majewski

Artykuły - Majewski (505)

 • Szymon Majewski i jego szalona przyjaciółka

  Szymon Majewski i jego szalona przyjaciółka

  Szymon Majewski od 19 lat ma tego samego psa - Luśkę, w której żyłach płynie krew huskyego. Jest zmartwiony tym, że jego pupilka jest już w słabszej formie. Ale na widok jego córki, wstępuje w nią młodzik. - Miała cechy wiejskiego bandyty - wspomina temperament dawnej Luśki.
 • Majewski: Michał Tusk popełnił bardzo poważny błąd

  Majewski: Michał Tusk popełnił bardzo poważny błąd

  - Michał Tusk znalazł się etycznie w bardzo trudnej sytuacji, będąc jeszcze dziennikarzem, doradzał Marcinowi P. w kwestiach lotniczych, proponował korzystne rozwiązania - mówił b. dziennikarz tygodnika "Wprost" Michał Majewski w środę przed komisją śledczą ds. Amber Gold.
 • Szymon Majewski teraz na żywo!

  Szymon Majewski teraz na żywo!

  Nowy program Szymona Majewskiego ma nazywać się po prostu... "Szymon na żywo". Premierowy odcinek show zobaczymy już na początku marca.
 • Rzeczy niemożliwe są zawsze najciekawsze

  Rzeczy niemożliwe są zawsze najciekawsze

  "Młyn i krzyż" był zwieńczeniem młodzieńczej fascynacji malarstwem Pietera Bruegla i całych dni spędzanych przed jego obrazami - powiedział PAP Lech Majewski, którego ostatni film jest własnym odczytaniem brueglowskiej "Drogi na Kalwarię".
 • Szymon Majewski lepszy od Tomasza Lisa

  Szymon Majewski lepszy od Tomasza Lisa

  Wywiad Tomasza Lisa z Dmitrijem Miedwiediewem zgromadził przed telewizorami mniej widzów niż nadawany w tym samym czasie "Szymon Majewski Show".
 • "Złote kolce" dla Włodarczyk i Małachowskiego

  "Złote kolce" dla Włodarczyk i Małachowskiego

  Zwycięzcami 41. rankingu "Złote Kolce" redakcji "Sport" i PZLA na najlepszych lekkoatletów 2010 roku zostali, podobnie jak w poprzedniej edycji, Anita Włodarczyk (niestowarzyszona) i Piotr Małachowski (WKS Śląsk Wrocław).
 • Majewski i Reszka laureatami nagrody im. Woyciechowskiego

  Michał Majewski i Paweł Reszka zostali laureatami Nagrody im. Andrzeja Woyciechowskiego, założyciela Radia ZET. Z kolei redaktor naczelny "Polityki" Jerzy Baczyński otrzymał nagrodę specjalną "Dziennikarz 20-lecia".
 • Majewski wybrał NIEnajpiękniejszych!

  Majewski wybrał NIEnajpiękniejszych!

  Ogłoszono wyniki plebiscytu NIEnajpiękniejsi, który zorganizowany został w ramach programu "Szymon Majewski Show". W SMS-owym głosowaniu zwycięzcami zostali Maria Czubaszek oraz Tomasz Karolak.
 • Ruszyło polowanie na busy

  Ruszyło polowanie na busy

  Dwa przeładowane ludźmi i niesprawne technicznie busy, przewożące pracowników, zatrzymała policja w okolicach Mrągowa (woj. warmińsko-mazurskie).
 • Pierwszy gol Majewskiego w tym sezonie

  Piłkarz Nottingham Forest Radosław Majewski zdobył swoją pierwszą bramkę w tym sezonie. W sobotę pokonał bramkarza Swansea City w meczu 8. kolejki Championship, wygranym przez zespół Polaka 3-1.

Filmy - Majewski (6)

 • Stefan Majewski dla Interii: Taką żyjemy nadzieją. Wideo

  - Gramy po to, żeby ludzie przychodzili na stadiony i oglądali widowiska. Niestety nie jest to od nas zależne. Trudno przewidzieć, jak pandemia będzie się rozwijać. Przygotowujemy się do meczów w Lidze Narodów i towarzyskich tak, że one się odbędą. Takie informacje ma selekcjoner Jerzy Brzęczek i takie informacje mają nasi reprezentanci - mówi w rozmowie z Interią dyrektor sportowy Polskiego Związku Piłki Nożnej Stefan Majewski.
 • Szczęsny i Majewski o polskich bramkarzach: Są znakomici. Nawałka może rzucić monetą

  "Uważam, że Wojtek jest odrobinę lepszym bramkarzem, a po drugie lepiej gra nogami od Fabiana" - stwierdził w Porannej rozmowie w RMF FM Maciej Szczęsny pytany o to, na którego z bramkarzy - Wojciecha Szczęsnego czy Łukasza Fabiańskiego - postawi na mundialu trener Adam Nawałka. "Każdemu trenerowi polskiej reprezentacji życzyłbym takich problemów. Może rzucić monetą i błędu nie popełni" - dodał były bramkarz polskiej kadry. "To jest czasami jedna decyzja. Trener obserwuje ich w meczu i jeżeli ma dwóch tak znakomitych bramkarzy - tak trzeba powiedzieć, to czasami do końca nie jest pewien" - podkreślił inny były reprezentant Polski, Stefan Majewski. "Rosja zrobi wszystko, żeby te mistrzostwa były bardzo udane pod względem bezpieczeństwa i organizacji" - zauważył Majewski. "Ja sądzę, że niespecjalnie się Rosja wypromuje. Jeżeli dobiegają do nas takie informacje, że poruszać się po wielu miastach ciężko, trzeba chodzić z otwartym plecakiem, otwartą torbą i dokumentami na wierzchu to turyści nie będą mieli ochoty tam przyjeżdżać" - ocenił z kolei Szczęsny.
 • Kolejne złoto! Bukowiecki pobił rekord Majewskiego na ME w Belgradzie!

  Konrad Bukowiecki pobił rekord Polski i wywalczył złoty medal w pchnięciu kulą podczas halowych mistrzostw Europy w Belgradzie!
 • Majewski będzie obnażał

  Wiosną Szymon Majewski znów zaserwuje widzom solidną dawkę humoru. Kto zobaczy swoje odbicie w zwierciadle jego satyry?