menway - Mam Talent

Artykuły - Mam Talent (5)

 • Dziewczyna, która zakręci całym światem

  Dziewczyna, która zakręci całym światem

  Nie tylko w Polsce czerpie się z amerykańskich wzorców. Ukraińcy też lubią wszelkiego rodzaju programy, w których wybiera się najbardziej utalentowane osoby swego kraju. Ta dziewczyna ma niewątpliwy talent.
 • Szymon Hołownia - co tak naprawdę go kręci?

  Szymon Hołownia - co tak naprawdę go kręci?

  Przez niektórych nazywany jest "dyżurnym katolem" Polski. Nie wyobraża sobie życia bez związku z... Marcinem Prokopem, ale jak sam przyznaje - na tę chwilę nie wie, czy widzowie zobaczą go w kolejnej edycji programu "Mam talent". Szymon Hołownia w rozmowie z INTERIA.PL opowiada m.in. o głośnym konflikcie z Wojciechem Cejrowskim i zdradza, co tak naprawdę najbardziej go w życiu kręci.
 • Ja przypominam Chucka Norrisa, a ty?

  Ja przypominam Chucka Norrisa, a ty?

  Polski Chuck Norris, młoda Amerykanka przypominająca kanadyjskiego piosenkarza i indonezyjski sobowtór prezydenta Stanów Zjednoczonych - czy podobieństwo do znanych osób przeszkadza, czy wprost przeciwnie - może się opłacać?
 • Podaj "zochę"

  Podaj "zochę"

  Jeszcze kilka lat temu klatki schodowe, podwórka i szkolne korytarze były wypełnione pasjonatami podbijającymi małe woreczki. I choć dziś gra w zośkę przeszła do lamusa, to dzięki pojawieniu się jej w programie "Mam talent" może wrócić na ulice w glorii i chwale.
 • Cierpliwość i wiedza kluczem do sukcesu

  Cierpliwość i wiedza kluczem do sukcesu

  Rozmowa z Agnieszką Niedziałek, zawodniczką agility i frisbee, uczestniczką programu Mam Talent, gdzie z Taiem pokazała taniec z psem.