Małaszyński Paweł

Artykuły - Małaszyński Paweł (20)

 • Paweł Małaszyński pokazał zdjęcie z przeszłości

  Paweł Małaszyński pokazał zdjęcie z przeszłości

  Paweł Małaszyński za sprawą roli Piotra Korzeckiego w serialu „Magda M.” właściwie z dnia na dzień stał się bożyszczem kobiet. Z łatką amanta walczy do dziś.
 • Paweł Małaszyński przeszedł metamorfozę

  Paweł Małaszyński przeszedł metamorfozę

  Paweł Małaszyński zdobył ogromną popularność dzięki roli mecenasa Piotra Korzeckiego w serialu „Magda M.”. Wiele fanek utożsamiało aktora z graną przez niego postacią.
 • Paweł Małaszyński z żoną na premierze

  Paweł Małaszyński z żoną na premierze

  Premiera spektaklu Teatru Kwadrat pt. „Ślub doskonały” w nowej obsadzie przyciągnęła sporo gwiazd. Na ściance mogliśmy zobaczyć m.in. Natalię Rybicką, Odetę Moro, Lucynę Malec czy Pawła Małaszyńskiego z żoną.
 • Paweł Małaszyński pozuje z piękną żoną. "Jak nastolatka"

  Paweł Małaszyński pozuje z piękną żoną. "Jak nastolatka"

  Paweł Małaszyński pilnie strzeże swojego życia prywatnego. Popularny aktor stroni od ścianek i branżowych imprez.
 • Paweł Małaszyński: Aktor musi mieć mocny kręgosłup

  Paweł Małaszyński: Aktor musi mieć mocny kręgosłup

  Jako dzieciak uciekał ze szkoły do kina, potem rzucił studia prawnicze, żeby spełnić marzenia o aktorstwie. Nie interesuje go show-biznes – chce po prostu grać.

Filmy - Małaszyński Paweł (5)

 • Małaszyński: Warto jest walczyć o marzenia

  Na Dużej Scenie zagrał zespół Cochise, który żeby zagrać na festiwalu przebrnął przez eliminacje.
 • Na początku lutego płyta zespołu Pawła Małaszyńskiego

  10 lutego ukaże się najnowsza płyta grupy Cochise, której liderem jest Paweł Małaszyński. Krążek o nazwie „118” wydany zostanie nakładem wytwórni Metal Mind Production. Znajdzie się na nim 13 kompozycji napisanych w języku angielskim. - Przez ostatnie dwa lata w związku z moją pracą bardzo dużo podróżowałem. Co ciekawe, zawsze zatrzymywałem się w pokoju 118. Nie wiem, dlaczego zaczął mnie prześladować ten numer. Postanowiłem więc, że tak powinna nazwać się nasza płyta – tłumaczy Małaszyński.
 • Paweł Małaszyński zaprasza na koncert charytatywny Cochise

  Zapraszamy na koncert charytatywny organizowany przez Fundację "Psi Los", który odbędzie się już 13 grudnia o godzinie 19.00 w krakowskiej Rotundzie Gwiazdą koncertu będzie Paweł Malaszyński i jego zespół Cochise. W trakcie imprezy odbędzie się licytacja! Cały dochód z koncertu i licytacji przekazany zostanie na bezdomne i potrzebujące zwierzęta.
 • Małaszyński: Idziemy na pierwszy ogień

  Kręciliśmy serial o wojnie, która cały czas trwa, a my w niej nie uczestniczymy. To nie jest takie proste, ale myślę, że wyszliśmy z tego obronną ręką - powiedział Paweł Małaszyński na premierze serialu "Misja Afganistan". Aktor nie ukrywał, że zdjęcia do produkcji były dla ekipy bardzo trudne ze względu na emocje towarzyszące wojennej fabule.