MAKOLAB

Synonimy:
MLB,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - MAKOLAB (30)

 • Koszulka Jackiego Robinsona sprzedana za ponad 2 mln dolarów

  Koszulka Jackiego Robinsona sprzedana za ponad 2 mln dolarów

  Dwa miliony 50 tysięcy dolarów - taką cenę osiągnęła na aukcji w Nowym Jorku koszulka baseballisty Jackiego Robinsona. Pierwszy czarnoskóry Amerykanin w lidze MLB zakładał ją w 1947 roku, gdy debiutował w tych rozgrywkach w barwach Brooklyn Dodgers.
 • W trakcie finału MLB obrabowano dom gwiazdora Los Angeles Dodgers

  W trakcie finału MLB obrabowano dom gwiazdora Los Angeles Dodgers

  W trakcie finału baseballowej ligi MLB obrabowano dom jednego z zawodników Los Angeles Dodgers - Yasiela Puiga. W środę, w decydującym siódmym meczu, jego drużyna przegrała u siebie z Houston Astros 1:5.
 • Starling Marte zdyskwalifikowany na 80 spotkań

  Starling Marte zdyskwalifikowany na 80 spotkań

  Czołowy baseballista amerykańskiej MLB, wybrany do zespołu gwiazd w 2016 r. Starling Marte został zdyskwalifikowany aż na 80 meczów, gdyż w jego organizmie wykryto niedozwolony środek anaboliczny - nandrolon. Zawodnik Pittsburgh Pirates straci 2,5 mln dol.
 • Baseballiści Chicago Cubs mistrzami ligi MLB

  Baseballiści Chicago Cubs mistrzami ligi MLB

  Drużyna Chicago Cubs wygrała wielki finał ligi baseballowej MLB. W środę, w decydującym siódmym meczu, pokonała na wyjeździe Cleveland Indians 8:7. Dotychczas Cubs triumfowali w rozgrywkach w... 1907 i 1908 roku.
 • Jenrry Mejia dożywotnio zdyskwalifikowany za doping

  Jenrry Mejia dożywotnio zdyskwalifikowany za doping

  Tego jeszcze w historii ligi MLB nie było. Pochodzący z Dominikany, a ostatnio występujący w New York Mets, baseballista Jenrry Mejia został dożywotnio zdyskwalifikowany za doping. Zawodnik trzeci raz w ciągu niespełna roku został przyłapany na stosowaniu niedozwolonych środków i dlatego władze ligi postanowiły tak surowo go ukarać.
 • David Price z najwyższym kontraktem w historii

  David Price z najwyższym kontraktem w historii

  Tak wysokiego kontraktu żaden zawodnik jeszcze nie dostał. 30-letni miotacz David Price za siedem lat gry w zespole Boston Red Sox zgarnie 217 milionów dolarów.
 • Najdłuższy mecz w historii otwarcia finałów MLB

  Najdłuższy mecz w historii otwarcia finałów MLB

  Baseballiści Kansas City Royals we wtorek wygrali u siebie z New York Mets 5-4 w pierwszym meczu wielkiego finału MLB. Spotkanie trwało pięć godzin i dziewięć minut, co uczyniło je najdłuższym w historii meczem otwarcia w World Series.
 • Jenrry Mejia zdyskwalifikowany na... 162 mecze

  Jenrry Mejia zdyskwalifikowany na... 162 mecze

  Jenrry Mejia, baseballista zespołu New York Mets, został zdyskwalifikowany na... 162 mecze przez władze MLB. Zawodnik pochodzący z Dominikany po raz drugi w karierze został przyłapany na stosowaniu niedozwolonych środków.
 • Mecze MLB będą krótsze

  Mecze MLB będą krótsze

  Począwszy od najbliższego sezonu, który rozpocznie się w kwietniu, mecze amerykańskiej ligi baseballa (MLB) nie będą trwać dłużej niż trzy godziny. Skróceniu czasu gry służyć będą nowe przepisy.
 • San Francisco Giants zdobyli mistrzostwo MLB

  San Francisco Giants zdobyli mistrzostwo MLB

  San Francisco Giants wygrali wielki finał ligi bejsbolowej MLB (World Series).