Film - maliny

Artykuły - Maliny (15)

 • Bullock zwróci Złotą Malinę

  Bullock zwróci Złotą Malinę

  Sandra Bullock z taktem zgodziła się zwrócić swoją statuetkę Złotej Maliny przyznawaną najgorszym aktorom i filmom, gdy wyszło na jaw, że przez przypadek zabrała do domu oryginalną "nagrodę", zamiast jej tańszej wersji przyznawanej "zwycięzcom".
 • Dostała Malinę! Co z Oscarem?

  Dostała Malinę! Co z Oscarem?

  Sandra Bullock, która jest jedną z faworytek tegorocznych Oscarów, dostąpiła w sobotę, 6 marca, wątpliwego zaszczytu zostając laureatką Złotej Maliny, w kategorii najgorsza aktorka roku. Za najgorszy film uznano produkcję "Transformers: Zemsta upadłych" .
 • Złota Malina dla Sandry Bullock?

  Złota Malina dla Sandry Bullock?

  Dzień przed spodziewaną nominacją do Oscara za rolę w filmie "The Blind Side", Sandra Bullock została bohaterką mniej chwalebnych wyróżnień - Złotych Malin. Aktorka przewodzi liście kandydatów do tego trofeum dzięki występowi w komedii "Wszystko o Stevenie".
 • Złote Maliny rozdane

  Złote Maliny rozdane

  "Norbit" i "Wiem kto mnie zabił" zdominowały tegoroczne rozdanie Złotych Malin. Praktycznie wszystkie statuetki zostały rozdzielone pomiędzy te dwa filmy.
 • Złote Maliny dla najgorszych filmów

  Złote Maliny dla najgorszych filmów

  W sobotę, 24 lutego, w przededniu rozdania Oscarów, w Los Angeles tradycyjne przyznano Złote Maliny, czyli nagrody dla najgorszych dzieł filmowych 2006 roku. Wątpliwą tryumfatorką gali była Sharon Stone i "Nagi instynkt 2", uznany za najgorszy film roku.
 • Tom Cruise i Złote Maliny

  Tom Cruise i Złote Maliny

  Ogłoszono nominacje do nagrody Złotych Malin - wyróżnień dla najgorszych filmowych objawień 2005 roku. Aż trzy nominacje do tej ironicznej nagrody otrzymał Tom Cruise, który uznany został niedawno najbardziej irytującą gwiazdą filmową. Amerykański aktor otrzymał jedną nominację jako najgorszy aktor ("Wojna światów") oraz dwie - w nowo powstałej kategorii dla "gwiazd, których wszyscy mamy już dosyć".
 • Wręczono Złote Maliny

  Wręczono Złote Maliny

  W sobotę, 26 lutego, na dzień przez ceremonią wręczenia nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej, w Los Angeles przyznano Złote Maliny - wyróżnienia honorujące najgorsze dokonania kinematograficzne minionego roku. Za najgorszych aktorów uznano między innymi zdobywczynię Oscara Halle Berry, amerykańskiego prezydenta George'a W. Busha oraz piosenkarkę Britney Spears. Film "Kobieta-kot" uznano za najgorszy, jaki powstał w ubiegłym roku. Była to jubileuszowa, 25. edycja wręczenia nagród.
 • Złote Maliny: Nominacje

  Złote Maliny: Nominacje

  Tradycyjnie na dzień przed ogłoszeniem oscarowych nominacji, w Los Angeles oznajmiane są nominacje do Złotych Malin, nagród za najgorsze osiągnięcia filmowe roku. Tym razem "faworytem" jest obraz "Kobieta-kot", który otrzymał nominacje w aż siedmiu kategoriach. Podczas 25. edycji wyróżnień film może zdobyć wątpliwe laury między innymi w kategorii "Najgorszy film".
 • Złote Maliny: Lopez i Affleck

  Tradycyjnie na dzień przed rozdaniem Oscarów, w Los Angeles ogłaszani są laureaci Złotych Malin, nagród za najgorsze osiągnięcia filmowe roku. Tym razem uroczystość miała jednego zdecydowanego faworyta - film Jennifer Lopez i Bena Afflecka "Gigli".
 • Złote Maliny 2003: Nominacje

  Złote Maliny 2003: Nominacje

  Britney Spears i Madonna przodują w rywalizacji o Złote Maliny, nagrody dla najgorszych filmów i aktorów. Tradycyjnie na dzień przed ogłoszeniem oscarowych nominacji, fundacja Golden Raspberry Award Foundation podała, kto ma szansę na niechlubne wyróżnienia. Aktorski debiut Britney Spears, film "Crossroads - Dogonić marzenia", rywalizować będzie o Złote Maliny aż w ośmiu kategoriach.