Małgorzata Kożuchowska

Artykuły - Małgorzata Kożuchowska (340)

 • ​Małgorzata Kożuchowska w skąpej stylizacji

  ​Małgorzata Kożuchowska w skąpej stylizacji

  ​Małgorzata Kożuchowska już nie raz udowodniła, że ma ogromne poczucie humoru i dystans do siebie. Aktorka, która od lat cieszy się ogromną popularnością i sympatią fanów potrafi zaskakiwać! Ostatnio postanowiła pokazać bardziej śmiały kadr w "imprezowej" stylizacji, gdzie odsłania umięśnione ciało!
 • Małgorzata Kożuchowska o odejściu z "M jak miłość"

  Małgorzata Kożuchowska o odejściu z "M jak miłość"

  Pamiętacie Hankę Mostowiak w "M jak miłość"? Przez lata w tę postać wcielała się Małgorzata Kożuchowska, która teraz w jednym z wywiadów opowiedziała m.in. o emocjach, jakie towarzyszyły jej przy podejmowaniu decyzji o odejściu z serialu. "Bałam się, że publiczność mi tego nie wybaczy" - przyznała.
 • Domówka u Dowborów: Małgorzata Kożuchowska szczerze o swojej codzienności

  Domówka u Dowborów: Małgorzata Kożuchowska szczerze o swojej codzienności

  "Jestem na marginesie życia miejskiego" - powiedziała Małgorzata Kożuchowska, która była gościem Domówki u Dowborów. Aktorka szczerze opowiedziała o swojej codzienności i za czym obecnie najbardziej tęskni.
 • Małgorzata Kożuchowska: Najbliższe plany? Zagra w nowej ekranizacji "Chłopów"

  Małgorzata Kożuchowska: Najbliższe plany? Zagra w nowej ekranizacji "Chłopów"

  Teraz, jak większość aktorów na całym świecie, ma przymusową przerwę w pracy z powodu pandemii koronawirusa. Ale latem i jesienią Małgorzata Kożuchowska nie będzie narzekała na brak zajęć.
 • Małgorzata Kożuchowska świętuje 49 urodziny

  Małgorzata Kożuchowska świętuje 49 urodziny

  Choć trudno w to uwierzyć, Małgorzata Kożchowska skończyła 49 lat. Aktorka postanowiła uczcić to w nietypowy sposób.
 • Kożuchowska oddała hołd Janowi Pawłowi II

  Kożuchowska oddała hołd Janowi Pawłowi II

  W czwartek, 2 kwietnia, minęło dokładnie 15 lat od dnia śmierci i papieża Polaka. Zaplanowane z tej okazji koncerty i inne wydarzenia zostały odwołane z powodu pandemii koronawirusa, sama rocznica też nie była głównym tematem w mediach. Wiele osób przypomniało jednak postać Jana Pawła II w mediach społecznościowych. Pamięć Ojca Świętego uczciły też gwiazdy.
 • Małgorzata Kożuchowska wspomina Pawła Królikowskiego: Był wizjonerem

  Małgorzata Kożuchowska wspomina Pawła Królikowskiego: Był wizjonerem

  "Paweł był wizjonerem. Miał niesamowitą energię życiową, którą zarażał innych" - napisała w czwartek na Instagramie aktorka, była wiceprezes ZASP-Stowarzyszenia Polskich Artystów Teatru, Filmu, Radia i Telewizji Małgorzata Kożuchowska.
 • Małgorzata Kożuchowska szczerze o macierzyństwie i chorobie

  Małgorzata Kożuchowska szczerze o macierzyństwie i chorobie

  Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Karierę zawodową umiejętnie łączy z macierzyństwem.
 • Małgorzata Kożuchowska: Od lat zmagam się z chorobą Hashimoto

  Małgorzata Kożuchowska: Od lat zmagam się z chorobą Hashimoto

  Małgorzata Kożuchowska wyznała, że miała poważne problemy ze zdrowiem. Zmagała się z tym do tego stopnia, że nie może teraz patrzeć na swoje występy w telewizji, gdy choroba była najbardziej widoczna. Opisała również sytuację, w której była ofiarą "hejtu" widzów. Zobacz, co było przyczyną kłopotów ze zdrowiem aktorki - ta choroba dotyka wiele kobiet!
 • Małgorzata Kożuchowska w ekstremalnej mini

  Małgorzata Kożuchowska w ekstremalnej mini

  Małgorzata Kożuchowska przez lata uchodziła za ikonę stylu. Ostatnio jednak aktorka dość śmiało eksperymentuje z wizerunkiem.

Zdjęcia - Małgorzata Kożuchowska (197)

 • film.interia.pl
  Pogrzeb Witolda Pyrkosza

 • film.interia.pl
  Orły 2017: Czerwony dywan
 • film.interia.pl
  Małgorzata Kożuchowska odznaczona przez prezydenta Andrzeja Dudę
 • film.interia.pl
  Małgorzata Kożuchowska odznaczona przez prezydenta Andrzeja Dudę
 • film.interia.pl
  Małgorzata Kożuchowska odznaczona przez prezydenta Andrzeja Dudę

Filmy - Małgorzata Kożuchowska (38)

 • Małgorzata Kożuchowska szczerze o macierzyństwie i chorobie

  W jednym z magazynów Małgorzata Kożuchowska podzieliła się swoim doświadczeniem macierzyństwa. – Jawiło mi się jak ten obraz Wyspiańskiego o tym samym tytule – powiedziała. – To jednak kompletnie wywraca świat do góry nogami – dodała. Zdradziła też, że zmaga się z chorobą Hashimoto.
 • ​Małgorzata Kożuchowska: Znów z Karolakiem?

  ​Małgorzata Kożuchowska otrzymała propozycję kolejnej współpracy teatralnej z Tomaszem Karolakiem. Twierdzi, że chętnie by ją przyjęła, lubi bowiem pracować ze swoim serialowym mężem, tęskni także za sceną teatralną. Gwiazda zaznacza jednak, że najpierw musiałaby zakończyć projekty zawodowe, w które obecnie jest zaangażowana.
 • Małgorzata Kożuchowska: Dwa dni w Bangkoku

  Małgorzata Kożuchowska jest zachwycona Tajlandią. Dwudniowy pobyt w Bangkoku potraktowała jako ucieczkę od ponurej polskiej zimy.
 • Małgorzata Kożuchowska: O przemocy seksualnej trzeba mówić

  Zamiatanie problemu przemocy seksualnej pod dywan nie prowadzi do niczego dobrego - uważa Małgorzata Kożuchowska. Jej zdaniem o kwestii tej powinno się mówić - im więcej głosów się podniesie, tym większe będą szanse na zwycięską walkę z problemem.