Małgorzata Wassermann

Artykuły - Małgorzata Wassermann (39)

 • Amber Gold: Małgorzata Wassermann o przesłuchaniu Donalda Tuska

  Amber Gold: Małgorzata Wassermann o przesłuchaniu Donalda Tuska

  W przyszłym tygodniu sejmowa komisja śledcza ds. Amber Gold ustali termin przesłuchania byłego premiera, a obecnie szefa Rady Europejskiej Donalda Tuska - poinformowała PAP przewodnicząca komisji Małgorzata Wassermann (PiS). Jak dodała, jego przesłuchanie może się odbyć po 20 września.
 • Małgorzata Wassermann: Sąd zgodził się na przesłuchanie szefów Amber Gold

  Małgorzata Wassermann: Sąd zgodził się na przesłuchanie szefów Amber Gold

  Wpłynęła zgoda Sądu Okręgowego w Gdańsku na przesłuchanie 28 i 29 marca szefów Amber Gold Marcina P. i Katarzyny P. przez sejmową komisję śledczą - poinformowała w środę PAP przewodnicząca komisji Małgorzata Wassermann (PiS).
 • Wassermann o komisji ws. Amber Gold: Czeka nas dużo pracy

  Wassermann o komisji ws. Amber Gold: Czeka nas dużo pracy

  Sejmową komisję śledczą do spraw Amber Gold czeka bardzo dużo pracy - mówiła w TVP Info przewodnicząca komisji Małgorzata Wassermann z PiS. Początek jej prac w środę - sejmowi śledczy mają powołać ekspertów i zastanowić się nad listą świadków. Posiedzenie będzie niejawne.
 • ​Małgorzata Wassermann: Marcin P. finansował inicjatywy polityków PO

  ​Małgorzata Wassermann: Marcin P. finansował inicjatywy polityków PO

  "Doprawdy ciężko uwierzyć w aż tyle zbiegów okoliczności" - mówi Cezaremu Gmyzowi Małgorzata Wassermann, przewodnicząca sejmowej komisji śledczej ds. Amber Gold.
 • Prezes PiS: Wassermann kandydatem na szefa komisji śledczej ws. Amber Gold

  Prezes PiS: Wassermann kandydatem na szefa komisji śledczej ws. Amber Gold

  Poseł PiS Małgorzata Wassermann jest "bardzo poważnym kandydatem" na szefa komisji śledczej, która ma zostać powołana w Sejmie w celu wyjaśnienia afery Amber Gold - powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński. Według niego powołanie komisji to kwestia tygodni.
 • "Fakt": Małgorzata Wassermann na czele komisji śledczej ds. Amber Gold?

  "Fakt": Małgorzata Wassermann na czele komisji śledczej ds. Amber Gold?

  Posłanka PiS Małgorzata Wassermann jest najpoważniejszą kandydatką na przewodniczącą komisji śledczej, która ma zająć się wyjaśnieniem afery Amber Gold - informuje w dzisiejszym wydaniu "Fakt".
 • Cytowana przez Wassermann konstytucjonalistka krytykuje posłankę PiS

  Cytowana przez Wassermann konstytucjonalistka krytykuje posłankę PiS

  Na antenie TVN 24 Małgorzata Wassermann, wyjaśniając dlaczego wyrok Trybunału Konstytucyjnego nie został opublikowany w "Dzienniku Ustaw", powołała się na opinię dr Moniki Haczkowskiej. Konstytucjonalistka uważa jednak, że posłanka PiS nie ma racji i nie zrozumiała tej opinii.
 • Małgorzata Wassermann: Stawianie zarzutów pilotom mnie się w głowie nie mieści

  Małgorzata Wassermann: Stawianie zarzutów pilotom mnie się w głowie nie mieści

  - Nie błędy pilotów były przyczyną tej katastrofy. Tutaj doszło do działania czynników zewnętrznych i one spowodowały katastrofę i połamanie samolotu na taką ilość części – mówi w rozmowie z dziennikarzem RMF FM Małgorzata Wassermann, córka Zbigniewa Wassermana, który zginął w katastrofie 10 kwietnia.
 • Wassermann: Ojcu zaszyli serce w nodze

  Wassermann: Ojcu zaszyli serce w nodze

  Śledzionę i serce zamiast w jamie brzusznej, zaszyto ojcu… w nodze. Nie umyto zwłok po sekcji. Nie zaszyto głowy. Pozostawiono otwartą czaszkę - powiedziała podczas II konferencji smoleńskiej Małgorzata Wassermann, ujawniając część tajnych akt śledztwa ws. katastrofy.

Filmy - Małgorzata Wassermann (5)