Małgorzata Braunek

Artykuły - Małgorzata Braunek (64)

 • Małgorzata Braunek: Nie chciała być gwiazdą

  Małgorzata Braunek: Nie chciała być gwiazdą

  Zachwycała aktorskimi kreacjami, ale prawdziwe spełnienie odnalazła jako buddystka. "Jestem szczęśliwa" - podkreślała Małgorzata Braunek do ostatnich chwil życia.
 • Małgorzata Braunek: Testament pełen miłości

  Małgorzata Braunek: Testament pełen miłości

  Matka, żona, babcia, aktorka, nauczycielka zen. Tak się przedstawiała. Małgorzata Braunek zmarła pięć lat temu, 23 czerwca 2014 roku. Zostawiła testament pełen miłości.
 • Małgorzata Braunek: Kochała ją cała Polska

  Małgorzata Braunek: Kochała ją cała Polska

  Była jedną z najwybitniejszych polskich aktorek, ulubienicą widzów. Gdyby żyła, 30 stycznia 2017 roku Małgorzata Braunek obchodziłaby 70. urodziny.
 • Małgorzata Braunek: Zawsze uśmiechnięta

  Małgorzata Braunek: Zawsze uśmiechnięta

  Była jedną z najlepszych i najpiękniejszych polskich aktorek. U szczytu kariery postanowiła porzucić kino, gdyż ze sławą było jej nie po drodze. Po latach wróciła na ekrany, ale nie dane nam było cieszyć się jej talentem zbyt długo - Stanisław Janicki, gospodarz legendarnego cyklu "W starym kinie", wspomina Małgorzatę Braunek.
 • Małgorzata Braunek: W tej urodzie było coś tajemniczego

  Małgorzata Braunek: W tej urodzie było coś tajemniczego

  Dokładnie rok temu, 23 czerwca 2014, zmarła Małgorzata Braunek. Aktorka przegrała długą walkę z chorobą nowotworową.
 • Małgorzata Braunek i Andrzej Żuławski: Miłość przechodzi przez palce jak woda

  Małgorzata Braunek i Andrzej Żuławski: Miłość przechodzi przez palce jak woda

  Andrzej Żuławski miał być mężczyzną jej życia, ale zostawiła go dla innego. Małgorzata Braunek zawsze była mu jednak wdzięczna za syna.

Filmy - Małgorzata Braunek (7)

 • Małgorzata Braunek ceni mądrość i dojrzałość

  Dzięki mojej bohaterce mam szansę polubić siebie. To postać bliska mnie samej pod względem cech osobowości - tak Małgorzata Braunek mówi o Barbarze, w którą wciela się w serialu "Dom nad rozlewiskiem", a teraz także w jego kontynuacji - "Życiu nad rozlewiskiem".
 • Wiktory wręczone! Zobacz relację z gali!

  Zamek Królewski w Warszawie stał się na chwilę najbardziej medialnym miejscem w Polsce. Właśnie tam odbyła się gala Wiktory 2010. Statuetki zostały wręczone już po raz 26. W czyje ręce trafiły i jak się czuli ich laureaci, zobaczcie sami.
 • Małgorzata Braunek udziela ślubów!

  Rodzaj buddyjskiego obrządku, który praktykuje Małgorzata Braunek, pozwala jej udzielać ślubów. - Nie jestem kapłanem i nie błogosławię nowożeńcom, ale po prostu odbieram przysięgę, którą sobie składają - wyjaśnia aktorka.