Małgorzata Rozenek

Artykuły - Małgorzata Rozenek (68)

Zdjęcia - Małgorzata Rozenek (1)

 • film.interia.pl
  Charytatywny Bal Dziennikarzy: Tak się bawiły gwiazdy i politycy

Filmy - Małgorzata Rozenek (38)

 • Małgorzata Rozenek-Majdan o książce "In vitro. Rozmowy intymne"

  Małgorzata Rozenek-Majdan napisała książkę „In vitro. Rozmowy intymne”. – Taktuję to jako misję na całe życie – powiedziała prezenterka. – Chcę aktywnie uczestniczyć w procesie przemian, które będą się działy w Polsce – dodała. Co ją zaskoczyło podczas pracy nad książką? Jak wygląda procedura związana z metodą zapłodnienia in vitro?
 • Małgorzata Rozenek-Majdan ocenia siebie w programie „Iron Majdan”?

  Jak Małgorzata Rozenek-Majdan ocenia siebie w programie „Iron Majdan”? - Zaskakuje mnie moja własna ekspresja. Wydawało mi się, że ja jestem dużo spokojniejsza w życiu i mniej panikuję. Głównie widzę laskę, która biega, macha rękoma, krzyczy i to mnie zdziwiło - powiedziała Małgorzata Rozenek-Majdan. - Przyjemnie się go ogląda - dodał Radosław Majdan.
 • Małgorzata Rozenek: Praca nie jest esencją naszego związku

  Nie boimy się z mężem utraty popularności - twierdzi Małgorzata Rozenek. Podkreśla, że wspólne projekty zawodowe nie są esencją jej związku z Radosławem Majdanem, ich prawdziwe życie bowiem stanowi dom, rodzina i codzienne obowiązki.
 • Małgorzata Rozenek: Nie jesteśmy tak zadufani

  N​owy program "Iron Majdan" miał być testem dla siły uczucia łączącego Małgorzatę Rozenek i Radosława Majdana. Stał się również niesamowitą przygodą i sposobem na realizację dziecięcych marzeń.