maluchy

Artykuły - Maluchy (143)

 • Kompletnie pijani rodzice "opiekowali się" trójką maluchów

  Policjanci ze śląskich Żor zaalarmowani przez anonimowego informatora weszli do domu małżeństwa wychowującego trójkę dzieci. Okazało się, że maluchy w wieku od 2 miesięcy do 10 lat są zaniedbane i brudne, a "opiekują się" nimi kompletnie pijani rodzice.
 • Nowy system przyjęć maluchów do żłobków

  Nowy system przyjęć maluchów do żłobków

  Po Nowym Roku w Warszawie zmienia się system przyjęć maluchów do żłobków. Decydować będzie nie kolejność zgłoszeń rodziców, ale punktacja.
 • Sól w diecie maluchów

  Sól w diecie maluchów

  Dzieci, którym przed ukończeniem 6. miesiąca życia wprowadza się do diety pokarmy skrobiowe, często zawierające sól, mają w przyszłości większy pociąg do słonego smaku niż ich rówieśnicy - wykazały badania.
 • Dwa nowe żłobki, ale miejsc wciąż brakuje

  Od września w Warszawie uruchomiono dwa nowe publiczne żłobki dla 139 dzieci, ale wciąż brakuje miejsc dla ponad 6 tys. maluchów - poinformowali na piątkowej konferencji prasowej przedstawiciele urzędu miasta. Formy opieki wprowadzone tzw. ustawą żłobkową nie cieszą się popularnością.
 • Ludowe weto - rodzice "ratują maluchy"

  Ludowe weto - rodzice "ratują maluchy"

  Rodzice ze Stowarzyszenia "Rzecznik Praw Rodziców" w ramach akcji "Ratuj Maluchy" złożą dziś w Sejmie projekt ustawy "Sześciolatki do przedszkola''.
 • Ratujmy maluchy!

  Ratujmy maluchy!

  Planowana przez Ministerstwo Edukacji Narodowej reforma szkolnictwa, zgodnie z którą obowiązkiem szkolnym objęte zostaną sześciolatki, budzi ogromne emocje społeczne i sprzeciw większości rodziców.
 • Ekorodzic, to jest biznes

  Ekorodzic, to jest biznes

  Biznes ruszył do walki o kieszenie ekorodziców - informuje "Metro".