Małgorzata Kożuchowska

Artykuły - Małgorzata Kożuchowska (356)

 • Małgorzata Kożuchowska w spektaklu "Piknik pod Wiszącą Skałą"

  Małgorzata Kożuchowska w spektaklu "Piknik pod Wiszącą Skałą"

  Po zluzowaniu obostrzeń pandemicznych stołeczne teatry nadrabiają zaległości i wypuszczają w świat kolejne premiery. 29 maja w Teatrze Narodowym odbędzie się premiera "Pikniku pod Wiszącą Skałą" Joan Lindsay w reżyserii Leny Frankiewicz.
 • Małgorzata Kożuchowska ma 50 lat. Aktorka wystartowała z własnym podcastem

  Małgorzata Kożuchowska ma 50 lat. Aktorka wystartowała z własnym podcastem

  Jak zaczął się wtorkowy poranek dla popularnej aktorki filmowej i teatralnej, która tego dnia kończy 50 lat? Od rozmowy z mamą. Rozmowy, której posłuchać może każdy. Tego dnia wystartował bowiem jej podcast pod tytułem "Niekończące się historie". Pierwszym gościem Małgorzaty Kożuchowskiej jest... Kożuchowska. Jadwiga Kożuchowska.
 • Małgorzata Kożuchowska w kostiumie Kobiety Kota

  Małgorzata Kożuchowska w kostiumie Kobiety Kota

  Małgorzata Kożuchowska zamieściła na Instagramie archiwalne zdjęcie z planu "Śiwata wedug Kiepskich", na którym oglądamy ją w lateksowym kostiumie Kobiety Kota.
 • Małgorzata Kożuchowska bez makijażu

  Małgorzata Kożuchowska bez makijażu

  Małgorzata Kożuchowska opublikowała na Instagramie wyjątkową fotografię. Aktorka pokazała się w naturalnym wydaniu. Mimo że zdjęcie bez makijażu już nie pierwszy raz pojawia się na profilu gwiazdy, internauci i tak oszaleli z zachwytu!
 • Małgorzata Kożuchowska: Czy istnieje życie po śmierci?

  Małgorzata Kożuchowska: Czy istnieje życie po śmierci?

  23 października na ekrany kin trafił religijny dramat "Czyściec" - nowy film Michała Kondrata ("Miłość i Miłosierdzie", "Dwie korony"). W główną rolę mistyczki Fulli Horak wcieliła się Małgorzata Kożuchowska. W rozmowie z Damianem Glinką aktorka opowiedziała, czy wierzy w życie po śmierci, odniosła się także do niedawnych słów papieża, który poparł związki partnerskie.
 • Małgorzata Kożuchowska zabrała głos w sprawie wyroku TK

  Małgorzata Kożuchowska zabrała głos w sprawie wyroku TK

  Aktorka, która deklaruje się jako katoliczka i często podkreśla swoje przywiązanie do Boga, opublikowała na Instagramie zdjęcie z okresu, gdy była w ciąży. Zabrała też głos jako „matka i Polka”. Jej argumenty biskupom i politykom partii rządzącej raczej się jednak nie spodobają.
 • Małgorzata Kożuchowska: Lubię wyzwania

  Małgorzata Kożuchowska: Lubię wyzwania

  Małgorzata Kożuchowska pamiętana jest przez widzów głównie z ról Hanki Mostowiak z serialu "M jak miłość" oraz Natalii Boskiej z "rodzinki.pl", w której przez 9 lat grała u boku Tomasza Karolaka. Teraz aktorka wróciła do Teatru Narodowego, z którym była mocno związana na początku swojej kariery aktorskiej. Dołączyła również do obsady filmu "Gierek" oraz ekranizacji powieści Władysława Reymonta "Chłopi".
 • Małgorzata Kożuchowska jako Organiścina w „Chłopach”

  Małgorzata Kożuchowska jako Organiścina w „Chłopach”

  Udział Małgorzaty Kożuchowskiej w realizowanym przez Dorotę Welchman filmie „Chłopi” nie jest tajemnicą. Jednak dopiero teraz możemy zobaczyć popularną aktorkę na zdjęciu z tego filmu w charakteryzacji Organiściny. Gwiazda podzieliła się taką fotografią na swoim koncie na Instagramie.
 • Małgorzata Kożuchowska na plakacie filmu "Czyściec"

  Małgorzata Kożuchowska na plakacie filmu "Czyściec"

  23 października na ekrany kin trafi religijny dramat "Czyściec" - nowy film Michała Kondrata ("Miłość i Miłosierdzie", "Dwie korony"). W głównej roli zobaczymy na ekranie Małgorzatę Kożuchowską.
 • Małgorzata Kożuchowska w religijnym filmie "Czyściec"

  Małgorzata Kożuchowska w religijnym filmie "Czyściec"

  23 października na ekrany kin trafi religijny dramat "Czyściec" - nowy film Michała Kondrata ("Miłość i Miłosierdzie", "Dwie korony"). W głównej roli zobaczymy na ekranie Małgorzatę Kożuchowską.

Zdjęcia - Małgorzata Kożuchowska (199)

 • film.interia.pl
  Agnieszka Kotlarska: Chce się żyć
 • film.interia.pl
  "Komornik": Ile warta jest ludzka godność?

 • film.interia.pl
  Serce nie sługa. One pokochały młodszych!
 • film.interia.pl
  Pogrzeb Witolda Pyrkosza

Filmy - Małgorzata Kożuchowska (38)

 • Małgorzata Kożuchowska: Cieszę się ze słów papieża

  "Papież ma jakieś wyjątkowe połączenie z Duchem Świętym, więc na pewno wie, co robi i wie, co mówi. Cieszę się z tych słów" – w ten sposób Małgorzata Kożuchowska odniosła się do stanowiska papieża Franciszka, który kilka dni temu opowiedział się za legalizacją związków partnerskich. „Zawsze postrzegałam swą wiarę jako przede wszystkim religię miłości, nie można w niej nikogo wykluczać” – dodała aktorka, która w filmie „Czyściec” wcieliła się w postać mistyczki Fulli Horak.
 • Małgorzata Kożuchowska: Wierzę, że istnieje życie po śmierci

  "Wierzę, że istnieje życie po śmierci" - Małgorzata Kożuchowska wyznała podczas premiery filmu "Czyściec". ""Śmierć nie jest końcem wszystkiego, tylko przejściem do lepszego życia" - dodała aktorka, która wW fabularyzowanym dokumencie Michała Kondrata wcieliła się w postać mistyczki Fulli Horak.
 • ​Małgorzata Kożuchowska: Znów z Karolakiem?

  ​Małgorzata Kożuchowska otrzymała propozycję kolejnej współpracy teatralnej z Tomaszem Karolakiem. Twierdzi, że chętnie by ją przyjęła, lubi bowiem pracować ze swoim serialowym mężem, tęskni także za sceną teatralną. Gwiazda zaznacza jednak, że najpierw musiałaby zakończyć projekty zawodowe, w które obecnie jest zaangażowana.
 • Małgorzata Kożuchowska: Dwa dni w Bangkoku

  Małgorzata Kożuchowska jest zachwycona Tajlandią. Dwudniowy pobyt w Bangkoku potraktowała jako ucieczkę od ponurej polskiej zimy.