małachowski

Artykuły - Małachowski (66)

Filmy - Małachowski (7)

 • Lekkoatletyka. Piotr Małachowski: To tyle na ten rok. Wideo

  W tym roku skończyłem sezon z wynikiem 64,80 podczas mityngu w Spale. Teraz rozpocząłem trening bardziej przygotowawczy. W grudniu zaczynam cięższą pracę i myślę o przyszłorocznych igrzyskach olimpijskich - mówi dwukrotny wicemistrz olimpijski i mistrz świata w rzucie dyskiem Piotr Małachowski.
 • Rusza Program Mały wielki Polak. Piotr Małachowski: To jest super projekt. Wideo

  Powstający właśnie projekt jest bardzo ważny przede wszystkim dla młodzieży, ale też dla byłych sportowców, którzy nie wyobrażają sobie życia bez sportu po zakończeniu kariery. Teraz będą mogli przekazywać swoją wiedzę - mówi Ambasador Programu, dwukrotny wicemistrz olimpijski i mistrz świata w rzucie dyskiem Piotr Małachowski.
 • Piotr Małachowski o Kamili Skolimowskiej: Sukces i sława nie uderzyły jej do głowy. Wideo

  - Kamila Skolimowska to była osoba, która scalała i zbierała w jedną grupę wszystkich sportowców. Była zawsze życzliwa - mówi wicemistrz olimpijski w rzucie dyskiem Piotr Małachowski. 6 września na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbędzie się 11. edycja Memoriału Kamili Skolimowskiej z udziałem m.in Piotra Małachowskiego.
 • Piotr Małachowski dla Interii: Jestem chyba słaby, nie potrafię przewiercić, przykręcić. Wideo

  Czas pandemii uświadomił mi, że oprócz sportu to w normalnym życiu jestem chyba słaby, bo dalszym ciągu nie potrafię naprawić na przykład zniszczonego tarasu, nie umiem wszystkiego przewiercić, przykręcić. Sporo czasu spędzam z synem,na początku było nawet fajnie, bo mieliśmy dla siebie bardzo dużo czasu, ostatnio wkradło się trochę monotonii - mówi w rozmowie z Interią Piotr Małachowski.