Małkowski

Artykuły - Małkowski (69)

 • PGE GKS Bełchatów - podsumowanie jesieni 2010

  Runda jesienna dla piłkarzy, kibiców i trenera PGE GKS-u Bełchatów była prawdziwą huśtawką nastrojów. Po znakomitym początku sezonu podopieczni Macieja Bartoszka dostali zadyszki i zaczęli rozdawać punkty. Gdy w końcówce rundy wydawało się, że z powrotem złapali właściwy kurs, zaskakująco przegrali z Cracovią. Mimo wszystko, piąte miejsce na półmetku to rezultat, na który przy Sportowej nie mają prawa narzekać.
 • KGHM Zagłębie Lubin - PGE GKS Bełchatów 1-1

  Mecz Zagłębia Lubin z PGE/GKS-em Bełchatów miał dwa oblicza. W pierwszej połowie meczu dominował zespół Bełchatowa, zaś w drugiej części gry znacznie lepsze było Zagłębie. Skończyło się na remisie 1-1, a gole zdobyli Maciej Małkowski i Mateusz Bartczak.
 • Korona Kielce - Legia Warszawa 1-4

  W piątkowym szlagierze Ekstraklasy obejrzeliśmy aż pięć goli i jedną czerwoną kartkę. Na stadionie w Kielcach Korona nie sprostała Legii Warszawa i przegrała 1-4. Od 33. minuty gospodarze grali w "dziesiątkę", gdyż za faul na Miroslavie Radoviciu z boiska wyleciał bramkarz Zbigniew Małkowski.
 • Korona Kielce - PGE GKS Bełchatów 3-1

  Korona Kielce pokonała PGE GKS Bełchatów 3-1 w sobotnim spotkaniu dziewiątej kolejki piłkarskiej Ekstraklasy. Mecz krótko trwał dla Łukasza Bociana i Andrzeja Niedziela, którzy z powodu urazów jeszcze w pierwszej połowie opuścili murawę. Natomiast po 80 minutach sędzia Sebastian Jarzębak zakończył pojedynek, jednak się zreflektował i piłkarze dograli końcówkę.
 • PGE GKS Bełchatów - Lech Poznań 1-0

  Czy jeszcze jesienią Lech przestanie się liczyć w walce o mistrzostwo Polski? Może tak się stać - poznaniacy przegrali drugi mecz z rzędu, a trzeci w tym sezonie - tym razem w Bełchatowie z GKS 0-1. A GKS awansował na drugą pozycję!
 • PGE GKS Bełchatów - Wisła Kraków 1-1

  W spotkaniu siódmej kolejki piłkarskiej Ekstraklasy PGE GKS zremisował na własnym stadionie w Bełchatowie z Wisłą Kraków 1-1 (0-0).
 • "Wtorek", Nikola i "Kuzi" zepsują Wiśle święto?

  Piątek 17 września 2010 r. jest historyczną datą nie tylko z uwagi na rocznicę napaści ZSRR na Polskę w 1939 r. W tym dniu Wisła Kraków po trwającej grubo ponad rok tułaczce wraca do domu - na Stadion Miejski im. Henryka Reymana przy Reymonta 22. Przeciwnikiem rewelacyjna ostatnio Korona.
 • Polonia Warszawa - Korona Kielce 1-3

  W 5. kolejce Ekstraklasy Polonia Warszawa przegrała 1-3 z Koroną Kielce. Czy ta porażka oznacza dymisję trenera "Czarnych Koszul" Jose Mari Bakero?
 • Emisja Małkowski-Martech S.A. zakończona sukcesem

  Małkowski-Martech S.A., producent bram przeciwpożarowych, zakończył sukcesem prywatną emisję akcji, z której pozyskał 1 mln zł. Kapitał ten przeznaczy na zwiększenie mocy produkcyjnych oraz rozwój nowych produktów. Funkcję oferującego pełnił Wrocławski Dom Maklerski S.A., a Autoryzowanym Doradcą jest CEE Capital sp. z o.o.
 • Zawarcie umowy ze spółką Małkowski-Martech S.A.

  Zarząd PUBLIC IMAGE ADVISORS S.A. ("Emitent", "Spółka") informuje, że w dniu 27 sierpnia 2010 roku do siedziby Spółki wpłynęła podpisana umowa na stałe doradztwo w zakresie Investor Relations dla spółki Małkowski-Martech S.A. ("Klient"). Przedmiotowa umowa została zawarta w związku z planami upublicznienia spółki Klienta a następnie jego oczekiwaną obecnością na rynku kapitałowym. Wartość wynagrodzenia jakie Emitent otrzyma za swoje usługi w okresie do końca br. szacowana jest na