małzeństwo

Artykuły - Małzeństwo (101)

 • Julia Roberts: Egzamin na małżeństwo

  Julia Roberts: Egzamin na małżeństwo

  Właśnie dostała nominację do Oscara za rolę w filmie "Sierpień w hrabstwie Osage". Gdyby go otrzymała, byłaby to druga statuetka w jej karierze. Całkowicie zasłużona.
 • Małżeństwo najczęstszym sposobem obniżenia podatku

  Małżeństwo najczęstszym sposobem obniżenia podatku

  Rozliczając 2012 r. najwięcej osób - ponad 4 mln, tj. 18 proc. ogółu podatników - skorzystało z ulgi prorodzinnej. Takim wynikiem rodzice przebili nawet najczęściej wykorzystywany sposób obniżenia dochodu, czyli ulgę internetową, z której skorzystało ok. 17 proc. ogółu podatników. Jeszcze częstszym sposobem na optymalizację podatku dochodowego jest wspólne rozliczenie małżonków.
 • Pierwszy kryzys w małżeństwie Sztaby?

  Pierwszy kryzys w małżeństwie Sztaby?

  Kiedy po 11 latach związku postanowili stanąć na ślubnym kobiercu, wiele osób nie mogło w to uwierzyć. Gdy w końcu to się stało, niedowiarkowie przecierali oczy ze zdumienia!
 • GUS: Polacy odwracają się od małżeństw, nadchodzi era singli

  GUS: Polacy odwracają się od małżeństw, nadchodzi era singli

  Coraz więcej Polaków decyduje się na zakończenie związku małżeńskiego. W 2010 roku liczba rozwodów sięgnęła w naszym kraju ponad 61 tys, rok później było ich już o 3 tys. więcej. Dane GUS za rok 2012 wskazują, że liczba rozwodów spadła o około 200 do liczby 64,4 tys., ale o ponad 2,6 tys. spadła też liczba zawieranych w naszym kraju małżeństw.
 • Starzy grzesznicy udają małżeństwo

  Starzy grzesznicy udają małżeństwo

  "Wielkie wesele" Justina Zackhama to pełen zrozumienia i sympatii rzut oka na skomplikowaną naturę relacji między ludźmi, którzy się... kochają. Chyba trudno o większy galimatias!
 • Stare, dobre małżeństwo

  Stare, dobre małżeństwo

  Podobnie jak Dorota z "Prawa Agaty", Daria Widawska doskonale łączy pracę z byciem mamą.
 • Młode małżeństwo w kryzysie

  Młode małżeństwo w kryzysie

  Adrian Lyne, twórca tak głośnych produkcji, jak "Dziewięć i pół tygodnia", "Fatalne zauroczenie" i "Niewierna", po latach przerwy postanowił wrócić do kina. Czy nowa produkcja będzie pełna gorących scen, tak jak to miało miejsce w przypadku poprzednich obrazów tego reżysera?
 • Kłopoty w country'owym małżeństwie. "Rozwód nie jest wyjściem"

  Kłopoty w country'owym małżeństwie. "Rozwód nie jest wyjściem"

  Amerykańskie tabloidy prześcigają się w podawaniu informacji o poważnych kłopotach country'owego małżeństwa Mirandy Lambert i Blake'a Sheltona (jurora amerykańskiego "The Voice").
 • Waldemar Obłoza: Małżeństwo bez obrączki

  Waldemar Obłoza: Małżeństwo bez obrączki

  Nie wszystko układało mu się w życiu. Ale... Ożenił się drugi raz i jest naprawdę szczęśliwy. Smakuje życie na nowo i ma apetyt na więcej.
 • W kabarecie jak w małżeństwie

  W kabarecie jak w małżeństwie

  "W Polsce istnieje potrzeba śmiechu i nabrania dystansu" - przyznają członkowie Kabaretu Młodych Panów. Zapytani, czy w Polsce nastała moda na kabarety, przekonują, że to nie jest moda, a potrzeba śmiechu.

Filmy - Małzeństwo (1)