Mała Czarna

Artykuły - Mała Czarna (21)

 • Mała Czarna i gorąca Majorka (zobacz teledysk "A ty wolisz jego")

  Mała Czarna i gorąca Majorka (zobacz teledysk "A ty wolisz jego")

  Discopolowa wokalistka ukrywająca się pod pseudonimem Mała Czarna prezentuje swój drugi teledysk "A ty wolisz jego".
 • Must have w szafie każdej kobiety

  Must have w szafie każdej kobiety

  Żeby wyglądać elegancko i stylowo, nie trzeba podążać za wszystkimi trendami. Wystarczy zainwestować w rzeczy, dzięki którym za każdym razem nasza stylizacja będzie modna i wygodna. Wiganna Papina zdradziła PAP Life, jakie ubrania zawsze ma w swojej szafie.
 • Mała Czarna i "Szalona dziewczyna"

  Mała Czarna i "Szalona dziewczyna"

  Poniżej możecie zobaczyć debiutancki teledysk "Szalona dziewczyna" discopolowej wokalistki ukrywającej się pod pseudonimem Mała Czarna.
 • Ziomecka i Prokop w "Przekroju"

  Ziomecka i Prokop w "Przekroju"

  Zuzanna Ziomecka, znana z programu "mała Czarna" oraz Marcin Prokop, jeden z prowadzących show "Mam talent!", zostali naczelnymi odświeżonego "Przekroju". Popularny tygodnik w nowej wersji ukazał się w kioskach 15 października.
 • Szymon Majewski w "małej Czarnej"

  Szymon Majewski w "małej Czarnej"

  Szymon Majewski będzie niebawem gościem "małej Czarnej". Popularny dziennikarz opowie między innymi o tym, dlaczego oficjalnie może oglądać się za innymi kobietami i jakie tajemnice kryją damskie torebki.
 • Mężczyźni w "małej Czarnej"

  Mężczyźni w "małej Czarnej"

  Piotr Najsztub i Paweł Królikowski zostali nowymi współprowadzącymi "małej Czarnej". Gospodynią programu o relacjach damsko-męskich pozostaje Katarzyna Montgomery.
 • Mężczyźni się nie wstydzą!

  Mężczyźni się nie wstydzą!

  - W tym programie od początku skupiliśmy się na rozmowach o miłości, uczuciach i relacjach między ludźmi, którzy są sobie bliscy - mówi prowadząca Katarzyna Montgomery, prowadząca program "Mała Czarna".
 • Żebrowski i Nosowska w "małej Czarnej"

  Żebrowski i Nosowska w "małej Czarnej"

  Już w najbliższy weekend wyjątkowi goście pojawią się w programie Katarzyny Montgomery "mała Czarna". W sobotę, 19 listopada, w telewizyjnej Czwórce spotkamy się z Michałem Żebrowskim, następnego dnia - z Kasią Nosowską.
 • Ziarenko zamiast termosu

  Ziarenko zamiast termosu

  Świat technologi przygotowuje się do rewolucji w... świecie kawy. "Mała czarna" już nigdy nie będzie taka sama. O co konkretnie chodzi?
 • Wiosenne propozycje Czwórki

  Wiosenne propozycje Czwórki

  W marcu na antenie Czwórki ukażą się nowe sezony lubianych przez widzów Czwórki programów, takich jak "Spadkobiercy", "Galileo", "Galileo Extra", "STOP Drogówka" i "mała Czarna". Wiosną TV4 zaprezentuje również nowe pasma animacji.

Filmy - Mała Czarna (19)

 • mała Czarna - Odcinek 403

  Katarzyna Montgomery wraz z Zuzą Ziomecką i Aleksandrą Kwaśniewską porozmawiają o tym czy prawdziwa miłość zdarza się w życiu tylko raz. Zastanowią się także dlaczego Polacy najbardziej lubią uprawiać seks w domu. Ich gościem jest Dorota Chotecka.
 • mała Czarna - Odcinek 402

  Katarzyna Montgomery wraz z Beatą Kawką i Aleksandrą Kwaśniewską porozmawiają o kobiecych nałogach, a także o tym jakich kobiet boją się mężczyźni. Ich gościem jest Małgorzata Foremniak.
 • mała Czarna - Odcinek 401

  Katarzyna Montgomery wraz z Karoliną Wajdą i Renatą Dancewicz porozmawiają o strachu przed starzeniem się oraz co zrobić, aby tej paniki uniknąć. Ich gościem jest Elżbieta Zapendowska.
 • mała Czarna - Odcinek 400

  Katarzyna Montgomery wraz z Renatą Dancewicz i Barbarą Stanisławczyk zastanowią się co dzieje się w związku kiedy to kobieta zarabia więcej niż mężczyzna oraz jak opanować stres przed ważnym spotkaniem. Ich gościem jest Paulina Sykut-Jeżyna.