Małgorzata Socha

Artykuły - Małgorzata Socha (413)

 • Małgorzata Socha rozkwita w ciąży

  Małgorzata Socha rozkwita w ciąży

  Małgorzata Socha jest jedną z ulubionych aktorek Polaków. W marcu 2018 roku potwierdziła, że spodziewa się trzeciego dziecka.
 • "Przyjaciółki": Romanse to specjalność Ingi

  "Przyjaciółki": Romanse to specjalność Ingi

  Małgorzata Socha bardzo lubi swoją bohaterkę Ingę. Sama jest kobietą spełnioną, zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym. Ostatnio potwierdziła, że spodziewa się trzeciego dziecka.
 • ​Małgorzata Socha: Tym razem syn czy córka?

  ​Małgorzata Socha: Tym razem syn czy córka?

  W sierpniu 2013 roku ​Małgorzata Socha po raz pierwszy została mamą. Teraz aktorka spodziewa się drugiego dziecka. Poza tym pracuje na planie ósmego sezonu "Przyjaciółek". To będzie niezapomniane lato.
 • Małgorzata Socha chciała rzucić aktrostwo

  Małgorzata Socha chciała rzucić aktrostwo

  Małgorzata Socha rozważała porzucenie aktorstwa. Chciała podjąć kolejne studia, które dałyby jej konkretny zawód. Gwiazda serialu "Na Wspólnej" myślała m.in. o prawie, które uważa za zawód zbliżony do aktorstwa. Twierdzi, że mogłaby także pracować jako księgowa lub urzędniczka na poczcie.
 • Sławomir, Vox i Małgorzata Socha: Dużo różu, złota i majtek ("Aneta")

  Sławomir, Vox i Małgorzata Socha: Dużo różu, złota i majtek ("Aneta")

  Popularna aktorka Małgorzata Socha zagrała w najnowszym teledysku Sławomira - "Aneta". Gościnnie pojawia się też grupa Vox.

Zdjęcia - Małgorzata Socha (899)

 • film.interia.pl
  Gwiazdy Polsatu na prezentacji jesiennej ramówki

Filmy - Małgorzata Socha (27)

 • Szybki strzał: Małgorzata Socha o macierzyństwie

  Jak Małgorzata Socha łączy pracę na planie serialu z rolą mamy dwóch małych córek? Czy macierzyństwo wykorzystuje w pracy? PREMIERA W INTERII W KAŻDĄ SOBOTĘ OD 19:00.
 • Małgorzata Socha chciała rzucić aktrostwo

  Małgorzata Socha rozważała porzucenie aktorstwa. Chciała podjąć kolejne studia, które dałyby jej konkretny zawód. Gwiazda serialu "Na Wspólnej" myślała m.in. o prawie, które uważa za zawód zbliżony do aktorstwa.
 • Rafał Królikowski i Małgorzata Socha zagrają zakochanych, których dzielą poglądy polityczne

  W Teatrze 6. piętro trwają przygotowania do premiery spektaklu „Polityka”, w którym Małgorzata Socha i Rafał Królikowski wcielają się w zakochanych w sobie polityków z przeciwległych obozów politycznych. Zdaniem Rafała Królikowskiego gwiazda serialu „Przyjaciółki” wnosi do spektaklu dużo pozytywnej energii. Efekty tej współpracy będzie można zobaczyć już pod koniec grudnia. – To będzie taka bardzo trudna para. Para, którą chce rozdzielić polityka. Bo jesteśmy w dwóch przeciwległych partiach, ja jestem skrajnie prawicowym posłem, Małgosia gra posłankę lewicy. Rzecz dzieje się na początku naszej państwowości, kiedy się ona dopiero kształtowała. Będą bardzo trudne momenty, ale jak myślicie, co zwycięży? Myślę, że zwycięży to, co powinno zwyciężyć, a co to będzie, to już zapraszam do obejrzenia spektaklu w Teatrze 6. piętro – zachęca Rafał Królikowski.