Małpa

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
małpa ,

Artykuły - Małpa (16)

 • Recenzja Małpa "Blur": Tajemnica spowiedzi

  Recenzja Małpa "Blur": Tajemnica spowiedzi

  Trzecia płyta rapera Małpy będzie leżeć na wątrobie. Choć przemyślana i dobrze wyprodukowana, a do tego zawstydzająco osobista, to pokazuje, że zbyt duża dawka prostoty i patosu umie wyłączyć empatię.
 • Małpa Polak jako Wiedźmin. Zakpił z narodowej dumy

  Małpa Polak jako Wiedźmin. Zakpił z narodowej dumy

  Wiedźmin to postać rozpoznawalna na całym świecie. Już od lat Polacy chwalą się poza granicami bohaterem dzieł Andrzeja Sapkowskiego oraz gier produkcji CD Projekt Red. Pewien artysta postanowił zrobić gadżet łączący motyw z sagi o Wiedźminie z popularnym w sieci żartem... wyśmiewającym Polaków.
 • Małpa porwała noworodka

  Małpa porwała noworodka

  Zaledwie 16-dniowe dziecko w Indiach zostało porwane przez małpę. Tak twierdzi jego matka. Noworodek został znaleziony martwy w studni. Trwają poszukiwania zwierzęcia.
 • Joanna Brodzik czyta Małpę

  Joanna Brodzik czyta Małpę

  Kolejną gwiazdą, która zmierzyła się z rapowym tekstem w Radiu Kampus była Joanna Brodzik. Jej zadaniem była interpretacja tekstu „Po sygnale” Małpy.
 • Recenzja Małpa x Mielzky x The Returners "Rottenberg": Najbardziej niepotrzebna płyta świata

  Recenzja Małpa x Mielzky x The Returners "Rottenberg": Najbardziej niepotrzebna płyta świata

  Jeszcze kilka lat temu były to jedne z najgorętszych nazwisk na polskiej, hiphopowej scenie. Obecnie każdy z nich ma swoją ugruntowaną pozycję i "Rottenberg" raczej nic już nie zmieni, a jeśli już to tylko na gorsze.
 • Polski hip hop 2017. Na czyje premiery czekamy?

  Polski hip hop 2017. Na czyje premiery czekamy?

  Poprzedni rok dla fanów polskiego rapu był naprawdę dobry. Świetne płyty wydali m.in. Sarius, PRO8L3M, Małpa, O.S.T.R., Rasmentalism oraz Łona i Webber, a ze swojego poziomu nie zeszli chociażby Bonson, Ten Typ Mes, KęKę i VNM. Czy 2017 rok może być równie dobry dla słuchaczy? Jak najbardziej. Oto lista premier, które mogą wywołać największe zamieszanie.
 • Najlepsze płyty 2016 roku - Polska

  Najlepsze płyty 2016 roku - Polska

  Nasze zestawienia najlepszych i najgorszych płyt 2016 roku kończy ranking najwyżej ocenionych albumów z Polski. Sprawdźcie, kto zasłużył na pochwały naszych recenzentów.
 • Małpa: Łatwo jest zapomnieć, że za muzyką stoi konkretny człowiek

  Małpa: Łatwo jest zapomnieć, że za muzyką stoi konkretny człowiek

  Powrócił po 7 latach i jak sam przyznaje, przez ten czas sporo się w jego życiu zmieniło. Małpa przy okazji wywiadu z Interią na Open’er Festival opowiedział nam, jak powstawał jego nowy album "Mówi" oraz zdradził, czy faktycznie praca z nim jest prawdziwą męczarnią.
 • Małpa: Nie powstanie płyta Proximite? "Musimy się schlać"

  Małpa: Nie powstanie płyta Proximite? "Musimy się schlać"

  Małpa w trakcie wywiadu z Interią na Open’erze przyznał, że na chwilę obecną nie ma planów nagrania wspólnej płyty z Jinxem. Raper wypowiedział się na temat grania z żywym zespołem oraz o rapie jako muzyce protestu.
 • Polski hip hop i polskie dzieła sztuki. Idealne połączenie!

  Polski hip hop i polskie dzieła sztuki. Idealne połączenie!

  Wydawałoby się, że polscy malarze nie mają nic wspólnego z polskimi raperami. Jednak facebookowy/instagramowy profil pt. "Sztuka rymotwórcza" udowadnia, że obrazy i muzyką mogę mieć wiele wspólnego.

Filmy - Małpa (3)