Muzyka - majewski

Artykuły - Majewski (8)

 • "Mam talent" bez Madoxa!

  "Mam talent" bez Madoxa!

  W czwartym półfinale "Mam talent" najwięcej krytycznych uwag od jurorów usłyszeli wokaliści, uznawani za faworytów tego odcinka: Ania Teliczan i Marcin "Madox" Majewski. To jednak 19-latka z Ostródy wygrała, a "Madox" był o włos od finału - zadecydował głos Kuby Wojewódzkiego.
 • "Mam talent": Bitwa wokalistów

  "Mam talent": Bitwa wokalistów

  W czwartym półfinale programu "Mam talent" wystąpią wokaliści, o których było po castingach głośno: Marcin "Madoxx" Majewski, Ania Teliczan i Agata Wietrzycka. O każdym z tych uczestników mówiło się sporo, ale z zupełnie różnych powodów.
 • Chłopak Dody: Majewski to klaun

  Chłopak Dody: Majewski to klaun

  Adam 'Nergal' Darski, partner Dody, o programie komika Szymona Majewskiego.
 • Doda i Justyna: Świry

  Doda i Justyna: Świry

  Showman Szymon Majewski, twórca postaci Mariolki z kabaretu Paranienormalni Igor Kwiatkowski, zespół Video i aktor Tomasz Karolak - to niektórzy laureaci studenckiego plebiscytu "Świry 2009".
 • Szymon Majewski jest "emo"?

  Szymon Majewski jest "emo"?

  Sprawdźcie, jakiej muzyki słucha popularny telewizyjny komik!
 • Ci źli paparazzi...

  Ci źli paparazzi...

  - Jedyna osoba w kraju, która może uniknąć fotografów, to prezydent Kaczyński. Reszta nie ma większych szans. Zawsze znajdzie się sposób, żeby zrobić im zdjęcie - uważa Przemysław Stoppa, najbardziej znany polski paparazzo.
 • Pierwsza biografia Marka Grechuty

  Pierwsza biografia Marka Grechuty

  W księgarniach można już kupić pierwszą biografię zmarłego w październiku piosenkarza Marka Grechuty. Jej autorem jest jazzman Wojciech Majewski, który w 2001 roku nagrał płytę z jazzowymi interpretacjami utworów Grechuty.
 • Doda i Big Cyc to "Świry"

  Doda i Big Cyc to "Świry"

  Dorota "Doda" Rabczewska, wokalistka grupy Virgin, zespół Big Cyc, artysta kabaretowy Marcin Daniec i autor popularnego telewizyjnego show Szymon Majewski znaleźli się wśród laureatów studenckiego plebiscytu "Świry 2006". "Świrem za całokształt" nagrodzono satyryka i aktora Jacka Fedorowicza.