Małkowski

Artykuły - Małkowski (69)

• PGE GKS Bełchatów - podsumowanie jesieni 2010

Runda jesienna dla piłkarzy, kibiców i trenera PGE GKS-u Bełchatów była prawdziwą huśtawką nastrojów. Po znakomitym początku sezonu podopieczni Macieja Bartoszka dostali zadyszki i zaczęli rozdawać punkty. Gdy w końcówce rundy wydawało się, że z powrotem złapali właściwy kurs, zaskakująco przegrali z Cracovią. Mimo wszystko, piąte miejsce na półmetku to rezultat, na który przy Sportowej nie mają prawa narzekać.
  • KGHM Zagłębie Lubin - PGE GKS Bełchatów 1-1

Mecz Zagłębia Lubin z PGE/GKS-em Bełchatów miał dwa oblicza. W pierwszej połowie meczu dominował zespół Bełchatowa, zaś w drugiej części gry znacznie lepsze było Zagłębie. Skończyło się na remisie 1-1, a gole zdobyli Maciej Małkowski i Mateusz Bartczak.
  • Korona Kielce - Legia Warszawa 1-4

W piątkowym szlagierze Ekstraklasy obejrzeliśmy aż pięć goli i jedną czerwoną kartkę. Na stadionie w Kielcach Korona nie sprostała Legii Warszawa i przegrała 1-4. Od 33. minuty gospodarze grali w "dziesiątkę", gdyż za faul na Miroslavie Radoviciu z boiska wyleciał bramkarz Zbigniew Małkowski.
  • Korona Kielce - PGE GKS Bełchatów 3-1

Korona Kielce pokonała PGE GKS Bełchatów 3-1 w sobotnim spotkaniu dziewiątej kolejki piłkarskiej Ekstraklasy. Mecz krótko trwał dla Łukasza Bociana i Andrzeja Niedziela, którzy z powodu urazów jeszcze w pierwszej połowie opuścili murawę. Natomiast po 80 minutach sędzia Sebastian Jarzębak zakończył pojedynek, jednak się zreflektował i piłkarze dograli końcówkę.
  • PGE GKS Bełchatów - Lech Poznań 1-0

Czy jeszcze jesienią Lech przestanie się liczyć w walce o mistrzostwo Polski? Może tak się stać - poznaniacy przegrali drugi mecz z rzędu, a trzeci w tym sezonie - tym razem w Bełchatowie z GKS 0-1. A GKS awansował na drugą pozycję!
  • PGE GKS Bełchatów - Wisła Kraków 1-1

W spotkaniu siódmej kolejki piłkarskiej Ekstraklasy PGE GKS zremisował na własnym stadionie w Bełchatowie z Wisłą Kraków 1-1 (0-0).
  • "Wtorek", Nikola i "Kuzi" zepsują Wiśle święto?

Piątek 17 września 2010 r. jest historyczną datą nie tylko z uwagi na rocznicę napaści ZSRR na Polskę w 1939 r. W tym dniu Wisła Kraków po trwającej grubo ponad rok tułaczce wraca do domu - na Stadion Miejski im. Henryka Reymana przy Reymonta 22. Przeciwnikiem rewelacyjna ostatnio Korona.
  • Polonia Warszawa - Korona Kielce 1-3

W 5. kolejce Ekstraklasy Polonia Warszawa przegrała 1-3 z Koroną Kielce. Czy ta porażka oznacza dymisję trenera "Czarnych Koszul" Jose Mari Bakero?