majewski

Artykuły - Majewski (505)

 • Szymon Majewski i jego szalona przyjaciółka

  Szymon Majewski i jego szalona przyjaciółka

  Szymon Majewski od 19 lat ma tego samego psa - Luśkę, w której żyłach płynie krew huskyego. Jest zmartwiony tym, że jego pupilka jest już w słabszej formie. Ale na widok jego córki, wstępuje w nią młodzik. - Miała cechy wiejskiego bandyty - wspomina temperament dawnej Luśki.
 • Majewski: Michał Tusk popełnił bardzo poważny błąd

  Majewski: Michał Tusk popełnił bardzo poważny błąd

  - Michał Tusk znalazł się etycznie w bardzo trudnej sytuacji, będąc jeszcze dziennikarzem, doradzał Marcinowi P. w kwestiach lotniczych, proponował korzystne rozwiązania - mówił b. dziennikarz tygodnika "Wprost" Michał Majewski w środę przed komisją śledczą ds. Amber Gold.
 • Szymon Majewski teraz na żywo!

  Szymon Majewski teraz na żywo!

  Nowy program Szymona Majewskiego ma nazywać się po prostu... "Szymon na żywo". Premierowy odcinek show zobaczymy już na początku marca.
 • Rzeczy niemożliwe są zawsze najciekawsze

  Rzeczy niemożliwe są zawsze najciekawsze

  "Młyn i krzyż" był zwieńczeniem młodzieńczej fascynacji malarstwem Pietera Bruegla i całych dni spędzanych przed jego obrazami - powiedział PAP Lech Majewski, którego ostatni film jest własnym odczytaniem brueglowskiej "Drogi na Kalwarię".
 • Szymon Majewski lepszy od Tomasza Lisa

  Szymon Majewski lepszy od Tomasza Lisa

  Wywiad Tomasza Lisa z Dmitrijem Miedwiediewem zgromadził przed telewizorami mniej widzów niż nadawany w tym samym czasie "Szymon Majewski Show".
 • "Złote kolce" dla Włodarczyk i Małachowskiego

  "Złote kolce" dla Włodarczyk i Małachowskiego

  Zwycięzcami 41. rankingu "Złote Kolce" redakcji "Sport" i PZLA na najlepszych lekkoatletów 2010 roku zostali, podobnie jak w poprzedniej edycji, Anita Włodarczyk (niestowarzyszona) i Piotr Małachowski (WKS Śląsk Wrocław).
 • Majewski i Reszka laureatami nagrody im. Woyciechowskiego

  Michał Majewski i Paweł Reszka zostali laureatami Nagrody im. Andrzeja Woyciechowskiego, założyciela Radia ZET. Z kolei redaktor naczelny "Polityki" Jerzy Baczyński otrzymał nagrodę specjalną "Dziennikarz 20-lecia".
 • Majewski wybrał NIEnajpiękniejszych!

  Majewski wybrał NIEnajpiękniejszych!

  Ogłoszono wyniki plebiscytu NIEnajpiękniejsi, który zorganizowany został w ramach programu "Szymon Majewski Show". W SMS-owym głosowaniu zwycięzcami zostali Maria Czubaszek oraz Tomasz Karolak.
 • Ruszyło polowanie na busy

  Ruszyło polowanie na busy

  Dwa przeładowane ludźmi i niesprawne technicznie busy, przewożące pracowników, zatrzymała policja w okolicach Mrągowa (woj. warmińsko-mazurskie).
 • Pierwszy gol Majewskiego w tym sezonie

  Piłkarz Nottingham Forest Radosław Majewski zdobył swoją pierwszą bramkę w tym sezonie. W sobotę pokonał bramkarza Swansea City w meczu 8. kolejki Championship, wygranym przez zespół Polaka 3-1.

Filmy - Majewski (9)