Małgorzata Rozenek-Majdan

Artykuły - Małgorzata Rozenek-Majdan (45)

 • Małgorzata Rozenek-Majdan zdecydowała się na zabieg

  Małgorzata Rozenek-Majdan zdecydowała się na zabieg

  Celebrytka, która 10 czerwca urodziła syna Henryka, ma już ma dość czekania na to, aż jej poporodowy brzuszek zniknie. Dlatego zdecydowała się na bardziej radykalne rozwiązanie.
 • Małgorzata Rozenek-Majdan wybrała chrzestnych dla Henia

  Małgorzata Rozenek-Majdan wybrała chrzestnych dla Henia

  Małgorzata Rozenek-Majdan trzeciego syna – Henryka – urodziła 10 czerwca 2020 roku. Teraz szczęśliwi rodzice szykują się do chrzcin.
 • Małgorzata Rozenek-Majdan wróciła do pracy dwa tygodnie po porodzie

  Małgorzata Rozenek-Majdan wróciła do pracy dwa tygodnie po porodzie

  Małgorzata Rozenek-Majdan nie próżnuje! Zaledwie nieco ponad dwa tygodnie temu urodziła swojego trzeciego syna, a teraz poinformowała, że... wróciła do pracy! Właśnie ruszyły zdjęcia do kolejnej edycji programu "Projekt Lady", którego jest prowadzącą.
 • Henio z braćmi! Małgorzata Rozenek pokazała synów [zdjęcia]

  Henio z braćmi! Małgorzata Rozenek pokazała synów [zdjęcia]

  Małgorzata Rozenek, która niedawno urodziła trzecie dziecko - synka Henia, podzieliła się najnowszymi, rodzinnymi kadrami. Widać na nich m.in. wszystkie dzieci "Perfekcyjnej Pani Domu", która w opisie pod kadrami podzieliła się refleksją na temat pierwszych dni po porodzie. Zobaczcie zdjęcia!
 • Małgorzata Rozenek urodziła. Burza w Internecie

  Małgorzata Rozenek urodziła. Burza w Internecie

  Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan zostali rodzicami. Radosną wiadomość za pośrednictwem Instagrama przekazał były piłkarz. Dumny tata zdradził także imię swojego pierwszego dziecka.
 • Tyle Rozenek-Majdan przytyła w ciąży

  Tyle Rozenek-Majdan przytyła w ciąży

  ​Małgorzata Rozenek-Majdan wkrótce po raz trzeci zostanie mamą. Gwiazda telewizji nie ukrywa, że ciąża już nieco jej doskwiera. "Zawsze tyłam i puchłam sporo" - mówiła niedawno. Teraz zdradziła, ile przybrała na wadze. Opublikowała też zdjęcia w bieliźnie.
 • Tylko u nas. Radosław Majdan dla Interii: Będę przy porodzie syna. To już ostatnia prosta

  Tylko u nas. Radosław Majdan dla Interii: Będę przy porodzie syna. To już ostatnia prosta

  - Kiedy głaszczę Małgosię po brzuchu, to mówię do niej: zobacz, za trzy tygodnie będziemy już mieć nasze dziecko. Nie do końca wierzyłem w to, że się nam uda, bardziej wierzyli chyba nasi lekarze, jesteśmy im bardzo wdzięczni. Nie potrafię sobie za bardzo wyobrazić tej sytuacji, kiedy syn już się urodzi, mamy dla niego imię, ale chcemy je jeszcze zachować dla siebie. Będę obecny na sali porodowej, spodziewam się wielkich nerwów, ale też łez... - mówi w szczerej rozmowie z Interią obchodzący dziś 48. urodziny, były reprezentant Polski, bramkarz m.in. Pogoni Szczecin, Wisły Kraków i Polonii Warszawa Radosław Majdan.
 • Małgorzata Rozenek-Majdan boi się urodzić podczas pandemii koronawirusa

  Małgorzata Rozenek-Majdan boi się urodzić podczas pandemii koronawirusa

  Małgorzata Rozenek-Majdan jest pełna obaw co do rozwiązania porodu. Swoje trzecie dziecko urodzi w czasie pandemii koronawirusa. Zdenerwowana żona Radosława Majdana postanowiła zapytać o rady świeżo upieczone mamy na swoim instagramowym profilu.
 • Małgorzata Rozenek-Majdan podkreśliła brzuch

  Małgorzata Rozenek-Majdan podkreśliła brzuch

  Małgorzata Rozenek-Majdan długo starała się o trzecie dziecko i głośno o tym mówiła. Teraz cieszy się stanem błogosławionym.
 • Małgorzata Rozenek-Majdan będzie pomagać parom

  Małgorzata Rozenek-Majdan będzie pomagać parom

  Małgorzata Rozenek-Majdan właśnie spodziewa się trzeciego dziecka. Swoje doświadczenia osobiste zamierza przekuć w działanie na rzecz innych par.

Filmy - Małgorzata Rozenek-Majdan (22)

 • Małgorzata Rozenek-Majdan rusza z własną fundacją

  Małgorzata Rozenek-Majdan 30 stycznia zadebiutowała jako prowadząca program dokumentalny „In vitro. Nauka czy cud?” na antenie Discovery Life. Gwiazda nie ukrywa, że jej poprzednie ciąże oraz ta obecna to zasługa metody in vitro. Na początku tego roku do KRS została również wpisana jej fundacja. Na ten rok ma już nawet zaplanowane 2 programy, które ma nadzieję, że uda się jej zrealizować. Jeden z nich dotyczy przebadania kilkunastu tysięcy kobiet pod kątem ich rezerwy jajnikowej i sprawdzenia, jak dużo czasu im zostało, żeby mogły zostać matkami. Założeniem drugiego jest natomiast współfinansowanie lub całkowitego finansowanie procedury in vitro dla ok. 10 par.
 • Małgorzata Rozenek-Majdan o edukacji seksualnej

  Małgorzata Rozenek-Majdan angażuje się w sprawy społeczne i polityczne. Jako znana osoba chce uświadamiać innych i dzielić się swoimi poglądami. - Nowoczesna edukacja seksualna jest niezwykle potrzebna. Z ogromnym niepokojem obserwuję co się dzieje - powiedziała. - Muszę przypomnieć tym wszystkim zgorszonym, że jak ja chodziłam do szkoły, to był przedmiot, który się nazywał "Przystosowanie do życia w rodzinie". Poruszane były tam kwestie antykoncepcji, planowania rodziny. Czasem jest lepiej o tym rozmawiać z nauczycielami niż z rodzicami - dodała.
 • Małgorzata Rozenek-Majdan: Ewa Pacuła i Joanna Kulig pokazują, że jest miejsce dla kobiet w Hollywood

  Małgorzata Rozenek-Majdan w życiu prywatnym przyjaźni się z Julią Wieniawą, której wróży się karierę w Hollywood. Jak prezenterka ocenia szanse młodej aktorki? - Ma bardzo wiele do zaoferowania. Jest młodą, wesołą i radosną kobietą - powiedziała. - Jest wszechstronną aktorką i niezależnie od roli jestem przekonana, że sprawdziłaby się świetnie - dodała.
 • Co będzie tematem przewodnim świąt u Małgorzaty i Radosława Majdanów?

  Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła w jakim stylu zorganizuje tegoroczne Boże Narodzenie. - Już wiem, że u mnie będzie w tym roku sztuczna krata i złote figurki jelonków - powiedziała. Jakie swetry przygotowała dla synów i Radosława? - Jest renifer, bałwan, choinki, gwiazdki, na pewno będzie im się podobać - zdradziła.