maluch

Artykuły - Maluch (574)

 • Maląg: Trwa nabór ofert do programu "Maluch plus"

  Maląg: Trwa nabór ofert do programu "Maluch plus"

  Jak podała minister rodziny, pracy i polityki społecznej Marlena Maląg, budżet na tworzenie nowych i dofinansowanie funkcjonowania już istniejących miejsc opieki nad najmłodszymi dziećmi w 2021 roku wyniesie 450 mln złotych. Program umożliwia samorządom i prywatnym podmiotom dofinansowanie na utworzenie lub rozwój placówek opieki nad dziećmi w wieku do lat 3.
 • Youtuber zrzucił malucha na gigantyczny topór

  Youtuber zrzucił malucha na gigantyczny topór

  Twórcy kanału „How Ridiculous” postanowili zrzucić samochód na gigantyczny topór. Pojazdem tym okazał się polski Fiat 126p.
 • Gotowanie dla smyka alergika

  Gotowanie dla smyka alergika

  Twój szkrab jest uczulony i musi dostawać posiłki inne niż reszta rodziny? Nie wpadaj w panikę. Wprowadzenie diety nie jest wcale takie trudne. Nasze rady ułatwią ci zorganizowanie domowej kuchni na nowo.
 • Pyszne i zdrowe dary jesieni

  Pyszne i zdrowe dary jesieni

  Owoce i warzywa kuszą nas smakiem, aromatem i intensywnymi kolorami. Sprawdź, co zrobić, by także maluch je polubił i czerpał z nich to, co najlepsze.
 • Przekąska na spacer

  Przekąska na spacer

  Wybierasz się ze smykiem na dwór? Pamiętaj, by zabrać dla niego małe co nieco. Sprawdź, czym dokarmić malca w lesie i na placu zabaw.
 • Co zrobić, by smyk polubił warzywa?

  Co zrobić, by smyk polubił warzywa?

  Pokaż mu, że są nie tylko zdrowe, ale także smaczne. Podpowiadamy, jak nakłonić malca do jedzenia jarzynek.
 • Co wiesz o menu niemowlęcia?

  Co wiesz o menu niemowlęcia?

  Twojemu dziecku mleko już nie wystarcza? Sprawdź, czy masz wiedzę, która ułatwi ci wprowadzenie zmian w diecie smyka.
 • Kolacja na smaczny sen

  Kolacja na smaczny sen

  Porcja kaszki, kanapka, a może naleśniki? Jeśli nie wiesz, co podać dziecku na wieczorny posiłek, mamy dla ciebie kilka propozycji.
 • Amerykański dyplomata jeździ maluchem. "Mój mały śliczny samochód"

  Amerykański dyplomata jeździ maluchem. "Mój mały śliczny samochód"

  Jeden z amerykańskich dyplomatów do pracy jeździ bardzo polskim samochodem. "Malucha sprawiłem sobie dziesięć lat temu" - opowiada Daniel Gedacht, zastępca konsula w ambasadzie w Warszawie.
 • Zlot Maluchów już w najbliższy weekend

  Zlot Maluchów już w najbliższy weekend

  Miłośnicy Fiatów 126p tym razem spotkają się w Krakowie. Program przewiduje atrakcje również dla osób, które nie mają własnego "Kaszlaka".

Filmy - Maluch (7)

 • Nietypowa sceneria do zdjęcia. Spodoba ci się

  Będąc rodzicem trzeba umieć myśleć nieszablonowo. Przekonała się o tym pewna para z Florydy. Gdy ich maleńkiej córeczce trzeba było zrobić zdjęcie do paszportu, rodzice wspięli się na wyżyny pomysłowości. Dziecko było niespokojne i za nic nie chciało wysiedzieć na krześle. Jak więc zrobić zdjęcie? Wystarczyła duża biała płachta i ojcowska ręka. Spodoba wam się!
 • Pies w roli strażnika. Jest świetny!

  Podobnie jak Tom Cruise w filmie "Mission Impossible", pewien maluch starał się wykraść skarby spuszczając się na linie. Strażnikiem kosztowności został wierny pies. Trzeba przyznać, że wyśmienicie grał swoją rolę!
 • Maluch z wyjątkowymi włosami. Trudno o tak bujną czuprynę

  Tego malucha natura obdarzyła wyjątkowo bujną czupryną. Gdy tylko się urodził miał na głowie kępkę gęstych włosów. Jego rodzice pozwolili jej rosnąć i po dziewięciu miesiącach efekt jest naprawdę imponujący.
 • Bobas przytula ogromnego futrzaka

  Powiedzcie, czy futrzak, którego na filmie przytula mały chłopiec to pies czy pluszowa zabawka? Na pierwszy rzut oka ciężko się zorientować. Widać jednak, że relacja tej dwójki jest bardzo przyjacielska i świetnie się ze sobą dogadują.