makijaże

Artykuły - Makijaże (26)

Filmy - Makijaże (13)

 • Neonowe powieki, wyrazista kreska… To zimowy makijaż

  Mocna kreska, neonowe powieki czy usta w kolorach fuksji… Czemu nie? Jesień i zima to czas kiedy nasz makijaż nie musi być tak skromny. Właśnie teraz możemy pozwolić sobie na więcej i sięgnąć po wyraziste odcienie. - Jeżeli chodzi o makijaż oczu mamy tutaj różne warianty. Możemy wybrać graficzną, klasyczną kreskę eyelinerem. Możemy też poszaleć z kreską bardziej malarską. Z pomocą przychodzą nam eyelinery żelowe, które możemy szybko rozblendować i wówczas uzyskujemy smokey eye – mówi Sylwia Schiffman, oficjalna makijażystka marki Paese.
 • Karolina Gilon: Dalej zarabiam na ślubnych makijażach

  Zanim Karolina Gilon pojawiła się jako aktorka w serialu „Miłość na bogato”, zajmowała się makijażem. Gilon przyznaje, że mimo pracy przy serialu w dalszym ciągu pracuje jako makijażystka, a negatywne opinie o serialu zadziałały na nią wyłącznie pozytywnie. – Kiedyś byłam zajarana, że maluję znaną twarz, znaną postać, a teraz sama gdzieś tam po części w tym siedzę. Nie ma też czegoś takiego, że skoro udzielam się w mediach, to nie mogę pomalować jakiejś pani na ślubie. Dalej na tym zarabiam, aczkolwiek rzadziej niż kiedyś – mówi.
 • W karnawale i w sylwestra będzie królował brokat

  Karnawał to świetna okazja do szaleństw nie tylko na parkiecie, lecz także w makijażu. W tym roku w sylwestra obowiązuje zasada: im bardziej się świeci, tym lepiej. Brokat, mieniące się cienie i błysk na oku to podstawa karnawałowego make-upu. - Wszystkie tego typu produkty są jak najbardziej na czasie. Im więcej, tym lepiej. Jeżeli nawet połączymy mieniący się cień z ciężką złotą biżuterią, to będziemy wyglądać absolutnie trendy - mówi makijażystka Małgorzata Smelcerz.
 • W stylu diwy z Barbadosu

  Barwny i wyrazisty makijaż Rihanny przywodzi na myśl rajskiego ptaka. Zobacz, jak go wykonać!