małachowski

Artykuły - Małachowski (66)

Filmy - Małachowski (5)

 • Piotr Małachowski o Kamili Skolimowskiej: Sukces i sława nie uderzyły jej do głowy. Wideo

  - Kamila Skolimowska to była osoba, która scalała i zbierała w jedną grupę wszystkich sportowców. Była zawsze życzliwa - mówi wicemistrz olimpijski w rzucie dyskiem Piotr Małachowski. 6 września na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbędzie się 11. edycja Memoriału Kamili Skolimowskiej z udziałem m.in Piotra Małachowskiego.
 • Piotr Małachowski dla Interii: Jestem chyba słaby, nie potrafię przewiercić, przykręcić. Wideo

  Czas pandemii uświadomił mi, że oprócz sportu to w normalnym życiu jestem chyba słaby, bo dalszym ciągu nie potrafię naprawić na przykład zniszczonego tarasu, nie umiem wszystkiego przewiercić, przykręcić. Sporo czasu spędzam z synem,na początku było nawet fajnie, bo mieliśmy dla siebie bardzo dużo czasu, ostatnio wkradło się trochę monotonii - mówi w rozmowie z Interią Piotr Małachowski.
 • Piotr Małachowski dla Interii: Chcę wyjechać do Spały, ale nie teraz. Wideo

  Na razie przechodzę rehabilitację po czyszczeniu kolana, zabieg przeprowadzony został na Śląsku na początku kwietnia. Kiedy zacznę już rzucać, to chcę pojechać do Centralnego Ośrodka Sportu. W Spale są świetne warunki do treningu - mówi Piotr Małachowski
 • Piotr Małachowski dla Interii: Pan tutaj je obiady? Tak, bo jestem głodny. Wideo

  Ludzie czasami myślą, że my sportowcy to jesteśmy jacyś wyjątkowi, a to nie jest prawda. Ostatnio miałem na przykład taką sytuację w pobliskim barze, gdzie mieszkam, pani ekspedientka spytała się mnie, pan to naprawdę ten pan którego znam z telewizji? I tutaj je obiady? Myślałam, że stołuje się pan w lepszych restauracjach - zdradza dwukrotny mistrz olimpijski w rzucie dyskiem Piotr Małachowski.