Małgorzata Rozenek-Majdan

Artykuły - Małgorzata Rozenek-Majdan (16)

 • Majdan żartuje z żony na Instagramie

  Majdan żartuje z żony na Instagramie

  Małgorzata Rozenek-Majdan ponad dwa tygodnie temu wyprawiła się z całą rodziną na egzotyczne wakacje. Najpierw wypoczywali w Tajlandii, by potem przenieść się do Singapuru.
 • Małgorzata i Radosław Majdanowie: Wakacje w Azji

  Małgorzata i Radosław Majdanowie: Wakacje w Azji

  Gwiazdy TVN po raz kolejny wracają do Azji i planują odpoczynek w fascynujących miejscach, które zachwyciły ich w programie "Azja Express". W daleką podróż na Wschód Małgorzata i Radosław Majdanowie zabierają synów prezenterki - Stasia oraz Tadzia i mają nadzieję, że ten czas upłynie im pod znakiem odpoczynku, wyciszenia i ładowania akumulatorów na kolejne zawodowe wyzwania.
 • Małgosia Rozenek-Majdan pokazała rodzinny portret

  Małgosia Rozenek-Majdan pokazała rodzinny portret

  Małgorzata Rozenek-Majdan jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Z fanami dzieli się nie tylko informacjami o projektach zawodowych, ale chętnie pokazuje również swoje poranki, przygotowania do świąt czy chwile relaksu z ukochanym.
 • Święta u Majdanów. Choinka robi wrażenie!

  Święta u Majdanów. Choinka robi wrażenie!

  Mimo licznych wyjazdów (związanych z programem podróżniczym „Iron Majdan”) Małgorzata Rozenek-Majdan znalazła czas, by perfekcyjnie przygotować się do świąt.
 • "Iron Majdan": Nowy show z udziałem Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana

  "Iron Majdan": Nowy show z udziałem Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana

  Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan będą bohaterami nowego telewizyjnego reality-show "Iron Majdan". Program wyemituje stacja TVN wiosną 2018 roku.
 • Małgorzata Rozenek-Majdan w piżamie

  Małgorzata Rozenek-Majdan w piżamie

  Małgorzata Rozenek-Majdan uwielbia rozpieszczać swoich fanów na Instagramie prywatnymi fotkami. Przy okazji możemy podziwiać jej piękny dom i dowiedzieć się, co aktualnie planuje.
 • Rozenek-Majdan wrzuciła zdjęcie po treningu

  Rozenek-Majdan wrzuciła zdjęcie po treningu

  W pełni rozumiemy spory o wiek Małgorzaty Rozenek-Majdan. Musimy jednak przyznać Gosi, że, niezależnie od tego, ile faktycznie ma lat, wygląda świetnie.
 • Małgorzata Rozenek-Majdan: Cenna nauka dla każdej kobiety

  Małgorzata Rozenek-Majdan: Cenna nauka dla każdej kobiety

  - To program o tym, jak stać się pewną siebie kobietą. Ja sama też się więcej o sobie dowiedziałam – mówi o "Projekt Lady" Małgorzata Rozenek-Majdan. - Dotarło też do mnie, iż ciągle mówię do swoich dzieci "Szybciej!". A przecież ponaglanie nie pomaga - dodaje Perfekcyjna Pani Domu.