malowanie

Artykuły - Malowanie (22)

 • Sanepid ostrzega przed skutkami "tymczasowych tatuaży" czarną henną

  Sanepid ostrzega przed skutkami "tymczasowych tatuaży" czarną henną

  Sanepid wystosował ostrzeżenie dotyczące skutków zdrowotnych, korzystania z oferowanej w sezonie letnim w miejscowościach wypoczynkowych usługi tzw. nietrwałego tatuażu malowanego czarną henną na ciele. Korzystanie z tych produktów grozi przebarwieniami skóry i bliznami.
 • Przykra niespodzianka dla najemców

  Przykra niespodzianka dla najemców

  Pomalowanie ścian, odświeżenie fug, cyklinowanie - to czynności, które nawet przy relatywnie niewielkich nakładach sprawiają, że mieszkanie odzyska atrakcyjność. Niezbędne jest również usunięcie wszelkich usterek. Właściciel mieszkania może w ten sposób podnieść stawkę czynszu nawet o kilkaset złotych. Ile to jednak kosztuje? Odpowiedź na to pytanie znalazł Lion's Bank.
 • Kreatywna,czyli szczęśliwa

  Kreatywna,czyli szczęśliwa

  Jest wielka szansa, że drzemią w tobie, tak jak w każdej z nas, nieodkryte talenty. Jak je odnaleźć i obudzić twórcze myślenie, radzi psycholog Małgorzata Pietrusiak.
 • Bezpieczny pokój dla twojego dziecka

  Bezpieczny pokój dla twojego dziecka

  Dla każdego rodzica najważniejsze jest bezpieczeństwo i zdrowie jego pociech. Urządzając pokoik dziecięcy, często stawiamy na produkty naturalne, zdrowe i funkcjonalne, dlatego wielu rodziców decyduje się na zastosowanie drewna. Jest to jednak surowiec, który musi być odpowiednio zabezpieczony. Kiedy w domu są dzieci, środki ochrony drewna muszą być dobrane ze szczególną starannością. Podpowiadamy, na co zwracać uwagę, sięgając po produkt ze sklepowej półki.
 • Prace domowe przedłużają życie

  Prace domowe przedłużają życie

  Takie czynności jak malowanie, czy prace naprawcze w mieszkaniu najskuteczniej przedłużają życie - wykazały badania brytyjskich specjalistów. Nieco mniej służy zdrowiu mycie naczyń.
 • Czy facet powinien farbować włosy?

  Czy facet powinien farbować włosy?

  Farbowanie włosów przez wiele lat było zarezerwowane dla kobiet i punków. Obecnie coraz częściej można spotkać mężczyzn, którzy nakładają farbę na włosy. Robią to głównie, aby „zatrzymać” młodość. Jednak skutki czasem bywają opłakane i bardziej groteskowe, niż ratujące wygląd.
 • Malowanie trawy na zielono?

  Malowanie trawy na zielono?

  Od paru dni po internecie krąży taki oto obrazek pokazujący - rzekomo - malowanie trawy na zielono na poznańskim stadionie przed wizytą Komorowskiego.
 • Wady auta kupionego przez internet

  Wady auta kupionego przez internet

  "Z ogłoszenia na Allegro kupiłem osobiście samochód osobowy z 2001 r. za 16 900 zł. Następnego dnia stwierdziłem, że w samochodzie nie ma wszystkich poduszek powietrznych, o których była mowa w ogłoszeniu (brakuje trzech z ośmiu). Co prawda, w dniu transakcji udałem się na stację diagnostyczną, jednak tylko pod kątem kontroli zawieszenia i spalin. W dniu sprzedaży sprzedawca oznajmił jedynie, że samochód był malowany po małej stłuczce na parkingu (malowanie, wymiana zderzaka i reflektora). Teraz okazuje się, że brakuje tylnych poduszek oraz poduszki w siedzeniu kierowcy, o czym w ogóle nie było wcześniej mowy.
 • "Muzyczne malowanie słonia"

  "Muzyczne malowanie słonia"

  Szwajcarska grupa Yello to jeden z pionierów nurtu electro-pop. Duet sławę zawdzięcza przebojom "The Race" (1988) i "Oh Yeah" (1985). Zespół po sześcioletniej przerwie przypomniał się albumem "Touch Yello".
 • Zestawienie zmian w Statucie Energomontaż-Południe S.A. będących przedmiotem obrad NWZ Spółki w dniu 4 września 2009 r.

  Raport bieżący nr 42/2009Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 40/2009 opublikowanego w dniu 7 sierpnia 2009 r., dotyczącego zwołania na dzień 4 września 2009 roku Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki, Zarząd Energomontaż-Południe S.A. (Spółka, Emitent), działając zgodnie z § 38 ust. 1 pkt 2 rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 lutego 2009 r. w sprawie informacji bieżących i okresowych [...],

Filmy - Malowanie (51)

 • Dla tych dzieci nie ma lepszej zabawy niż ta

  Dla tej dwójki nie ma lepszej zabawy niż ta, w której mogą połączyć kreatywność z ubrudzeniem wszystkiego dookoła.
 • Niesamowita Mona Lisa namalowana… kawą

  Maria to artystka, która podejmie prawdopodobnie każde wyzwanie w malarstwie. Tym razem postanowiła stworzyć własną wersję słynnej Mony Lisy, a do jej namalowania wykorzystała… kawę. Zobaczcie jak powstaje dzieło z greckiego espresso. Czy Da Vinci byłby dumny? (STORYFUL/x-news)
 • Stempel z balonów

  Dzieci bezustannie wymagają nowości - nie cierpią nudy, więc albo same szukają nowych przygód, zajęć i sposobów na dobrą zabawę, albo liczą na pomoc dorosłych. Jeśli brakuje wam już pomysłów, jak zająć swoje dziecko, spróbujcie pokazać mu nietypowy sposób na tworzenie obrazów - oto jak zrobić stempel z balonów. Wystarczy trochę farby, nadmuchane baloniki i trochę papieru - dzieci będą zachwycone!
 • Jak narysować szklaną kulę?

  Rysowanie nie musi być trudne! Wielu z nas poddaje się po pierwszych próbach, myśląc, że nie ma szans na tworzenie prostych, ale efektownych rysunków. Nic bardziej mylnego. Zobaczcie nasz poradnik - w kilka chwil pokażemy wam, jak narysować szklaną kulę - to dziecinnie proste!