Kobieta - małżeństwa

Synonimy:
małżeństwo,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Małżeństwa (286)

 • Posiadanie żony wydłuża życie

  Posiadanie żony wydłuża życie

  Żyją jak pies z kotem – tak często postrzega się małżeństwa i inne trwałe związki. Tymczasem najnowsze badania dowodzą, że małżeńskie szczęście może stanowić antidotum na różne dolegliwości i w konsekwencji tego wydłużać życie.
 • Detektyw Popowski: Kobieta na 75 proc. zna nazwisko kochanki męża

  Detektyw Popowski: Kobieta na 75 proc. zna nazwisko kochanki męża

  Statystyki są nieubłagane: coraz więcej osób pada ofiarą zdrady ze strony partnera. To bolesne doświadczenie nie tylko godzi w poczucie własnej wartości, ale też potrafi wywrócić życie do góry nogami. Detektyw Marcin Popowski, który niejedną zdradę już wytropił, wraz z Iwoną Konieczną - dziennikarką śledczą, dali kobietom do ręki potężną broń w postaci książki "Porady na zdrady". W rozmowie z Interią Marcin Popowski uchylił rąbka tajemnicy i opowiedział, co sprzyja zdradzie, z kim najczęściej romansują mężczyźni, jak rozpoznać zdrajcę i co zrobić, kiedy cała sprawa wyjdzie na jaw.
 • ​Nie bierz męża z tego znaku zodiaku!

  ​Nie bierz męża z tego znaku zodiaku!

  Szukasz męża albo zastanawiasz się, czy konkretny kandydat będzie dobrym wyborem? Astrologia przynosi sporo informacji o tym, jakimi mężami będą panowie spod konkretnych znaków zodiaku. Oto szóstka, której lepiej unikać lub dobrze zastanowić się nad ich wyborem.
 • Jak często powinniśmy uprawiać seks?

  Jak często powinniśmy uprawiać seks?

  Z całą pewnością bardzo wiele osób zastanawia, jak ich życie seksualne wypada na tle innych. Czy pary wokół nas uprawiają seks częściej? I co to „częściej” znaczy?
 • Gwiazdorskie pary z dużą różnicą wieku

  Gwiazdorskie pary z dużą różnicą wieku

  Temat dużej różnicy wieku w związku co jakiś czas pojawia się w polskich mediach i wciąż budzi spore kontrowersje. Jest tak zazwyczaj wtedy, gdy nowa para decyduje się opowiedzieć przed kamerą lub w prasie o łączącym ich uczuciu. Tak było chociażby w przypadku 59-letniego Jacka Borkowskiego i 37-letniej Pauliny Koziejowskiej. Kilka dni po tym, jak dodali na Instagramie wspólne zdjęcie, wylądowali w telewizji śniadaniowej, by przekonać widzów, że naprawdę są razem szczęśliwi.
 • Aby twój związek trwał. Tworzenie dobrych relacji w małżeństwie

  Aby twój związek trwał. Tworzenie dobrych relacji w małżeństwie

  powiecie, że każdy z nas jest inny, każdy związek jest inny i nie można dawać wszystkim takich samych rad. Oczywiście, macie rację i... jej nie macie. Są pewne uniwersalne wskazówki, które mogą sprawić, aby nasz związek trwał i trwał, i trwał. Pod warunkiem, że będziecie o nich pamiętać i je stosować*.
 • Piękne aktorki i ich brzydcy mężowie

  Piękne aktorki i ich brzydcy mężowie

  Nasze wyobrażenia o hollywoodzkich gwiazdach często mijają się z rzeczywistością. Większość z nich, po zmyciu kilku warstw makijażu i zdjęciu wyszczuplającej bielizny, w niczym nie przypomina piękności znanych ze ścianek i srebrnego ekranu.
 • Małżeństwo dobre na stres

  Małżeństwo dobre na stres

  Osoby żyjące w związkach małżeńskich są zdrowsze od singli, rozwodników i osób owdowiałych - wynika z najnowszego badania przeprowadzonego na Carnegie Mellon University Pittsburghu (USA).
 • Tylko granie i śpiewanie się liczy?

  Tylko granie i śpiewanie się liczy?

  Zaczęło się niewinnie. Adrian uczył się grać na gitarze klasycznej.
 • Teściowa jak matka?

  Teściowa jak matka?

  ​Wychowałam się w domu dziecka.