Motoryzacja - majewski

Artykuły - Majewski (4)

 • Ruszyło polowanie na busy

  Ruszyło polowanie na busy

  Dwa przeładowane ludźmi i niesprawne technicznie busy, przewożące pracowników, zatrzymała policja w okolicach Mrągowa (woj. warmińsko-mazurskie).
 • Będzie ok. Ale dopiero w 2015!

  Będzie ok. Ale dopiero w 2015!

  Dróg na EURO 2012 będzie mniej niż zapowiadano, ale to nie zagrozi organizacji mistrzostw - uważają eksperci branży transportowej.
 • Tęczowe sztandary

  Gdyby brać pod uwagę wyłącznie statystyki, okazałoby się, że dwaj najsłynniejsi polscy geje to Bogusław Linda i Szymon Majewski.
 • Rajd dziennikarzy: telewizja najszybsza!

  Rajd dziennikarzy: telewizja najszybsza!

  W podwarszawskim Legionowie zakończyła sie V eliminacja Samochodowych Rajdowych Mistrzostw Polski Dziennikarzy. Na terenie Centrum Szkolenia Policji zlokalizowano kilkanaście prób sportowych, podczas których żurnaliści walczyli o jak najlepsze czasy. Zgodnie z przewidywaniami wygrała - po raz czwarty z rzędu - załoga Maciej Polody - Paweł Teplik (telewizja WTK Poznań) jadąca napędzanym na cztery koła fordem escortem cosworth. Kolejne miejsca były już niespodzianką. Na drugim miejscu sklasyfikowano bowiem telewizyjną załogę z Płocka Michał Jackiewicz - Michał Majewski (fiat punto HGT) a na trzecim team Józef Obrębski - Piotr Kramarski (subaru impreza).