'Maluch'

Artykuły - 'Maluch' (8)

 • Dobry kierowca zaszpanuje i Maluchem

  Dobry kierowca zaszpanuje i Maluchem

  W większości dużych miast policjanci borykają się z problemem nielegalnych wyścigów. „Młodzi gniewni” spotykają się w umówionych miejscach, by szpanować przed publiką swoimi podrasowanymi, obwieszonymi błyskotkami, wozami.
 • To najważniejsze auto w historii Polski! Najmłodszy maluch ma 15 lat

  To najważniejsze auto w historii Polski! Najmłodszy maluch ma 15 lat

  Data 22 września zamyka pewien - kluczowy - okres w historii polskiej motoryzacji. Równo 15 lat temu, 22 września 2000 roku, z taśmy montażowej Fabryki Samochodów Małolitrażowych w Bielsku-Białej zjechał ostatni Fiat 126p, oficjalnie zwany już wówczas "Maluchem".
 • Premier zapowiada program "Maluch" dla każdej mamy

  Premier zapowiada program "Maluch" dla każdej mamy

  Uczelnie wyższe będą mogły korzystać z programu "Maluch". Premier Ewa Kopacz na wydziale prawa i administracji Uniwersytetu Łódzkiego ogłosiła uruchomienie kolejnego narzędzia w ramach polityki prorodzinnej.
 • 3 tys. nowych miejsc w programie "Maluch"

  Blisko 3,2 tys. miejsc w żłobkach, klubach dziecięcych i u opiekunów dziennych powstanie dzięki dotacjom z programu "Maluch", który ma wspierać gminy w tworzeniu placówek dla dzieci do lat 3 - poinformowała minister pracy i polityki społecznej Jolanta Fedak.
 • Maluch blokuje wybuch bezrobocia

  Maluch blokuje wybuch bezrobocia

  To małe i średnie firmy amortyzują Polakom skutki światowego kryzysu, to dzięki small businessowi Polska jest jednym z krajów UE, w którym bezrobocie rośnie najwolniej - ocenia "Puls Biznesu".
 • Maluchy na kryzys

  Maluchy na kryzys

  Cały świat w obawie przed kryzysem i korkami oraz w trosce o klimat przesiada się do małych aut. Moda na niewielkie samochody to ostatnia deska ratunku dla branży motoryzacyjnej. Gdy 10 lat temu zadebiutował dwuosobowy Smart - efekt współpracy Mercedesa i producenta zegarków Swatch - nikt nie dawał mu większych szans na sukces.
 • "PB": Pościg maluchów trwa

  "PB": Pościg maluchów trwa

  Ubezpieczyciele (za) ostro walczą o kierowców, konkurenci odbierają PZU i Warcie rynek ubezpieczeń komunikacyjnych. Z dużym bólem, bo często na tym tracą.
 • Happy End "malucha"

  Dzisiaj w samo południe zjechał z taśmy produkcyjnej w bielskim zakładzie Fiat Auto Poland ostatni maluch. Autko jest żółte i niestety nie będzie można go kupić. Co się więc z nim stanie?