makijaż

Synonimy:
1makijaż,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Makijaż (532)

Filmy - Makijaż (121)

 • Niezwykła iluzja. "Straciła brzuszek" dzięki makijażowi

  Mirjana Kika Milosevic jest z zawodu makijażystkom, ale w wolnych chwilach lubi eksperymentować i bawić się iluzją. W tym celu używa kosmetyków dzięki, którym potrafi tworzyć naprawdę niezwykłe charakteryzację. Zobaczcie sami.
 • Najczęstsze błędy Polek w pielęgnacji

  Bożena Społowicz jest pierwszym w Polsce skin coachem i autorką książki "Skin coach. Twoja droga do pięknej i zdrowej skóry". Specjalistka zdradziła, że jest mnóstwo mitów, w które wierzą Polki, przez które niszczymy swoją skórę. Opowiedziała o najpopularniejszych z nich. - Powszechnym błędem jest inspirowanie się i gonienie za trendami. Codzienne pielęgnowanie skóry nie będzie jej służyć. Stosowanie balsamów po kąpieli i osobnych kremów na każdą partię ciała też nie jest dobre - powiedziała. Z czego powinniśmy zrezygnować? (Agencja TVN/x-news)
 • Makijaż dewy skin, czyli efekt mokrej twarzy

  - Odchodzimy od mocnego konturowania i teraz bardziej rzeźbimy światłem niż cieniem - powiedziała makijażystka Marta Iwańska. Jak wykonać makijaż dewy skin? Jakie kosmetyki wybrać i czego unikać? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Beauty boys, czyli chłopcy, którzy się malują

  Stanisław Wołosz i Michał Gorywoda to pasjonaci makijażu. - Maluję się po to, aby wyrazić siebie i bardzo podoba mi się moment metamorfozy - powiedział Gorywoda. Jak zaczęła się ich przygoda z makijażem? Jak są odbierani przez rodzinę i rówieśników? (Dzień Dobry TVN/x-news)