makijaż

Synonimy:
1makijaż,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Makijaż (530)

Filmy - Makijaż (113)

 • Jak zachować higienę kosmetyków i przyrządów do twarzy?

  Kosmetyki i przyrządy do ich nakładania - jak choćby pędzle, szczotki czy gąbeczki - te rzeczy ma każda kobieta. Bez nich niemal niemożliwe jest odpowiednie przygotowanie makijażu, niestety mało która z nas pamięta o odpowiedniej konserwacji i czyszczeniu przyrządów, którymi potem dotykamy naszej twarzy. Zrezygnowanie z odpowiedniej higieny tych rzeczy może mieć fatalne skutki - i wypryski na skórze twarzy to jedne z lżejszych konsekwencji, które mogą nas czekać. Jak odpowiednio zachowywać higienę kosmetyków i przyrządów do twarzy? Zobaczcie nasz poradnik!
 • Naklejki wodne na paznokcie - jak je nałożyć?

  Naklejki wodne to jeden z prostszych sposobów na ubarwienie naszych paznokci - prostym sposobem możecie przyozdobić swoje dłonie niesamowitymi wzorami i kolorami, które trudno wyczarować w tradycyjny sposób - malując kolejnymi warstwami lakieru. Naklejki wodne można dostać niemal w każdym sklepie z kosmetykami, jednak niewiele z nas wie, jak je odpowiednio nakładać. Zobaczcie nasz poradnik, jak odpowiednio nakładać naklejki wodne na paznokcie - to wbrew pozorom naprawdę proste!
 • Jak zrobić baking twarzy?

  Baking twarzy to jedna z najnowszych technik malowania twarzy, który ponoć wypromowany został przez Kim Kardashian. Baking wykorzystuje naturalną ciepłotę twarzy, dzięki czemu makijaż będzie i trwały, i będzie bardziej naturalnie wyglądał. Znakomicie sprawdza się również podczas upałów - zyskacie pewność, że nic nie spłynie nawet w najcieplejszy letni dzień! Jak zrobić baking twarzy w domu? To dziecinnie proste!
 • Jak zrobić fryzurę i makijaż w stylu boho?

  Styl boho to jeden z najpopularniejszych stylów, który już od dekady jest modny każdego lata! To nie tylko sukienki w kwiaty, frędzle i interesujące wzornictwo, to też delikatny, dziewczęcy makijaż, idealnie podkreślający naturalne walory naszych twarzy, a także klasyczne, lekkie, niezbyt mocno stylizowane fryzury, często ubarwione ledwie delikatnymi ozdobami. Jak zrobić fryzurę i makijaż w stylu boho? Zobaczcie nasz poradnik - to dziecinnie proste!