Małgorzata Ohme

Artykuły - Małgorzata Ohme (15)

 • ​"Dzień Dobry TVN": Policja przerwała program

  ​"Dzień Dobry TVN": Policja przerwała program

  Widzowie śledzący niedzielne wydanie "Dzień Dobry TVN" mogli się mocno zdziwić! Podczas show prowadzonego przez Filipa Chajzera i Małgorzatę Ohme nieoczekiwanie na wizji pojawiły się dwie policjantki, które... przerwały program! Cała sytuacja została nagrana, a wideo szybko znalazło się w sieci.
 • Małgorzata Ohme zrobiła sobie tatuaż. Jak wygląda?

  Małgorzata Ohme zrobiła sobie tatuaż. Jak wygląda?

  "Mój pierwszy Picasso" - tak Małgorzata Ohme podpisała zdjęcie, które opublikowała w piątek na Instagramie. Jej rękę zdobi tatuaż przedstawiający jamnika. Wykonana przez Sebastiana Jaryszka "dziara" to kopia znanego rysunku Pabla Picassa, przedstawiającego jego ukochanego psa.
 • Małgorzata Ohme zrobiła sobie tatuaż. "Mój pierwszy Picasso"

  Małgorzata Ohme zrobiła sobie tatuaż. "Mój pierwszy Picasso"

  "Mój pierwszy Picasso" - tak Małgorzata Ohme podpisała zdjęcie, które opublikowała w piątek na Instagramie. Na fotografii, zrobionej w studio "Dzień dobry TVN", widać Filipa Chajzera, który wskazuje palcem na przedramię Ohme. Jej rękę zdobi tatuaż przedstawiający jamnika. Wykonana przez Sebastiana Jaryszka "dziara" to kopia znanego rysunku Pabla Picassa, przedstawiającego jego ukochanego psa.
 • ​"Kto odmówi pannie młodej?" jesienną nowością TVN7

  ​"Kto odmówi pannie młodej?" jesienną nowością TVN7

  Jesienią na antenie TVN7 zadebiutuje nowy program "Kto odmówi pannie młodej?", który poprowadzi Małgorzata Ohme.
 • ​"Dzień Dobry TVN": Ohme i Chajzer za Mołek i Mellera

  ​"Dzień Dobry TVN": Ohme i Chajzer za Mołek i Mellera

  To już oficjalne! Małgorzata Ohme i Filip Chajzer od nowego, jesiennego sezonu dołączą do grona prowadzących weekendowe wydania "Dzień Dobry TVN". Zastąpią oni Magdę Mołek i Marcina Mellera, którzy pożegnali się z produkcją.
 • Małgorzata Ohme: Zwycięstwo Magdy Wójcik "Big Brotherze" pokazało, że Polacy są otwarci

  Małgorzata Ohme: Zwycięstwo Magdy Wójcik "Big Brotherze" pokazało, że Polacy są otwarci

  Małgorzata Ohme przyznaje, że w kuluarach Magda Wójcik nie była faworytką do zwycięstwa. Jednak to, co w oczach widzów mogło działać na jej niekorzyść, paradoksalnie otworzyło jej drogę do wygranej. Bohaterka bowiem wyróżniała się na tle innych chociażby tym, że była otwarta na środowiska LGBT i szanowała osoby o odmiennej orientacji seksualnej.
 • Kto zastąpi Magdę Molek i Marcina Mellera w TVN?

  Kto zastąpi Magdę Molek i Marcina Mellera w TVN?

  Po wielu latach pracy w "Dzień dobry TVN" z programem pożegnali się Magda Molek i Marcin Meller. Kto ich zastąpi? Pojawiły się pierwsze nazwiska!
 • Małgorzata Ohme: Nie każde dziecko nadaje się do telewizji

  Małgorzata Ohme: Nie każde dziecko nadaje się do telewizji

  "Aplauz, aplauz!" jest produkcją bardzo przyjazną dzieciom. To jest program o rodzinie - mówi Małgorzata Ohme. Jurorka tłumaczy, że twórcy show dbają o to, by na planie nie było rywalizacji za wszelką cenę. Nad uczestnikami czuwa także psycholog, który pomaga pokonać tremę i tłumaczy najmłodszym, że przegrana nie jest życiową porażką, bo udział w programie to tylko wakacyjna przygoda, a nie drzwi do wielkiej kariery.
 • Metamorfoza Małgorzaty Ohme w "Aplauz, aplauz!"

  Metamorfoza Małgorzaty Ohme w "Aplauz, aplauz!"

  Małgorzata Ohme na co dzień nie przywiązuje szczególnej wagi do swoich stylizacji. Chce być typową dziewczyną z sąsiedztwa, taką, która nie wyróżnia się na ulicy swoim wyglądem. Telewizja rządzi się jednak swoimi prawami i będąc jurorką w programie "Aplauz, aplauz!", psycholog musiała przejść swoistą metamorfozę.
 • "Aplauz, aplauz": Piotr Rubik jurorem nowego show TVN

  "Aplauz, aplauz": Piotr Rubik jurorem nowego show TVN

  "Super Express" podaje pełny skład jury nowego programu TVN z udziałem dzieci, który w ramówce zastąpi "Małych gigantów".

Filmy - Małgorzata Ohme (6)

 • Małgorzata Ohme: „Aplauz, aplauz!” to format przyjazny rodzinom, ale nie każde dziecko nadaje się do telewizji i do takiego programu

  „Aplauz, aplauz!” jest produkcją bardzo przyjazną dzieciom. To jest program o rodzinie – mówi Małgorzata Ohme. Jurorka tłumaczy, że twórcy show dbają o to, by na planie nie było rywalizacji za wszelką cenę. Nad uczestnikami czuwa także psycholog, który pomaga pokonać tremę i tłumaczy najmłodszym, że przegrana nie jest życiową porażką, bo udział w show to tylko wakacyjna przygoda, a nie drzwi do wielkiej kariery. – Nie każde dziecko nadaje się do telewizji i nie dla każdego takie doświadczenie będzie czymś dobrym. Są dzieci, dla których stres związany z udziałem mógłby być większy niż przyjemność. Natomiast te dzieci, które znam z programu, mają w sobie to coś. Dla nich to jest przygoda życia. Obok są rodzice, którzy też tworzą w ich głowach taką narrację. Cała atmosfera jest w taki sposób skonstruowana, żeby dzieci miały poczucie, że tam jest fajnie – mówi Małgorzata Ohme Jurorka podkreśla, że co prawda jej zadaniem jest rzetelna ocena umiejętności, ale każdą opinię można skonstruować w taki sposób, by nie była odbierana jako atak czy poniżenie, tylko wskazówka na przyszłość. – „Aplauz, aplauz!” to produkcja, która jest bardzo przyjazna dzieciom. Ocena jest skierowana głównie do rodzica i jest kierowana w sposób pozytywny, tak, żeby nic złego żadnemu dziecku się nie stało. Tutaj pracuje sztab psychologów, którzy pomagają im poradzić sobie głównie z tremą na scenie i z tą ich subiektywną porażką, kiedy odpadają. Bo to jest doświadczenie, przed którym nie możemy ich ochronić. Jedne dzieci sobie lepiej radzą, drugie gorzej – tłumaczy Małgorzata Ohme. Zdaniem Ohme przed udziałem w takim show rodzice nie mogą wzbudzać w dzieciach dużych oczekiwań i nastawiać ich na karierę za wszelką cenę. Program powinien być traktowany jako zabawa, a nie zawody. – Mądry rodzic powinien powtarzać dziecku, że to jest przygoda tu i teraz, że to lekcja, z której może wynieś same dobre rzeczy – podkreśla Małgorzata Ohme.
 • Metamorfoza Małgorzaty Ohme w "Aplauz, aplauz!"

  Małgorzata Ohme na co dzień nie przywiązuje szczególnej wagi do swoich stylizacji. Telewizja rządzi się jednak swoimi prawami i będąc jurorką w programie "Aplauz, aplauz!", psycholog musiała przejść swoistą metamorfozę.
 • Małgorzata Ohme o późnym rodzicielstwie

  Jakość rodzicielstwa wynika z osobowości rodziców, a nie z ich wieku – uważa Małgorzata Ohme. Psycholożka stara się nie oceniać późnego rodzicielstwa, jej zdaniem nawet bardzo dojrzali rodzice mogą bowiem aktywnie uczestniczyć w rozwoju swojego potomstwa. Także odpowiedzialność za starzejących się rodziców nie musi oznaczać nadmiernego obciążenia psychicznego. Zdaniem Małgorzaty Ohme w Polsce nastał obecnie trudny czas dla rodziców. Zwłaszcza kobiety nie są pewne, czy sprawdzają się w roli matek i odczuwają stały lęk. Wynika to przede wszystkim z większej świadomości rodziców na temat zagrożeń rozwoju dziecka oraz z nadmiaru źródeł informacji. W prasie i internecie znajduje się zbyt wiele, w dodatku często sprzecznych, wypowiedzi ekspertów, co sprawia, że rodzice tracą poczucie stabilności. Zbyt mocno zawierzają ekspertom, zamiast zaufać własnej intuicji. Ohme uważa, że niemal każdy podświadomie wie, jak być rodzicem, co nie oznacza, że nie popełnia błędów. Te zdarzają się jednak nawet psychologom i pedagogom. – Każdy ma prawo decydować o tym, czy chce być rodzicem, czy nie chce – mówi Małgorzata Ohme.
 • Małgorzata Ohme poprowadzi program w TLC: wnoszę oko psychologiczne, inaczej patrzę na świat

  Małgorzata Ohme poprowadzi autorski program „Okiem Ohme” w stacji TLC. Dla znanej psycholog to już drugi w ostatnim czasie projekt, którego jest gospodynią. Rok temu była prowadzącą „Życia od kuchni” w stacji TVP2. Gwiazda, porównywana często do Małgorzaty Rozenek, przyznaje, że to dla niej komplement, jednak robi zupełnie inne rzeczy, związane przede wszystkim ze swoim zawodem. – To porównanie to jest dla mnie nieustające źródło komplementu i dysonansu. Małgosia jest bardzo piękną kobietą, którą podziwiam na okładkach gazet i o której lubię czytać. Zagospodarowujemy jednak inne obszary tematyczne. W mediach, mam nadzieję, funkcjonuję jednak przede wszystkim jako psycholog, czasami dziecięcy, czasami bardziej rodzinny, czasami jako psycholog dla kobiet. Jestem wybierana nie dlatego, że jestem blondynką, czy że mam może ładną buzię, tylko dlatego że wnoszę właśnie takie oko psychologiczne, że inaczej patrzę na świat, że pewnie inaczej zadaję sobie pytania i też pewnie inaczej rozmawiam z bohaterami – mówi Małgorzata Ohme.