Małgorzata Kożuchowska

Artykuły - Małgorzata Kożuchowska (345)

 • Małgorzata Kożuchowska o późnym macierzyństwie. "Moja ciąża była trudna"

  Małgorzata Kożuchowska o późnym macierzyństwie. "Moja ciąża była trudna"

  Małgorzata Kożuchowska w najnowszym wywiadzie opublikowanym na blogu Anny Lewandowskiej opowiedziała o trudach późnego macierzyństwa. Aktorka została mamą w wieku 43 lat. Przyznała, że na zajście w ciążę miała jedynie 2% szans, a kiedy się udało, jej życie bardzo się zmieniło.
 • Małgorzata Kożuchowska bez makijażu!

  Małgorzata Kożuchowska bez makijażu!

  Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się w sieci zdjęciem, na którym pokazała się bez makijażu. Selfie zrobiła sobie tuż po zabiegach upiększających w profesjonalnym gabinecie. "Jak nowa" - podsumowała aktorka.
 • Małgorzata Kożuchowska jako Stanisława Gierek

  Małgorzata Kożuchowska jako Stanisława Gierek

  W poniedziałek, 27 lipca, w Ustroniu ruszyły zdjęcia do produkowanego przez Global Studio filmu "Gierek". Jedna z jego producentek, Jolanta Owczarczyk, podzieliła się na Instagramie pierwszymi zdjęciami z planu. Widać na nich Małgorzatę Kożuchowską, która zagra Stanisławę Gierek oraz Michała Koterskiego w roli Edwarda Gierka.
 • Małgorzata Kożuchowska: Czemu płakała przez Cezarego Pazurę?

  Małgorzata Kożuchowska: Czemu płakała przez Cezarego Pazurę?

  Małgorzata Kożuchowska i Cezary Pazura stworzyli w 1997 roku niezapomniane kreacje w kultowym filmie "Kiler". I choć w scenach, w których grają razem, tworzą doskonały duet, to na planie nie zawsze potrafili się dogadać. O ostrych kłótniach podczas pracy, aktorka opowiedziała w środę, 17 czerwca, w prowadzonym przez Rafała Zawieruchę instagramowym programie "Zawierucha filmowa".
 • Małgorzata Kożuchowska złamała przepisy?

  Małgorzata Kożuchowska złamała przepisy?

  Małgorzata Kożuchowska bardzo dba o wizerunek i właściwie nigdy nie zalicza wpadek. Teraz internauci poważnie ją skrytykowali.
 • ​Małgorzata Kożuchowska w skąpej stylizacji

  ​Małgorzata Kożuchowska w skąpej stylizacji

  ​Małgorzata Kożuchowska już nie raz udowodniła, że ma ogromne poczucie humoru i dystans do siebie. Aktorka, która od lat cieszy się ogromną popularnością i sympatią fanów potrafi zaskakiwać! Ostatnio postanowiła pokazać bardziej śmiały kadr w "imprezowej" stylizacji, gdzie odsłania umięśnione ciało!
 • Małgorzata Kożuchowska o odejściu z "M jak miłość"

  Małgorzata Kożuchowska o odejściu z "M jak miłość"

  Pamiętacie Hankę Mostowiak w "M jak miłość"? Przez lata w tę postać wcielała się Małgorzata Kożuchowska, która teraz w jednym z wywiadów opowiedziała m.in. o emocjach, jakie towarzyszyły jej przy podejmowaniu decyzji o odejściu z serialu. "Bałam się, że publiczność mi tego nie wybaczy" - przyznała.
 • Domówka u Dowborów: Małgorzata Kożuchowska szczerze o swojej codzienności

  Domówka u Dowborów: Małgorzata Kożuchowska szczerze o swojej codzienności

  "Jestem na marginesie życia miejskiego" - powiedziała Małgorzata Kożuchowska, która była gościem Domówki u Dowborów. Aktorka szczerze opowiedziała o swojej codzienności i za czym obecnie najbardziej tęskni.
 • Małgorzata Kożuchowska: Najbliższe plany? Zagra w nowej ekranizacji "Chłopów"

  Małgorzata Kożuchowska: Najbliższe plany? Zagra w nowej ekranizacji "Chłopów"

  Teraz, jak większość aktorów na całym świecie, ma przymusową przerwę w pracy z powodu pandemii koronawirusa. Ale latem i jesienią Małgorzata Kożuchowska nie będzie narzekała na brak zajęć.
 • Małgorzata Kożuchowska świętuje 49 urodziny

  Małgorzata Kożuchowska świętuje 49 urodziny

  Choć trudno w to uwierzyć, Małgorzata Kożchowska skończyła 49 lat. Aktorka postanowiła uczcić to w nietypowy sposób.

Zdjęcia - Małgorzata Kożuchowska (197)

 • film.interia.pl
  Pogrzeb Witolda Pyrkosza

 • film.interia.pl
  Orły 2017: Czerwony dywan
 • film.interia.pl
  Małgorzata Kożuchowska odznaczona przez prezydenta Andrzeja Dudę
 • film.interia.pl
  Małgorzata Kożuchowska odznaczona przez prezydenta Andrzeja Dudę
 • film.interia.pl
  Małgorzata Kożuchowska odznaczona przez prezydenta Andrzeja Dudę

Filmy - Małgorzata Kożuchowska (38)

 • Małgorzata Kożuchowska szczerze o macierzyństwie i chorobie

  W jednym z magazynów Małgorzata Kożuchowska podzieliła się swoim doświadczeniem macierzyństwa. – Jawiło mi się jak ten obraz Wyspiańskiego o tym samym tytule – powiedziała. – To jednak kompletnie wywraca świat do góry nogami – dodała. Zdradziła też, że zmaga się z chorobą Hashimoto.
 • ​Małgorzata Kożuchowska: Znów z Karolakiem?

  ​Małgorzata Kożuchowska otrzymała propozycję kolejnej współpracy teatralnej z Tomaszem Karolakiem. Twierdzi, że chętnie by ją przyjęła, lubi bowiem pracować ze swoim serialowym mężem, tęskni także za sceną teatralną. Gwiazda zaznacza jednak, że najpierw musiałaby zakończyć projekty zawodowe, w które obecnie jest zaangażowana.
 • Małgorzata Kożuchowska: Dwa dni w Bangkoku

  Małgorzata Kożuchowska jest zachwycona Tajlandią. Dwudniowy pobyt w Bangkoku potraktowała jako ucieczkę od ponurej polskiej zimy.
 • Małgorzata Kożuchowska: O przemocy seksualnej trzeba mówić

  Zamiatanie problemu przemocy seksualnej pod dywan nie prowadzi do niczego dobrego - uważa Małgorzata Kożuchowska. Jej zdaniem o kwestii tej powinno się mówić - im więcej głosów się podniesie, tym większe będą szanse na zwycięską walkę z problemem.