadnia, że Polska to nieskończona kopalnia talentów. Śpiewanie, tańczenie, klaskanie, granie na wiadrach, krzesłach, a także wykonywanie różnych czynności na czas jak pompki czy jedzenie bigosu. Wiadomo! Polak potrafi.
 • Rekordowy "Taniec z gwiazdami"

  Rekordowy "Taniec z gwiazdami"

  Zgodnie z oczekiwaniami, finał "Tańca z gwiazdami" zanotował najwyższą oglądalność spośród wszystkich odcinków programu wyemitowanych w tej, trzynastej już, odsłonie show! Po raz kolejny zawiódł natomiast "Mam talent!".
 • "Taniec..." lepszy od "Mam talent!"

  "Taniec..." lepszy od "Mam talent!"

  Długi weekend nie posłużył talent-show emitowanym w polskiej telewizji. Słaby wynik zanotował zwłaszcza "Mam talent!", którego w efekcie wyprzedził w zestawieniu oglądalności "Taniec z gwiazdami".
 • "Mam talent!" znów zachwyca

  "Mam talent!" znów zachwyca

  Spośród emitowanych w weekend w polskiej telewizji programów rozrywkowych, uwagę przykuwają wyniki oglądalności kolejnego półfinałowego odcinka "Mam talent!" i finału "Must be the Music. Tylko muzyka".
 • "Taniec z gwiazdami" wraca na szczyt?

  "Taniec z gwiazdami" wraca na szczyt?

  Niemal wszystkie emitowane w weekend w polskiej telewizji programy rozrywkowe zanotowały spadek widowni. Jedynie "Taniec z gwiazdami" przyciągnął przed ekrany aż o 300 tysięcy więcej osób niż przed tygodniem. Dzięki temu bardzo zbliżył się do "Mam talent!".
 • Uwielbia rządzić!

  Uwielbia rządzić!

  Gdy jest ciekawa opinii na temat swojej płyty, odwiedza warzywniak. Agnieszka Chylińska robi to, co lubi i nie idzie na żadne układy. Do uczestników "Mam talent!" podchodzi z sercem i zawsze mówi prawdę prosto z mostu.
 • "Taniec z gwiazdami" odbił się od dna

  "Taniec z gwiazdami" odbił się od dna

  Kolejny tydzień, a oglądalność weekendowych show w zasadzie się nie zmienia. Wciąż na czele "Mam talent!", a za nim "Taniec z gwiazdami".
 • Łowca talentów

  Łowca talentów

  W odróżnieniu od Kuby Wojewódzkiego, Robert Kozyra bardziej koncentruje się na uczestnikach Mam talent!" niż na sobie.
 • "Mam talent!" wciąż liderem

  "Mam talent!" wciąż liderem

  Po raz kolejny to dwa show TVN-u - "Mam talent!" i "Taniec z gwiazdami" - były najchętniej oglądanymi programami rozrywkowymi w weekend w polskiej telewizji. Ten drugi tylko minimalnie wyprzedził jednak "Must be the Music".